דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - וישב תשע"ג

5/12/2012

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

לפרשת וישב 179 תשע"ג

 

מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, הורס ומשמיד את כל העולם הישן! הורס ומשמיד את עולם הטומאה הקשה, באמצעות איתני הטבע, באמצעות סכסוכים של מדינה בתוך מדינה ומדינה מול מדינה. זה תהליך, זה המהלך האלוקי הקשה ביותר שהיה אי פעם! הקדוש-ברוך-הוא עושה סינון מי יחיה ומי לא יחיה, איזה מדינה תיהרס ואיזה תשרוד, מנקה את כל העולם הרע עם פינצטה. אין-סוף לעולם, יש סוף לטומאה, לסטרא אחרא ולרוע!

בורא עולם מביא את העולם ואת עם ישראל לאהבת חינם! הגויים שיישארו מחוץ לגבולות ישראל - יעבדו את עם ישראל ויאמינו בקדוש-ברוך-הוא. כל העולם בבלבול, לא יודעים מה יהיה בעוד רגע והתוהו ובוהו גדול. יותר קל לקדוש-ברוך-הוא לעשות מבול, כמו בתקופת נֹחַ, ולהשאיר רק חלק קטן בעולם.

יימשכו רעידות האדמה הקשות, שיטפונות וגשמים קשים, רוחות וסערות עזות, חום, אש וגופרית. האנטישמיות מתגברת במיוחד באירופה, מתפשטת גם בארצות-הברית ואמריקה. בורא עולם אומר לכל היהודים שהם יהודים אמיתיים, לעלות דחוף לארץ ישראל הקדושה! אם לא יבואו ויחשבו 'לי זה לא יקרה' - יעשו טעות חמורה! יש 'ישועת ה' כהרף-עין' ויש חורבן מדינה כהרף-עין! האנטישמיות התחילה לצאת בגלוי נגד כל היהודים ועם ישראל. אחרי השואה דיברו נגד היהודים בלחש, בחדרי חדרים. היום מדברים נגד היהודים ומדינת ישראל מעל הבמה, מול כל העולם! ארצות-הברית מגינה על עם ישראל, כי ישראל היא מפתח העולם! הם לא רוצים שאף מדינה תגן על מדינת ישראל - רק הם! ארצות-הברית חייבת לעזור לישראל מא' עד ת', הם לא עושים טובה - זה ציווי מהקדוש-ברוך-הוא! זו זכות הקיום שלהם בעולם! תמיכת המדינות בפלסטינאים באו"ם - מציפה את האנטישמיות! כל היהודים: לחזור לישראל דחוף! בארץ ישראל נמצאים הקדוש-ברוך-הוא, השכינה והמשיח המגינים על כל פיסת אדמה בארץ ישראל. הגויים סביבנו - משיח מטפל בהם, ואם לא יחזרו בהם - ישמיד אותם!

במצרים תהיה מהפכה גדולה, התחילה כבר ותימשך עד אין-סוף כמו בסוריה - סבלנות! במצרים תפסו ספינת נשק ותחמושת המיועדת לחמאס - העסיקו את אנשי התקשורת והצלמים בהצגה, ובצד השני המשיכו להכניס תחמושת לחמאס דרך המנהרות.

סוריה תימחק ותמשיך להימחק. אף אדם בעולם לא יוכל לעצור את התהליך. אם אסאד חי או לא, הם ימשיכו להילחם זה בזה!

בירדן 'העסק' מתחיל לרתוח חזק, יהיה מהפך וירדן תתפרק ותיפול, 'יאכלו' אחד את השני כמו בסוריה!

בעזה שקט, 'כאילו' הפסקת אש - הכל שקר! הם מתחמשים במהירות-האור לפעם הבאה.

איראן 'משחקת אותה' מסכנה, ובאמת - מסכנה בגדול! הנשיא שלהם שם את כל הכסף על הכורים האטומיים, והכלכלה שלהם יורדת לטמיון! הקדוש-ברוך-הוא ממיס את נשיא איראן ואת המפעלים שלו כמו בגופרית, על הגזירה שרצה לגזור על עם ישראל! הוא לא יכול לעשות כלום! כל מפעלי האטום - חרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה, אם ישתמש בהם - משמיים ישמשו אותו! בורא עולם מסתכל על נשיא איראן והאיראנים מלמעלה, וכל פעם נותן להם זעזוע בראש - ימיס אותם בגופרית! נשיא איראן הוא מזרע המן והקדוש-ברוך-הוא לא אוהב את זרע המן!

כל המפלגות: לרדת מהעץ הגבוה, משחקי כבוד - לא אצל בורא עולם! חבל על בזבוז הכסף, תשקיעו את הכסף הזה בחינוך הנוער שלנו! הקדוש-ברוך-הוא מבלבל את כל המפלגות כי הן לא באחדות. בשמיים אין ימין ושמאל, ספרדים, אשכנזים וחרדים, כולם צריכים להיות כמו נר-הַשַמָש של חנוכה שמדליק את כל הנרות! חבל לכם לבזבז זמן!

אַל למדינת לישראל לפחד מאף מדינה, צריכים להיות בעירנות ולא בשאננות. הקדוש-ברוך-הוא מסוכך ומגן על כל יהודי באשר הוא - במדינת ישראל!

הכלכלה במדינות העולם - לא יעזור כלום, תתפרק להם, לא יהיה איזון בעולם. הקדוש-ברוך-הוא לא מעוניין בהם!

הכלכלה בישראל יציבה, טובה וחזקה! האבטלה נגרמת מאנשים ולא מהממשלה! אנשים לא רוצים לשנות את הרגלי המקצוע שלהם ולהחליף מקצוע - יש עבודה לכולם, לא תהיה אבטלה.

כל מי שגונב, חוטא או עושה דברים לא יפים ולא נקיים - יתגלה במערומיו, לא יעזור כלום, יפה או מכוער, עני או עשיר! הקדוש-ברוך-הוא מוציא אותנו שקופים מול עם ישראל!

כל עסק או חברה של יהודים בארץ ישראל, יפלו ויפשטו רגל אם לא ילכו ביושר. צריך לתת מעשרות ותרומות למדינת ישראל, לבתי כנסת, ישיבות, מקוואות, נזקקים וחולים - משם תבוא הברכה! כל יהודי שיגיד על כספו 'כוחי ועוצם ידי עשה לי את החַיִל הזה' - יפשוט רגל. כשיגיד שזה מהקדוש-ברוך-הוא - יצליח!

יש כנופיה גדולה של ערבים בארץ ישראל שמתכננת חטיפות של חיילי צה"ל - תיזהרו!

עַם ישראל, יהודים שגרים בארץ ישראל, במְקום לפחד - קיימו את עשרת הדיברות והדבקו בקדוש-ברוך-הוא! כדאי לכם מאוד, הקדוש-ברוך-הוא, הוא המגן והמסוכך על עם ישראל. קץ העולם הרע הגיע! יחד עם זה, משיח בן דוד מנקה את העולם הישן והתחיל לפתוח עולם חדש! בקרוב יתגלה!

יהודים יקרים, אל תפסידו את הטוב שהולך להיות! כל המסר הזה, וכל המסרים שהיו - אמת לאמיתה! תיראו!

 

מסר לחנוכה מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

את חנוכה חוגגים, כי הקדוש-ברוך-הוא הראה לעם ישראל בחנוכה ניסים גלויים!

גם בדורנו יש ניסים גלויים, בכדי לסמן לנו שיש בורא לעולם המשגיח, מראה לנו את הדרך הנכונה ואומר לנו שצריך לסמוך אך ורק עליו!

זו ההוכחה שאנו צריכים להיאחז בבורא עולם ורק עליו לסמוך. בורא עולם ברא את מדינת ישראל במרכז העולם ומראה לכולם כמה עם ישראל יקרים לקדוש-ברוך-הוא! אנו מרגישים גם היום בדורנו, את מה שהיה בחנוכה אז. לכן צריך היום לאחוז ולהאמין בבורא עולם ולא להילחם יהודי ביהודי. להיות באגודה אחת כמו הַשַמָש שמדליק את החנוכיה! להיות כל המפלגות לנר אחד!

אשרי אדם המאמין במשיח צדקנו ובגאולת ישראל! כשעם ישראל באגודה אחת - אף אחד לא יכול לפגוע ולתלוש חלק ממנו!

שיהיה חג חנוכה מלא ניסים גדולים ופלאי פלאים ליהודים בארץ ישראל!

  מסר הרב שליט"א לפרשת וישב תשע"ג - להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד