תאיר נרי > כותרת > "אני לא מקלל אני אומר מה הולך לקרות, אל תדברו עליהם לא טוב"

"אומר בורא עולם: תפסיקו לדבר על חיילי צבא ההגנה לישראל. מי שידבר רע על חיילי צבא ההגנה לישראל, יקבל מחלה ממארת בלשון שלו. יקבל מחלה בקיבה שלו ובמעיים שלו, כמו המרגלים. מי שידבר לשון הרע על חיילי צבא ההגנה לישראל תהיה לו מחלה ממארת בלשון, במעיים ובקיבה שלו. אני לא מקלל אני אומר מה הולך לקרות.

חס ושלום שאני מקלל.

מי שידבר לשון הרע ודיבה, לפגוע בחיילי צבא ההגנה לישראל, יקבל מחלה ממארת בלשון, בקיבה ובמעיים שלו שלא יבוא בטענות, הנה הודעתי לכם.

על חיילי צבא ההגנה לישראל לדבר רק טוב כל היום. לשבח אותם ולפאר אותם ולהודות להם כל שנייה ושנייה. הם מותר להם להגיד כוחי ועוצם ידי עשה לי את החיל הזה, אלה שנלחמים ברצועת עזה ומול לבנון. הם החיילים האלה יכולים להגיד כוחי ועוצם ידי עשה לי את החיל הזה, גם הפצועים יכולים להגיד את זה. זה אומר … רק בורא עולם אומר את זה, אבל הוא מרשה לחיילים להגיד ולפצועים כי הם מסרו את נפשם על אדמת הקודש והצלת העם היהודי בארץ ישראל

ואוי ואוי לאדם הזה שידבר לשון הרע או ידבר דברים רעים על חיילי צבא ההגנה לישראל, להפיל להם את מורל או לשקר עליהם, יקבל מחלה ממארת בלשון, בקיבה ובמערכת העיקול. אני לא מקלל, אני מודיע לכם. תזהרו, תזהרו, תזהרו, תזהרו, על חיילי צבא ההגנה לישראל כל היום תתפללו עליהם ותפארו אותם, תנו להם מורל גבוה כל הזמן. כי בזכותם את חיים וישנים בלילה.

בזכותם אתם חיים, בזכותם אתם חיים. כוחות הבטחון, השוטרים, חיילים, כל מה … שאנשי בטחון, בזכותם אתם חיים!"

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות