דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - פרשת "שלח"- י"ג סיון תשע"ט

16/06/2019

 

בס"ד

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת שלח לך תשע"ט

נמסר ביום ראשון, י"ג סיון תשע"ט (16.6.19) | 8:30

 

"וידבר ה' אל משה לאמור שלח לך אנשים ויתורו את ארץ כנען אשר אני נותן לבני ישראל איש אחד איש אחד למטה אבותיו תשלחו כל נשיא בהם" (במדבר יג, א-ב). אומר רש"י 'למה נסמכה פרשת מרגלים לפרשת מרים? לפי שלקתה על עסקי דיבה שדיברה באחיה'.

שבוע ימים הייתה מרים מחוץ למחנה ועם ישראל שהיה מוכן וערוך לתזוזה, עוצר, מחכה ותוהה מה קרה למרים, למה מרים הצדקת, אמא של עם ישראל, מרים של שלום, של באר מרים, מחוץ למחנה? בלי תקשורת, ידעו כולם שמרים דיברה לשון הרע על אחיה משה רבינו וקיבלה צרעת. "ותדבר מרים ואהרון במשה על אודות האישה הכושית אשר לקח... ויאמרו הרק אך במשה דיבר ה' הלא גם בנו דיבר" (שם יב, א-ב). מרים ואהרון לא העריכו מספיק את משה רבינו, חשבו שהוא כמותם, השוו אותו לבני אדם רגילים, התייחסו אליו כמו אל כל אחד מבני ישראל ולא הבינו למה פרש מאשתו. הם לא הבינו שמשה רבינו היה מעל כולם, לא ידעו שפה אל פה דיבר איתו הקדוש-ברוך-הוא ולכן הוא לא יכול היה להיות אדם רגיל. משה רבינו היה שונה מכולם ומעל כולם, היה חציו אדם וחציו מלאך. אדם רגיל, חלקו בהמה וחלקו אדם. משה היה בן אדם שמלאך מחובר אליו, כמו משיח שייצא בזמן הקרוב. מרים ואהרון, עם כל מה שידעו, התבלבלו מהפשטות והתמימות של משה וחשבו שהוא כמו כל האדם. יצא שזלזלו במשה שהיה יחיד ומיוחד, לא היה כמותו בעולם בקדושה וטהרה.

משיח הוא אדם לכל דבר שמחבר שמיים וארץ. משיח הוא אדם שמקבל כוחות משמיים להאיר את עיניהם של ישראל, להחזיר אותם בתשובה ולחבר אותם לבורא עולם. משיח זה יחיד ומיוחד, מרחם על בני ישראל, זה היה משה בזמנו, הוא היה משיח.

מרים הצדקת הוציאה דיבה על משה רבינו, קיבלה צרעת, הוצאה מחוץ למחנה וכל העם המתין. לפעמים צדיקים מתייסרים קשה מאוד בשביל עם ישראל, כדי שעם ישראל יראה וילמד לקח, ילמדו להבדיל בין הטוב והלא טוב, ילמדו להבדיל בין משה לבין מרים ואהרון וכל בני האדם בעולם.

משיח צדקנו חי וקיים בארץ ישראל, עובד ופועל, חי עם כולם, אוכל ושותה כמו כולם, יש לו אישה וילדים. הוא לא סגור באיזו מערה ומדבר לאוויר, הוא חי עם כולם ומדבר עם הקדוש-ברוך-הוא! אף אחד לא שומע ולא רואה כשהוא מדבר עם רוח הקודש ועם מלאכים. משיח יכול לשבת בין בני אדם, אוכלים ושותים ובורא עולם מדבר איתו! רוח הקודש, מלאכים, השכינה, בת קול, 'מטט' מדברים איתו והוא מתנהל רגיל מול בני האדם, אף אחד לא יודע! לכן צריך הרבה זהירות בהתנהלות מולו. משיח הוא אמת ויושר, תום וענווה להציל את העולם, הוא אדם פשוט. הוא לא צריך לעשות הצגות, טקסים או בגדים מיוחדים ומשונים כדי שיבינו שהוא משיח. משיח לא מחפש כבוד, משיח בא להציל את עם ישראל, בא להציל ולגאול את העולם, לבטל את הטומאה מן העולם. משיח בא להגן על גבולות ישראל, על היהודים שגרים בישראל ולתת לעם ישראל חיים לנצח. משיח בא לעזור שתקום ממשלה ימנית כי הקדוש-ברוך-הוא הוא ימין. מי שיבחר בימין, יבורך מפי עליון ומי שלא יבחר בימין יפסיד קשה מאוד. למרות שעם ישראל ראו את מרים מחוץ למחנה שבוע ימים, בכל זאת לא האמינו בקדוש-ברוך-הוא ובמשה עבדו והוציאו דיבה על ארץ הקודש. למה הוציא אותם הקדוש-ברוך-הוא ממצרים? להכניס אותם לארץ ישראל הקדושה. לא הוציא אותם ממצרים אחרי שיעבוד של מאתיים ועשר שנים, עשר המכות, קריעת ים סוף ומלחמת עמלק, כדי להמית אותם במדבר. הוציא אותם כדי להכניס אותם לארץ ישראל הקדושה. לא רצו בני ישראל להיכנס לארץ, התמרמרו והתלוננו שלא יודעים לאן נכנסים ושצריך קודם לבדוק. להוציא אותם מכור הברזל, מכח הטומאה של מצרים היה יותר קשה, אז עכשיו לא יעזור להם הקדוש-ברוך-הוא להיכנס לארץ ישראל? הקדוש-ברוך-הוא עושה עבודה מההתחלה ועד הסוף, בשלמות!

בני ישראל לא האמינו ורצו לשלוח אנשים שיתורו את הארץ. כל שבט שלח את נשיאו, אנשים טהורים וקדושים, תלמידי חכמים, בריאים ברוחם ונפשם שיודעים את האמת. אסף אותם משה באוהל ביחד עם אהרון, דיבר איתם וניסה לשכנע שאין מה ללכת, שהארץ טובה, הכל טוב, שיאמינו בקדוש-ברוך-הוא, חבל על ארבעים יום אלה. כלום לא עזר, התעקשו ללכת לתור את הארץ ובסופו של דבר שלח אותם משה בהסכמת הקדוש-ברוך-הוא. גם את יהושע בן-נון שלח איתם כדי שיכיר את הארץ כשיצטרך להכניס אותם אחרי ארבעים שנה והוסיף את האות 'יוד' לשמו כדי שתושיע אותו מעצת המרגלים. גם את כלב בן יפונה שלח משה לעזרה.

הוציאו המרגלים דיבה קשה על אדמת הקודש וכשמדברים לשון הרע ודיבה על אדמת הקודש מכעיסים את הקדוש-ברוך-הוא. המקום הכי אהוב על הקדוש-ברוך-הוא בעולם זה ירושלים וארץ ישראל הקדושה.

בורא עולם לא רוצה שייקחו אפילו חלקיק קטן מאדמת הקודש. אנשים שלא מבינים שלא לוקחים אפילו חלקיק מאדמת הקודש, יחטפו מכות ומהלומות מהקדוש-ברוך-הוא. מלחמות ישראל שהיו פעם - נגמרו. גאולה יש, משיח יש, בורא עולם מתקדם קדימה לבניית בית המקדש השלישי בארץ ישראל הקדושה וכל היהודים צריכים להגיע לארץ ישראל. זו האמת, זו הדרך האמיתית של בורא עולם, מי שמאמין תבוא עליו ברכה ויבורך מפי עליון ומי שלא מאמין, כדאי לו להאמין, כדאי לו להאמין וכדאי לו להאמין!

בשנת תש"ח (1948) קמה מדינת ישראל, עלו יהודים לארץ, כבשו אותה ותקנו את חטא המרגלים שהתנגדו להיכנס לארץ ישראל. בורא עולם אומר לכל היהודים בעולם 'תעלו דחוף לארץ ישראל, יש גאולה, יש משיח ואני לא אחכה לכם. אני אגביר את האנטישמיות בעולם כולו חוץ מישראל, יאיימו עליכם ועל חייכם איומים קשים ביותר. אתם תסבלו מאנטישמיות ולא יהיה לכם רגע של נחת, רגע של שקט. יפריעו לכם באירופה, באמריקה הדרומית והצפונית, בארה"ב ובכל מקום בעולם שיש בו יהודים'. בורא עולם קורא לכם לעלות לארץ הקודש, תפסיקו להתעקש מול הקדוש-ברוך-הוא, תפסיקו להמציא תירוצים לא לעלות לארץ ישראל בשביל כסף, הכל ייגמר. מאיימים על חייכם. כשאוסרים לחבוש כיפה, צריך להבין שזה רצון ה' ולבוא לארץ. כשאוסרים לקיים בריתות, צריך להבין שצריכים לעלות לארץ הקודש. כשמאיימים על יהודים עם פאות וכובעים, צריך להבין שזה רמז מבורא עולם לבוא לארץ ישראל. למה להתעקש עם הקדוש-ברוך-הוא? לא יוותר לכם. העולם המודרני הולך ונגמר ואנשים חושבים שזה הפוך. בורא עולם ישלוט בעולם יותר ברור.

אם בורא עולם לא היה מחריב את סוריה לפני למעלה מחמש שנים, וימשיך להחריב אותה, היא הייתה מעצמה של טילים כימיים ואלפי טילים אחרים. סוריה הייתה החולייה החזקה ביותר. כל מדינות ערב היו מחוברות אליה, לבנון, חיזבאללה, ירדן, תורכיה, איראן, עיראק, מצרים, חמאס והפלסטינים. בורא עולם מחריב וימשיך להחריב את סוריה ולא ישאיר ממנה זכר של חיים בגלל שהרגו באכזריות חיילי צבא הגנה לישראל, גם בשבי וגם במלחמה ובגלל שתכננו עם הפלסטינים, חמאס וחיזבאללה להפתיע את עם ישראל עם אלפי טילים ביום. הקדוש-ברוך-הוא קלקל להם את התוכנית. באותו זמן שהרס הקדוש-ברוך-הוא כליל את המעצמה העיקרית שהיא השורש, הכוח העיקרי של מדינות ערב, קלקל להם את כל התוכניות.

חיזבאללה מת.

ירדן מתה.

עיראק מתה.

איראן תמות.

תורכיה בשיגעון.

מצרים מעדיפה לשבת בשקט, סכר אסואן מאיים עליה.

נשאר האיום של החמאס ברצועת עזה.

נסראללה נובח נובח עד שימות. אם סוריה הייתה בחיים, היה חיזבאללה מקבל עשרות טילים שהיו מגיעים עד 1000 קילומטר והיו חוגגים כולם. מה שרואה בורא עולם קדימה לעתיד, אנחנו לא רואים. אז אנא מכם, המרחם על אכזרים - משמיים לא מרחמים עליו. תקראו נכון את המפה ותבינו מה התוכניות של הקדוש-ברוך-הוא, לטובתנו בלבד, לטובת עם ישראל היהודים.

בורא עולם מבקש מכל היהודים שגרים בארץ ישראל לא להיבהל משום מפלגה שהיא נגד הימין ומאיימת על הימין. בורא עולם אומר: 'אני קובע פה מה יהיה ואני רוצה ימין. אני בחרתי ימין ורוצה את הימין!' ראש מפלגה ימנית יכול להתחלף, אבל הימין יישאר. בורא עולם אומר: 'אני אוהב את הימין, הימין זה טהרה וקדושה של עם ישראל ואני לא מוותר לכם. אתם תעשו השתדלות, תנו עוז לה' לחתום ימין ורק ימין'. כל המדברים נגד הימין, נגד חרדים ונגד דתיים, כולם טוחנים מים, בורא עולם יבטל אותם מן העולם. אל תפחדו מכל הסיפורים, הם חיים באשליות. הייתה להם אשליה אחת לפני זה והם נפלו והתרסקו. בורא עולם החסיר מנדט אחד מביבי נתניהו, מהליכוד, מלהקים ממשלה, ואומר: 'אני קובע! אחד זה אני!' אף מפלגה לא קובעת, רק הקדוש-ברוך-הוא קובע. ליברמן ו'ישראל ביתנו' לא נכנסו לממשלה כי רק 20% מהם ימניים, 80% לא ימניים, בורא עולם לא נתן להם להיכנס ולהפיל את הממשלה אחרי חודשיים. בורא עולם מסנן הכל. אל תהיו באשליות, בורא עולם בוחר בימין לא בגלל אף ראש מפלגה ימנית. הימין שומר על התורה, על התפילות, על בתי הכנסת, על המקוואות, על העם היהודי והיהדות שאלפי שנים רצו להכחידם ולא הצליחו. אותן מדינות שרצו להכחיד, נכחדו בעצמן. שלא ינסו להכחיד את העם היהודי כי הקדוש-ברוך-הוא יכחיד אותם מן העולם. אף אחד לא ייגע לקדוש-ברוך-הוא בכותל המערבי, בבתי כנסת, בישיבות, בבתי המדרש, במקוואות, בתרומות ומעשרות ולא בחכמי תורה ובלומדי תורה, בשום דבר שהוא קודש קודשים, תיזהרו לכם, בורא עולם מזהיר אתכם. הנאצים ניסו לחסל את כל היהודים, חיסל אותם בורא עולם לתמיד. יימח שמם וזכרם. בפורים ניסה המן הרשע להכחיד את היהודים ונכחד הוא. ניסו במלחמת יום הכיפורים להכחיד את עם ישראל - נכחדו הם, עד היום הזה. כל מי שינסה להכחיד את עם ישראל, היהודים הקדושים והטהורים, הדתיים והחכמים, החרדים והטובים, ואת היהדות בעם ישראל, ייכחד מן העולם! לא לגעת בטהרה בקדושה של עם ישראל! לשמור על הכותל המערבי יותר מששומרים על העיניים! המקום הזה הוא קודש קודשים שיורד שם הקדוש-ברוך-הוא בכבודו ובעצמו! בבתי הכנסת יורדת השכינה ובכותל המערבי יורד גם בורא עולם! אז יותר מכל דבר אחר, לשמור שם על טהרה וקדושה. מי שיקלקל את הכותל המערבי לא ייצא זך ונקי, יטפלו בו בשמיים ובארץ, ולא בעוד מאה שנה, בשנה הזאת. לא להתעסק עם הקדוש-ברוך-הוא. תעשו רצון ה' יעשה רצונכם. כבדו את מה שרוצה מאיתנו הקדוש-ברוך-הוא. יש לנו תורה ותפילות, מקוואות, בתי כנסת, ישיבות ובתי מדרש, זה עם ישראל, אין לנו דבר אחר. אנחנו חיים על התורה ועל התפילות!

הכנסת וכל חברי הכנסת הפכו למגדל בבל, כל אחד רוצה להיות במקום בנימין נתניהו. תנו לקדוש-ברוך-הוא לנהל מי יהיה בכנסת. כל מפלגות הימין, הקטנות והגדולות, להתאחד להתלכד. צריך הרבה מנדטים לימין. העיקר הוא מספר המנדטים ולא התפקידים. בורא עולם אומר: העיקר זה המנדטים ולא התפקידים כי את מספר המנדטים העם קובע ואת התפקידים מכוון בורא עולם מלמעלה, כל אחד ותפקידו. אם זה לא יעזור, בורא עולם יתערב ואלה שקלקלו ישלמו כבד. אם הקדוש-ברוך-הוא לא היה עוזר בעם ישראל, לא היה מגן ושומר, ח"ו מה היה קורה בעם ישראל. פירק בורא עולם את כל מדינות ערב ואנחנו צריכים כל יום להתבייש מהקדוש-ברוך-הוא ולירא ממנו שפירק והרס את כל מדינות ערב כדי שלא יפגעו באדמת הקודש. בזה נאמין בקדוש-ברוך-הוא.

החמאס שנמצאים ברצועת עזה ובכל מקום, הם תיקון משאול המלך. כשעם ישראל יקיימו את עשרת הדיברות, יתאחדו ויתאגדו כולם ביהדות, בלימוד תורה, בקדושה וטהרה וידעו מה זה יהודי אמיתי ולא מזויף, אז החמאס ברצועת עזה ובכל המקומות ימות וייגמר. זה יהיה השלמת התיקון של שאול המלך. שאמר הקדוש-ברוך-הוא לשאול להמית את בני האדם וגם את הבהמות והוא השאיר את הבהמות שהיו בני אדם שהפכו עצמם לבהמות בכוח הכישוף. כמו שבלעם הפך את אשתו לאתון.

התקופה שלנו לא קלה, לא נעימה. יש אנשים שעושים כאוות נפשם כמו בדור המבול, שם כועס הקדוש-ברוך-הוא. תתחילו להתעורר יהודים יקרים.

מבקש הקדוש-ברוך-הוא: תנו לבתי-המשפט לעבוד חוקית, לא להציק להם ולא להפריע להם. לא לתת לאף אדם להשפיע על בתי המשפט, גם לא הפגנות. בורא עולם הוא שמכוון את בתי המשפט, לא להתערב. הקדוש-ברוך-הוא מצווה את עם ישראל לקיים את עשרת הדיברות ולא להפריע לבתי המשפט. לא יעזור לאף אחד כלום, ירצו - יבינו במוח, לא יבינו במוח - יבינו במקומות אחרים.

כולם מחכים למלך המשיח שינהל את מדינת ישראל. במשך אלפי שנים היו הרבה אדמו"רים, גדולי תורה, צדיקים ומקובלים שנעזרו ונעזרו ונעזרו בהם. מחכים רק למלך המשיח שיעזור כללית לארץ ישראל ולעולם כולו. הצדיקים למעלה וגם למטה בכדור הארץ, מחכים ומצפים בכל שניה ושניה שבורא עולם יגלה את מלך המשיח בפרהסיה. עם ישראל עם קשה עורף, סקרנות לחקור ומעכבים. העיכובים לא יהיו הרבה זמן. נתן הקדוש-ברוך-הוא את עשרת הדיברות ותרי"ג מצוות ורוצה שיאמינו בתורה ובתפילה ויעזבו את הזימה ואת התועבה. אנחנו, העם היהודי, עם ישראל, טהור וקדוש, עם מיוחד בעולם הזה. יש אנשים שהם כאילו יהודים, סיטרא אחרא, ערב-רב, שדין יהודאין שרוצים להפריע כמו שהפריעו למשה ואהרון, שרצחו את חור ועשו עגל. כך גם היום בדרך מודרנית.

הקדוש-ברוך-הוא בכעס גדול נוראי על העניין של ההפגנות של כל מיני אנשים למיניהם שרוצים לשנות את הבריאה של העולם. זו תקופה של גילוי משיח בפרהסיה. ממשלה מבולבלת, חברי כנסת מבולבלים, אין שלמות כי אין איתם משיח שיכוון אותם.

הקדוש-ברוך-הוא מחליט מי יהיה ראש הממשלה. כולם יכולים 'לטחון מים', לדבר בתקשורת, לספר סיפורים והבלי הבלים. לא להיבהל מאף אחד שמאיים על הימין.

בורא עולם מגלה את כל הגנבים, השקרנים, הנואפים, אנשי הזימה והשוחד, אחד אחרי השני מול התקשורת ובתי המשפט. לא להפריע לבתי המשפט לעבוד, לא להשפיע על אף שופט ועל אף בית משפט. אסור שתהיה שנאת חינם ולשון הרע בארץ ישראל, זו הסיבה שנחרבו בתי המקדש הראשון והשני, זו הסיבה שלא נכנסו לארץ הקודש, שמתו המרגלים וכל הדור הישן ארבעים שנה במדבר, זו הסיבה שגורשו מארץ ישראל למשך אלפי שנים. בורא עולם אומר למנוע שנאת חינם ולשון הרע. בורא עולם אוהב את האנשים שאוהבים זה את זה.

גבולות ישראל מוגנים. הקדוש-ברוך-הוא הורס את איראן מגלה אותם ואת כל הבעיות שהם עושים. צה"ל מכיר כל מקום באיראן ואם חס ושלום תפרוץ מלחמה, חיל האוויר הישראלי יתערב להוביל את האמריקאים ולהראות להם איפה להפציץ. חיל-האוויר מוחק את כל התחמושת שמגיעה מאיראן. מלאכי שמיים מלווים את כל הטייסים בתוך גופם.

לא יעזור שום דבר, לא יהיה שלום בסוריה. אפילו שכולם מתערבים, לא יהיה שלום. הקדוש-ברוך-הוא לא ייתן להם מנוחה, נוקם בהם על ששחטו והרגו חיילי צבא הגנה לישראל בשבי ובמלחמת יום כיפור. עם ישראל צריך להתפעל, להביט ולהסתכל על כוחו של בורא עולם איך הוא מגן על ארץ הקודש ולהאמין.

רוב התאונות נגרמות מטעויות אנוש, שאננות, רשלנות, חוסר אחריות ולא מקיימים 'ונשמרתם מאוד לנפשותיכם'.

החמאס מלא תחמושת ונשק מחיילי מצרים. החמאס נותן להם עשרות מיליוני דולרים, משחדים אותם כדי לקחת מהם נשק וטילים וגם כדי להעביר טילים ותחמושת מפורקים מאיראן ומרכיבים אותם בתוך רצועת עזה. רכשו נשק ותחמושת בעזרת שוחד.

אסור לצה"ל לרחם על החמאס, יש לחמאס שני פרצופים, פרצוף של שטן ופרצוף של חיה.

סין רוצה לתת גיבוי לאיראן. בורא עולם הולך לשבת עליה חזק תקבל מנה בכפל כפליים מה שלא דמיינה. אם הולכת נגד ישראל - תחזור אחורה 2000 שנה. הקדוש-ברוך-הוא ייתן לה מכות קשות ויחזיר אותה 2000 שנה אחורה.

טראמפ הקדוש-ברוך-הוא נתן לו משימות כי הוא אוהב את היהודים בארץ-ישראל. בחר בו לעזור ליהודים שגרים בארץ ישראל בלבד. עושה את הכל שבכל לארץ ישראל הקדושה וליהודים שגרים בארץ ישראל. בעם ישראל לא כולם מאמינים בקדוש-ברוך-הוא, ברוחניות. נתן להם את טראמפ שיעשה להם בית-ספר, שיגיד להם מה זה ירושלים הקדושה, רמת הגולן ועוד דברים שעוזר לארץ ישראל. לחלק מהיהודים קשה להאמין בקדוש-ברוך-הוא כי לא שומעים ולא רואים אותו אבל הוא פועל. השמש לא באה בטעות, הירח לא בא בטעות וכל מה שיש על פני כדור הארץ לא בא בטעות, יש בורא לעולם. בגלל שהעולם מודרני, יש הרבה שכל והשכלה, אנשים התחברו לחומר ולא לרוח. אם יאמינו בקדוש-ברוך-הוא ובמשיח עבדו, יהיה לכולם טוב, תהיה להם יראת שמיים והצלחות גדולות.

כל גדולי התורה בעם ישראל צריכים לצאת ולזעוק לקדוש-ברוך-הוא שימליך את מלך המשיח עכשיו! אין על מי לסמוך, אין עם מי לדבר, אין במי להאמין. הרמאות, הנוכלות, השקרים, הניאוף, החמדנות, והשוחד, הכל צף. אין על מי לסמוך רק על הקדוש-ברוך-הוא שישלח את משיח עבדו ויגלה אותו. על זה צריכים כל גדולי התורה לזעוק, לצעוק ולהתפלל יום יום. רוצה הקדוש-ברוך-הוא לשמוע את עם ישראל מבקש את מלך המשיח בפרהסיה. אדם בשר ודם, רגיל, לא יכול לנהל את ממשלת ישראל, מדינת ישראל ואת העולם. נגמר.

אריק שרון היה האחרון שהיה לו הכוח לנהל את ארץ הקודש לבד. ראש ממשלה היום לא יכול להזיז מעצמו כלום, מבלי שיקבל אישור מחברי הכנסת והקבינט. מאז שרון, כל ראשי הממשלה הם בובות, חברי הכנסת והשרים מנהלים אותם. גם עכשיו יהיה כך, לכן צריך משיח!

מצרים סיסי חכם מאוד, נבון, שומר על מצרים בדרך הטובה, יודע שמלחמות יחזירו את מצרים אלפיים שנה אחורה. הוא בקשר טוב עם ישראל ועם ארה"ב. יש לסיסי שכל, נבון וחכם.

ירדן מחכה לתוכנית 'המאה' לא יעזור כלום. שכל הפלסטינים ילכו לגור בירדן, זו המדינה שלהם. לא תהיה תוכנית 'מאה' עם הפלסטינים.

החמאס פלסטינים וג'יהאד לא רוצים שום תוכנית, רוצים רק לפגוע ביהודים. הם חולים, יש להם מחלה שהם שונאים את היהודים.

תורכיה ארדואן בצרות צרורות וסיבוכים בגלל דאע"ש שמשגע ושולט בו.

עיראק אין פתרון, לא יהיה פתרון.

סוריה אין פתרון ולא יהיה פתרון לעולמים.

לבנון רוצה שלום.

נסראללה נובח כל הזמן, אין לו תחמושת לא מסוריה ולא מאיראן. יש לו תחמושת ישנה והוא לא רוצה לבזבז אותה כי הוא יודע שאין לו מאיפה להביא אחר כך. אם ינסה להפריע יקבל מכה מצה"ל ויקבל מכה משמיים.

כל טיל שצה"ל שולח לאויב, בורא עולם מכפיל אותו פי מאה. אם היה טון אחד, יהיה מאה טון. זה עכשיו!

כל הגויים בחו"ל שונאים את היהודים שגרים שם והפלא הגדול שאוהבים את היהודים שגרים בארץ ישראל.

הפליטים והמסתננים שברחו מארצותיהם מנסים בכוח לקחת את השלטון באירופה. הם רוצים לשלוט ולחסל את הנוצרים. הם כובשים את אירופה ועוד מדינות בעולם.

הקדוש-ברוך-הוא אומר לעם ישראל לא להתבולל! ההתבוללות באה כי יש בישראל רקע של התבוללות שבא מחו"ל.

הורים להסביר לילדים שאסור להתבולל. מי שחיים עם גויים, שיגיירו אותם.

כל הצדיקים ישני עפר, בפנים מאירות וזקנים, יש להם כיסוי ראש והם לומדים תורה, דברי אלוקים חיים. הם מחכים לצאת מהמערה, מחכים להוראות של הקדוש-ברוך-הוא בזמן שהמשיח יוצא בפרהסיה! הכל מוכן! המרכבות בשמיים מוכנות! משיח מוכן! משיח תחתון, משיח עליון מוכנים! משיח בהמתנה, ממתין לאותות מהקדוש-ברוך-הוא כדי לתת לו את המלכות! הקדוש-ברוך-הוא מושיט למלך המשיח את המלכות בידו! שמיים וארץ מתחברים, המתים חוזרים לחיים ושמחה גדולה, אין דרך אחרת. משיח מחכה לאות מבורא עולם! כל גדולי תורה בישראל, רבני ערים, לארגן תפילות המוניות בכותל ובכל מיני מקומות, לבקש מהקדוש-ברוך-הוא שימליך את מלך המשיח בפרהסיה! רוצה בורא עולם שההשתדלות תהיה מהאדם כדי שיהיה להם זכויות, שיהיו כולם במעגל הראשון!

 

 

 

  מסר הרב שליט״א לפרשת ״שלח״ תשע״ט להורדה
הדפס
עבור לתוכן העמוד