תאיר נרי > אודות

הרב ניר בן ארצי שליט”א ועמותת "תאיר נרי"

עמותת "תאיר נרי" הוקמה בניסן תשס"ט ופועלת לקירוב לבבות ולאחדות עם ישראל, על כל מגזריו השונים, מתוך העמקת הקשר של העם היהודי לשורשיו, לתורת ישראל ולארץ ישראל.

אנו מאמינים כי בדרך זו יתחזק הקשר בין כל יהודי ליהודי לקשר עמוק של כל אחד ואחד, עם שרשרת הדורות ומורשת עם ישראל, שמקשרת ומאחדת אותנו זה לזה.

מטרות העמותה הן קירוב לבבות ואחדות בעם ישראל, פיתוח והקמה של מוסדות תורה, כנסים ושיעורים בכל רחבי הארץ, פעילות חסד, עזרה לנזקקים והפעלה נרחבת של גמ"ח בחגים. ייעוץ, עזרה והכוונה לעם ישראל בארץ ובגולה.

הרב ניר בן ארצי שליט"א מגיע לכנסים בכל רחבי הארץ, ללא תשלום, במטרה לעורר את לב השומעים לאחדות וציפייה לגאולה שלמה. לכינוסים אלו נוהרים המונים הסופגים ערכי תורה, אהבת הזולת ואחדות עם ישראל, הדרכות בתיקון המידות, שלום בית וחינוך הילדים.

אחת לשבועיים, מתקיים שיעור המוקדש לנשים שמגיעות מרחבי הארץ, לשמוע ולמלא את ליבן ברוחניות, באהבת ישראל, בכלים לחיזוק שלום בית וחינוך הילדים.

התלמידים, האברכים והצוות שוקדים על התורה בבקיאות וביסודיות ועל עבודת ה' מתוך שמחה. הלימוד מתקיים באוירה מיוחדת, תוך צמיחה אישית בעבודת המידות, וצמיחה רוחנית ותורנית בהכוונת הרב ניר בן ארצי שליט"א. בית המדרש פתוח לכל המבקש ללמוד ולעיין בתורה, אגדה, הלכה, מידות ומוסר, הלימודים בהנחיית ראש בית המדרש. הלומדים הינם מכל גווני האוכלוסיה, תלמידי חכמים, צעירים, פנסיונרים ובעלי בתים.

כמדי יום מקבל הרב ניר בן ארצי שליט"א, יהודים רבים בלשכתו שבתלמים, במטרה לברך ולעזור בייעוץ והכוונה לכל המבקש, לכלל עם ישראל מכל המגזרים. בנוסף לכך, מאות שאלות ובקשות מגיעות לידי הרב מדי יום, דרך אי-מיילים ופקסים, להם עונה כבוד הרב שליט"א בסבלנות והבנה לכל שואל ולכל המבקש עצה או ברכה.

באתר "תאיר נרי" ובאפליקציה ‘הרב ניר בן ארצי’ ניתן לצפות בשידור חי בשיעורי הרב שליט"א ובכנסים המתקיימים ברחבי הארץ, ולהתעדכן בפעילויות ובאירועים. כמו כן, ניתן לשלוח שאלות ובקשות לברכה וייעוץ מהרב שליט"א.

בשל בקשת רבים ולמען יהודים בארץ ובעולם, נפתחו חשבונות פייסבוק ויוטיוב, בהם ניתן להתעדכן במסריו ובשיעורי הרב שליט"א, והכל למען המטרה החשובה – אחדות וקירוב יהודים לאבינו שבשמיים. 

הרב שליט"א נטל על עצמו משימה לאומית יחודית, לקרב יהודים רבים זה לזה ולאביהם שבשמיים. סגולותיו של הרב שליט"א ויכולותיו לראות לעומק ולמרחקים כאחד, הם מתנה מאת ה' יתברך. יכולת זו נותנת בידו את הכוח והיכולת להצליח בפעולה חשובה זו, לקרב לבבות ולחבר קצוות בחברה הישראלית ואף לסייע ליהודים רבים הפוקדים את הרב שליט"א מדי יום, ומבקשים את עזרתו וברכתו.

עדות נאמנה לפעילותיו המבורכות של הרב שליט"א, היא הקשת המגוונת והרחבה של אנשים הקשורים לרב ולפועלו: חילונים ודתיים, אנשי ימין ושמאל, רבנים ואנשי אקדמיה, מנהיגי ציבור ואנשי עסקים, המהווים את הפסיפס המלא והנפלא של עם ישראל.

כל אלה גילו, בזכות הרב שליט"א, כי יש מכנה משותף המחבר את כולנו ועושה אותנו לעם אחד.

דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות