דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - פרשת "שופטים"- א' אלול תשע"ט

1/09/2019

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת שופטים תשע"ט

נמסר ביום ראשון, א' אלול תשע"ט (1.9.2019) | 08:30

 

"שופטים ושוטרים תתן לך בכל שעריך" (דברים טז, יח). כדי שיהיה עולם של סדר, חוק והלכה, צריך למנות שופטים ושוטרים שישמרו על הסדר, שאנשים לא ייקחו את החוק לידיים. השופטים פועלים על-פי התורה וההלכה והקדוש-ברוך-הוא משגיח ומכוון אותם בדרך הנכונה לכל אדם ואדם. העולם לא הפקר, בורא עולם לא ייתן לשופטים לחייב בדין מי שהוא חף מפשע, לא משנה מי השופט. על האדם לעשות השתדלות בדרך הטבע, לקחת עורך דין, לדאוג למסמכים הדרושים ובורא עולם מלמעלה הוא שיקבע אם הוא זכאי או לא זכאי. בורא עולם עוזר לשופטים להחליט. פעמים קורה שאדם עשה עבירה כלשהי ולא נתפס, ולא הועמד על כך למשפט, אבל למעלה בשמיים, הכל נרשם, שום דבר לא הולך לאיבוד. יכולות לעבור שנים רבות, ופתאום מעמידים אותו למשפט על משהו אחר והוא יוצא אשם בדין למרות שלכאורה הוא חף מפשע, כי בורא עולם סוגר אתו חשבון על חטאים מהעבר. בורא עולם מכוון את השופטים בדרך הצדק, מי חייב ומי זכאי. הכל מתנהל על ידי ריבונו של עולם ובורא עולם לא ייתן שתהיה הפקרות, לא ייתן להאשים חפים מפשע. אדם יכול לעשות תשובה, להתפלל ולהתחנן לבורא עולם שיקל עליו את הדין והכל אפשרי.

העולם לא יכול להתקיים בלי שוטרים. בלי שוטרים אנשים לא יצייתו לחוקי התנועה, לא יעצרו בתמרור עצור, ייסעו ברמזור אדום, יחצו קו לבן ויגרמו, חס ושלום להרוגים ופצועים. בזכות השוטרים אנשים נרתעים ונזהרים ובכך נמנעות תאונות ומקרים קשים ככל האפשר. השופטים בודקים את האדם אם הוא דובר אמת ואם הוא אשם או לא.

"צדק צדק תרדוף" (שם טז, כ), שני דינים נחתכים, דין מפי בית דין של מעלה ודין מפי בית דין של מטה. מכאן נודע שאין אדם נוקף אצבעו מלמטה עד שניתנת לו רשות מלמעלה. כלומר, שופט לא יכול להחליט למטה לפני שמחליטים למעלה מה תהיה החלטתו כי הקדוש-ברוך-הוא מתערב בדינים של חיי אדם, של חיים ומוות כדי שיהיה משפט צדק לעם היהודי.

המקיים את עשרת הדיברות, לא מלכלך ידיו בשוחד, גנבה, שקר, ניאוף, רצח, לא חומד ולא פוגע, הוא האדם החכם, המודרני והנבון והדרך תהיה פתוחה בפניו תמיד להצליח בכל דבר. יהודי צריך לשמור שבת, לכבד הורים, להימנע מעבודה זרה ולהאמין ולירא את ה'. הקוראים בקלפים, טארוט וקפה וכל המתקשרים למיניהם, פועלים מכוח הטומאה של בלעם.

כל העולם הזה, מ-א' ועד ת', מתנהל בידי הקדוש-ברוך-הוא מלבד יראת שמיים. יראת שמיים, יראה את ה', יהודי קובע בעצמו, הקדוש-ברוך-הוא לא ברא את האדם בעל יראה, נתן לו את הבחירה החופשית לבחור בעצמו ביראת ה', לבחור מעצמו לכבד את הקדוש-ברוך-הוא. יהודי לא צריך לראות ניסים, נפלאות ומופתים כדי להחליט לכבד את הקדוש-ברוך-הוא, הבחירה בידיו, טוב או רע.

יהודי יקר, כל מה שתבחר יחזור אליך. בחרת בטוב - יחזור אליך טוב, בחרת ברע - יחזור אליך רע. אם בעוד שנה, חודשיים, יום או עשרים שנה, כל טוב שתעשה יחזור אליך טוב וכל רע שתעשה יחזור אליך רע בדיוק באותו עניין. אם אדם סטר לחברו, יבוא מישהו ויסטור לו סטירה או אפילו שתיים. נתן למישהו אגרוף לפנים, יקבל אגרוף לפנים. לעג וביזה בני אדם, באיזשהו שלב ילעגו ויבוזו לו. גנב, יגנבו לו. שיחד כדי לזכות במכרז, יבואו אחרים וישחדו כדי לקחת לו את המכרז. לא משנה כמה זמן יעבור עד שיקבל כגמולו, אבל המעגל חייב להיסגר.

יש שנאת חינם קשה מאוד ואנטישמיות קשה מאוד בכל העולם. גם בישראל בקעה שנאת החינם מהמסתור והתחילה לבעבע החוצה, גם לשון-הרע. זה משפיע על הגויים בעולם כולו וגורם להם לשנוא את היהודים ולגרש אותם יותר מהר. מחמירים עם היהודים בחו"ל, לא נותנים להם לשמור את דתם בקדושה וטהרה וחונקים אותם לאט לאט, לאט לאט, לאט לאט, ולאט לאט. לא נותנים להם לשמור כשרות ולקיים ברית מילה ועל ידי כך רוצים להכניס בהם טומאה וטריפה ולגרום להם לזימה והתבוללות. יהודי הוא אדם מיוחד שאוכל כשר, עושה ברית ובר-מצווה ומתחתן על-פי ההלכה (לא אצל עורך דין). במשך שנים רבות נהרגו יהודים על הכשרות. הגויים בעולם עושים צעד אחר צעד ועוד צעד נגד היהדות והקדושה, באנטישמיות קשה ביותר כדי למחוק, חס ושלום, את זרע היהודים, ואין אפשרות להתגונן מולם.

כל יהודי שגר בחו"ל צריך לדעת שמקומו בארץ ישראל! אין שם עם מי לדבר, מפריעים ליהודים כל הזמן ובכל המובנים. בארץ-ישראל אף אחד לא ימנע מיהודי לקיים מצוות.

בישראל הכל טוב! הקדוש-ברוך-הוא נמצא בארץ ישראל! ארץ ישראל שמורה ומוגנת על-ידי הקדוש-ברוך-הוא ומשיח עבדו!

 לשמונה מיליארד האנשים בעולם נמאס מהעולם הזה ומהחיים, אין להם מה להפסיד, הורגים מה שבא, אין דין ואין דיין. העולם גוג ומגוג ותוהו ובוהו, חוץ מארץ ישראל.

מלבד הבחירות הקשות, בישראל הכל טוב. הכלכלה הכי טובה בעולם, הצבא הכי טוב בעולם, החברה הכי טובה בעולם, מזג אוויר הכי טוב, הים הכי טוב, הכל בישראל טוב. ארץ ישראל מלאת תורה, לימוד תורה ותפילות, כולם חוזרים בתשובה ויחזרו בתשובה. כל המתנגדים לדת הם בעלי רגשי נחיתות וכשהם נלחמים נגד הדת הם מרגישים כאילו הם שווים משהו בעולם, כאילו הם גברים גיבורים ולא פוחדים מהקדוש-ברוך-הוא, כאילו הם חזקים יותר מהקדוש-ברוך-הוא, חס ושלום.

בדת ישראל אין כפייה, אין איומים ואין מכות, הכל לטובת האדם, הכל חינוך לדרך ארץ שקדמה לתורה ול'ואהבת לרעך כמוך' שזו כל התורה. לכל מדינה ואומה יש אלוהים משלהם, כל אחד מאמין במשהו, לנו יש את הקדוש-ברוך-הוא.

אנחנו נמצאים במלחמה קשה קשה בין הטהרה והטומאה. העולם יוצא נגד הכשרות, ברית המילה והשחיטה הטהורה. הקדוש-ברוך-הוא רוצה שהיהודים יתעוררו מהר, יברחו מחו"ל ויבואו לארץ ישראל לקיים את כל המצוות בארץ ישראל. היהודים שונים מכל העמים, אין דומה להם. אין לאף מדינה בעולם הלכות ודינים כמו של היהודים.

האנטישמים בחו"ל עושים רצון ה' כדי לגרש משם את היהודים ולשלוח אותם לישראל. הקדוש-ברוך-הוא לא רוצה לפזר את היהודים כמו פעם, רוצה שכולם יחזרו הביתה לאמא ולאבא בארץ-ישראל. לכן מקשה הקדוש-ברוך-הוא על החיים של היהודים בחו"ל באיומים ואנטישמיות גדולה, כדי שיעלו לארץ הקודש.

נגמרה הגולה! נפתחה הגאולה בשנת תש"ח (1948)! יש משיח פועל ועובד! הכל טוב בישראל! הכל מוכן ופתוח! בואו לגור בישראל!

כל יהודי שעיניו בראשו ייצמד לימין. אנחנו לא רוצים שמדינת ישראל תתבולל, רוצים שתמשיך להיות לעם ישראל היהודים, עם זך ונקי. הקדוש-ברוך-הוא מבקש להיצמד ולהידבק לימין. לא להכפיש, לא להשמיץ, לא להפיץ שנאת חינם ולשון הרע. שהקדוש-ברוך-הוא יעלים את כל המעשים הרעים והמחשבות הרעות. ההתבוללות היא שגורמת לפילוג בעם. צריך לשמור על כל יהודי ויהודי באהבת חינם.

בכל מקום בעולם יש אסונות טבע, ארבעת איתני הטבע פוגעים בכל מקום בלי לעצור, זה מהקדוש-ברוך-הוא. וכל הדברים הקשים שקורים בישראל זה בגלל שאננות ורשלנות, אנשים עושים רע בעצמם לעצמם. הקדוש-ברוך-הוא לא פוגע ולא עושה רע בתוך עם ישראל בארץ ישראל. בישראל יש בחירה חופשית 'ונשמרתם מאוד לנפשותיכם'. יהודי שלא יהיה פזיז וישמור על עצמו לפי ההלכה ולפי החוקים, יהיה מוגן ושמור.

יש ניסי ניסים מסביב לגבולות ישראל! כל היהודים ייתנו גיבוי לחיילי צבא-הגנה-לישראל ואז יהיה הכל טוב.

הקדוש-ברוך-הוא מגלה את נסראללה במערומיו וייתן לו את המכה שלו. הקדוש-ברוך-הוא צוחק על נסראללה שחושב שצה"ל, השב"כ והמוסד לא יודעים איפה הוא נמצא. הקדוש-ברוך-הוא מגלה לצה"ל איפה נמצא נסראללה בדיוק, באיזה חדר שבתוך חדר. אפילו שהוא בורח ממקום למקום ומחליף את האנשים שסביבו. האנשים שאיתו הם שמלשינים עליו. יבוא היום שלו. בינתיים הוא יותר טוב מאחרים, אבל אם הוא יעשה יותר מידי בעיות - יקבל את המכה שלו במקום. השב"כ והמוסד יודעים על כל תזוזה שלו, יודעים איפה הוא נמצא בכל שניה ויכולים לפוצץ אותו יחד עם כל המקלטים שלו.

באיראן יש אנשים מהמוסד בלב של איראן, במפעלי האטום. ישראל יודעת ומכירה בדיוק כל מקום בו יש לאיראן אטום, זו הסיבה שאיראן פוחדת להילחם ישירות עם ישראל, נלחמת מסביב. לפני שישלימו את טילי האטום, המפעלים יתפוצצו.

זו תקופה של טלטלה קשה, כל אחד מסתכל בשמיים לראות סימנים. הגויים מבולבלים. היהודים מחכים לגילוי משיח וכולם מרגישים שקורה משהו באוויר.

מדינת ישראל לא להאמין לחמאס, לג'יהאד, לפלסטינים ולנסראללה, לא להאמין להם, הם לא רוצים שלום, רוצים לפגוע ביהודים, רוצים רק כסף.

אם רוצים לפעול נגד נסראללה או נגד כל מנהיג בעולם שהוא נגד ישראל - לשתוק ולשתוק ולשתוק ולשתוק! לבצע בשקט, בשקט, בשקט! סמוי מהעין יש בו ברכה! תבוא עליכם הברכה וההגנה!

מצרים סיסי טוב לו, ישראל מגינה עליו ומגלה לו את כל השונאים הקיצוניים שרוצים לפגוע בו וארה"ב נותנת לו כסף. הוא חכם יותר מכולם, מי שאוהב שלום ורודף שלום, הוא חכם יותר מכולם.

ירדן בכף הקלע, שמאלה וימינה לא יודעת מה יקרה איתה כל שניה.

סוריה תמשיך להימחק ולהימחק, כל שניה נהרג מישהו, לא יודעים מה לעשות, הכל מסובך.

רוסיה שולטת בסוריה.

טראמפ עושה הכל שבכל כדי שיהיה מנהיג של ארה"ב שיעשה סדר בעולם ועם זה, יש לו פחד ויראה מהקדוש-ברוך-הוא לכן עוזר לישראל כל הזמן.

כל אנשי השוחד, הרמאים, הנואפים, השקרנים, העושים מעשים מגונים וחיים על גבם של אחרים, כולם יפלו אחד אחרי השני, או שיעשו תשובה ויעזור להם הקדוש-ברוך-הוא, יקל עליהם שיהיה להם טוב.

 לא לתת לילדים קטנים סמרטפונים, זה עושה להם נזק.

אסור להרביץ לילדים קטנים. כשתינוקות של בית רבן מתפללים, שומע אותם הקדוש-ברוך-הוא לפני כל אחד. גם כשהם בוכים קולם נשמע בשמיים, שומע אותם בורא עולם ואותו אדם שנתן מכות, יקבל מכות, עכשיו, מחר, או עוד שנה-שנתיים. אסור לתת מכות לילדים, זה צלם אלוקים, גם למבוגרים לא. אנשים לא מבינים איך יש ניסי ניסים בארץ ישראל. פעם לא היו ניסי ניסים אבל היום יש משיח מגן ושומר ומגונן על ארץ ישראל הקדושה. עכשיו הגיעו כל הקיצים! סוף! משיח נמצא, פועל ועובד, מוכן ובכוננות להתגלות. מחכה להוראות של בורא עולם.

כל מי שמבין, יודע שכל הניסים והנפלאות בעם ישראל והגנה על עם ישראל, וכל מדינה שרוצה להפריע הקדוש-ברוך-הוא משתק אותה - כל הניסים האלה נוצרים ונבראים ממשיח. אדם שמאמין בגאולה ומשיח - יהיה במעגל הראשון. בחרתם בדרך הברכה והחיים - יהיה לכם רק טוב!

חודש אלול הוא חודש שהקדוש-ברוך-הוא סולח לעם ישראל. תעשו טוב יהיה לכם טוב. אז כמה אדם יכול להיות לא חכם מספיק? אומר לך הקדוש-ברוך-הוא: תעשה טוב יהיה לך רק טוב!

חודש אלול מבורך ומוצלח לכל עם ישראל ולכל ילדי ישראל שחזרו לבתי הספר ומוסדות החינוך שתהיה ברכה והצלחה, שתהיה להם שנה מבורכת ומוצלחת מוגנת ושמורה!

  מסר הרב שליט"א לפרשת "שופטים" תשע"ט להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד