דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - וירא תשע"ד

13/10/2013

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת וירא תשע"ד

 

ריבונו של עולם בחרון אף ובכאב גדול על שהיהודים והעולם כולו בורחים מרמזיו ולא רוצים להבין את רמזיו.

יתגברו השיטפונות הקשים בעולם, יתגברו הסופות הקשות בעולם, יתגברו הרוחות הקשות בעולם, יתגברו השריפות מלמטה ומלמעלה, יתגברו רעידות האדמה הקשות בעולם כולו, מדי פעם תהיה נגיעה במדינת ישראל, כדי לעורר את היהודים. אוניות ימשיכו לטבוע בים, מטוסים יתבלבלו בניווט ויהיו הרבה נחיתות אונס. רכבות, אוטובוסים ומכוניות יתנגשו ויתהפכו וזה לא ייפסק, רק יתגבר מיום ליום. האנטישמיות תתגבר ותתגבר בעולם, עד שאחרון היהודים, שהוא יהודי אמיתי, יעזוב את ארצות הגולה ויבוא לישראל.

ארצות-הברית תלך ותשקע בעניינים הכלכליים והחברתיים, כל עוד היא דוחפת לשלום עִם הפלסטינאים, להקמת מדינה פלסטינאית ולמציאת דרך לשלום עם איראן. הקדוש-ברוך-הוא נותן להם מהלומות והכלכלה שם נהרסת, כי הפלסטינאים והאיראנים הם דוברי שקר וכזב וכל מטרתם למחוק את מדינת היהודים. לכן בורא עולם נותן לארצות-הברית דברים קשים, כדי שיעזבו את מדינת ישראל.

בעולם כולו תוהו ובוהו. בורא עולם לא יעשה מבול כמו בזמן נֹחַ, אבל דברים דומים קיימים, כדי לנקות את הרוע, השנאה, הזימה והתועבות וכדי שיחזרו בתשובה. למען יִרְאו ויִרַאו, יבינו וידעו, שהכל מהקדוש-ברוך-הוא - הוא המנהיג את העולם!

הקדוש-ברוך-הוא מסבך את כל המזרח התיכון וכל המדינות סביב ישראל שישנאו זה את זה, ילחמו זה נגד זה ולא יהיה להם רוגע ולא שלום, כדי שיעזבו את מדינת ישראל.

כל פעם הפלסטינאים הערבים פוגעים והורגים יהודים בעם ישראל, ממשלת ישראל תתעוררו ותבינו שאין להם מטרות שלום, לא מעניין אותם לא שלום ולא אהבה, מטרתם לפגוע בעם ישראל. מְשַחקים אותה מִסְכנים ותמימים, אבל הם חפרפרת כדי לפגוע בעם היהודי. ממשלת ישראל צריכה להיות מלוכדת ולא לשחק משחקי כבוד, זה מזיק לעם ישראל. בורא עולם בחר אותם אך ורק כדי שיהיו עזרה לעם ישראל, לא עזרה לעצמם, לא לגאווה ולא לאינטרס אישי.

אוניית הפליטים שטבעה מול חופי איטליה, לא יודעים מה קרה שם ואיך טבעה. עשו להם מלכודת, הטביעו את האונייה! יד אחת מלטפת ומצילה והיד השנייה מטביעה, זה מה שקרה שם. אף אחד לא רוצה מסתננים ופליטים בארצו. מדינת ישראל תתעורר ותבין שהגויים בעצמם לא אוהבים זה את זה, מדינת ישראל תתעורר ותשמור על היהדות שלה. בדרך החוק, צריך להחזיר את כל הפליטים והמסתננים שנמצאים בארץ ישראל ולא להיות יפי-נפש. את העזרה שהפליטים מקבלים ממדינת ישראל צריך לתת ליהודים חסרי יכולת, נזקקים ומסכנים באמת, שגרים בארץ.

איראן משחקת אותה כמו אריה קטן שעוד לא גדל, כאילו רוצה שלום ובעצם לא רוצה שום שלום. זו אש שחודרת מלמטה ובוערת לאט לאט. את כל זה היא עושה כדי שירפו ממנה, כי הכלכלה שלה נהרסת וחסן רוחאני פוחד מעמו שהם בדרך לעשות לו מהפכה ולהתנפל עליו. חסן רוחאני צוחק ומתלוצץ על כל העולם, שתי פנים לאדם הזה, מראה יפה ומראה מכוער. הוא גם רוצה להמשיך בייצור האטום וגם רוצה שיפסיקו את הסנקציות שעשו עליו, כדי שאיראן תוכל לנשום לרווחה. חיצונית הוא משהו אחר ובִפְנִים הוא משהו אחר.

במצרים הכל רוע, אין אוכל, הכלכלה הרוסה והם מתחרים אחד עם השני.

בסוריה נתנו לוועדת הביקורת של האו"ם את כל הטילים הכימיים הישנים וטילי הגז מלפני ארבעים שנה. את כל הטילים הטובים והמשובחים הסתירו. במילים 'יפות': את כל הזבל של הפצצות הכימיות נתנו לביקורת האו"ם. לא תיפסק המלחמה בסוריה, המורדים ילחמו בסורים וסוריה תהיה אבן על אבן. ימשיכו פליטים לברוח מסוריה לתורכיה, ירדן והעולם כולו.

בעיראק אין דין ואין דיין, הורגים כמה שיכולים.

בתורכיה יש מלחמת אזרחים פנימית ולא מפרסמים. עוד מעט יגיעו לשם מיליון פליטים מסוריה.

ירדן מחכה, כמו אשה מתחת לחופה, לשלום עם הפלסטינאים - שתמשיך לחכות.

מדינת ישראל, לא לעשות טעויות עם הפלסטינאים, הם רוצים לכלות את ארץ ישראל.

ממשלת ישראל, במקום להתעסק עם הגויים, הפלסטינאים, ירדן, בורא עולם מבקש, בכל לשון של בקשה: בבקשה, תתחילו להתעסק בהבאת יהודים דחוף לארץ ישראל! כמו שהיה בשנת 48, ששלחו שליחים לכל מדינות העולם כדי למלא את ארץ ישראל ביהודים, אותו דבר עכשיו רק יותר חזק ויותר דחוף!

הכלכלה של ישראל פורחת, אין נגיד ואין מגיד והכל פורח! אף אחד לא יכול לפגוע בכלכלת ישראל, אבל בצד זה, צריך לשמור שלא יהיה הפקר, צריך לשמור על הכלכלה בעשר אצבעות.

לא לשכוח את הרבנים הגדולים שהלכו לעולמם. יש להפיץ את תורתם הנקייה, הקדושה והנכונה. אוי ואבוי לאדם שייקח, חס ושלום, את דבריהם ויפרש אותם לפי מה שהוא חושב, הוא יהיה בסכנה חס ושלום. אלא, צריכים כל המפרשים להיזהר ולהפיץ את תורתם בדיוק.

כל גדולי התורה שעלו לשמיים, לא היה להם מספיק כוח בארץ, ועלו למעלה כדי לעזור לאבותינו הצדיקים לשמור על הגחלת ועל ארץ ישראל, שלא יהיו פילוג והתבוללות וכדי לעזור להמלכת מלך המשיח.

הרב עובדיה יוסף, זכר צדיק לברכה, רוצה שתהיה שלמות בעם ישראל ולא פילוג ושנאת חינם בין דתיים, חרדים וחילוניים, שכולם יהיו מלוכדים כמו שרוצה בורא עולם. בימיו האחרונים היה עסוק הרב עובדיה יוסף זצ"ל בהתנתקות מהעולם הזה והכנה לעולם הבא. הוא כל כולו רוצה שכולם יהיו מאוחדים ומלוכדים! הבקשה שלו, שכל מי שאוהב אותו, ימשיך באחדות ואהבת חינם בעם ישראל!

בורא עולם מכניס בתוך ליבם של עם ישראל ועושה את כל הסימנים בכדור הארץ כדי שכולם יבינו שזו תקופה של התגלות והמלכת מלך המשיח בן דוד! כל שבוע שעובר, יותר ויותר יהודים מבינים שמשיח בדרך להמלכה!

  מסר הרב שליט"א לפרשת "וירא" תשע"ד להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד