תאיר נרי > אירועים עכשוויים > "יגלו עוד מנהרות גדולות בעזה ולבנון. יש מנהרות מלבנון שעברו לתוך ארץ ישראל רוצים להפתיע שוב כמו בשבעה באוקטובר"

הרב ניר בן ארצי שליט"א: "יגלו עוד מנהרות גדולות בעזה ולבנון. יש מנהרות מלבנון שעברו לתוך ארץ ישראל רוצים להפתיע שוב כמו בשבעה באוקטובר"

"יגלו עוד מנהרות גדולות בעזה ובלבנון. יש מנהרות מלבנון שעברו לתוך ארץ ישראל"

"להתחבר ולהיות מחוברים לימין, כי אך ורק הימין יציל אתכם, כי מחובר לקדוש ברוך הוא. כי רק הימין יציל אתכם כי הוא מחובר לקדוש ברוך הוא! וכל התאווה שיש בלבנון, רצועת עזה ושאר מדינות ערב מסביבנו, הם חיים רק על אותו יום ועל חרבם, יימח שמם וזכר זכרם. לא מעניין אותם מה יוליד יום. הם רוצים להשמיד את עם ישראל ואת העם היהודי. כי הקינאה מכרסמת להם עוד מקין שרצח את אח שלו אבל, עד הרגע הזה ראשם רוצה להשמיד את העם היהודי, לא משנה שמאל או ימין העיקר להשחית ולהשמיד. כמו שעשו בשמחת תורה, הם רוצים להמשיך בזה לא מעניין אותם שום דבר. הם לא רציניים ולא רוצים שלום ולא רוצים שלום ולא רוצים כלום, אך ורק להשמיד את עם ישראל, לא יצליחו לעולם. כל הזמן חושבים איך לעשות את הפעולה כמו שמחת תורה עוד פעם. כל הזמן חושבים במוחם איך לעשות את הפעולה כמו שמחת תורה עוד פעם. זה מה שבראשם, במוחם. איך לעשות שוב פעם פעולה כזאת, כי נפתח להם התיאבון והידע שזה קל, בקלי קלות. ימשיכו חיילי צבא ההגנה בישראל לגלות מנהרות גדולות ועוד … באזור רצועת עזה וגם לכיוון לבנון. יש כמה מנהרות, יש הרבה מנהרות לכיוון גבול ישראל מלבנון, עד … בתוך ארץ ישראל … יש!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות