דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסרים לעם ישראל בארץ ובעולם

בזכות שלושת הנערים הצדיקים, שנרצחו בידי החמאס בחברון, בזכות 18 יום של בכי ותפילות של עם ישראל, שהתפללו מכל הלב והנשמה ללא אינטרס, בדמעות נקיות וטהורות, העיר בורא עולם והאיר את עיניהם של ישראל לדעת מה יש ברצועת עזה!
בורא עולם הפך את הקערה על פיה והציל את כל מדינת ישראל מתוכניות החמאס, הפלסטינאים והג'יהאד!!!
חיילי צבא-הגנה-לישראל הם צדיקים, הם שליחי ה'! אסור לאף יהודי, אם הוא יהודי אמיתי, לדבר עליהם אף אות אחת לא טובה, רק לברך אותם, הם צדיקים כולם, צבאות ה'!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...

אבא שבשמיים הקדוש-ברוך-הוא, מלך מלכי המלכים הקדוש-ברוך-הוא אב הרחמים, מבקש מכל היהודים בארץ ישראל הקדושה שיהיו מלוכדים ומאוחדים. אין שמאל ואין ימין, כולם צריכים להיות לב אחד ויד אחת!
אי אפשר לעשות הפסקת אש, המצב יימשך עד שצבא-הגנה-לישראל ינקה את כל רצועת עזה! אם יעשו הפסקת אש, הם יתחמשו פי כמה וכמה ממה שהיו.
18 הימים של תפילה על החטופים שנרצחו - מגנים ושומרים על כל חיילי צבא-הגנה-לישראל ואזרחי מדינת ישראל היהודים, לא להפסיק!!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
לכל היהודים בעולם: בגלל המצב של עם ישראל עם החמאס, התגברו האנטישמיות והשנאה ליהודים בצורה משמעותית, ורוצים לחטוף יהודים גם מחוץ לארץ ישראל.
ממשלת ישראל: שחיילי צה"ל יהיו מאוד זהירים בכניסה קרקעית לעזה. לחמאס יש עוד עוזרים ושותפים בבונקרים, מתחת לבתים, במנהרות, בבתי חולים, במקומות שצה"ל לא יכול לראות, צריך זהירות גדולה בעניין.
התפילות והאחדות של עם ישראל מגבירות את ההגנה והשמירה על חיילי צבא-הגנה-לישראל ועל אזרחי ישראל.

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
חיילי צה"ל מגינים ושומרים על אדמת הקודש, בזכותם חיים החרדים, הלא דתיים והדתיים.
ממשלת ישראל, המוסד והשב"כ צריכים לעקור את מנהיגי החמאס, הם שעושים את כל ההפרעות במדינת ישראל. הם מתסיסים חלק גדול מהערבים בגדה ובצפון ומייצרים הפגנות, הכל עבודה של החמאס.
הצער והכאב הגדול על שלושת הנערים שנרצחו לא ישכח לעולמים. אין יהודי שלא בכה ולא כאב.

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
כל אלה שיורים טילים זה מעשה נבלה! כולם פועלים ביחד, אבו מאזן, פתח ומנכ"ל החמאס. הם מכחישים, כאילו שהם לא יודעים מי עושה את זה, פטנט חדש.
חלק מהערבים בגדה המערבית הם קיצוניים ביותר, שונאים את היהודים, ומתנהגים כאילו הכל טוב. הקדוש-ברוך-הוא אומר: 'בניי תתעוררו, תשמרו על נפשותיכם!'
בורא עולם מחכה לזעקתם של היהודים וגדולי התורה, שיזעקו לבקש מהקדוש-ברוך-הוא שימליך את מלך המשיח עכשיו!!!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...

בני ישראל היהודים ימשיכו להתפלל, לא להתייאש, תמיד מחשבה חיובית להציל את הנערים הצדיקים וכן להרבות צדקה וחסד. עם ישראל מתפללים חזק לריבונו של עולם בתשעת הימים האלה וימשיכו, לא להתייאש - להמשיך!
כל חברי משלחת השלום, העיתונאים והאנשים האחרים שרוצים שלום עם הפלסטינאים, בבקשה מכם, הממשלה של ישראל לא טועה בכלום! תפסיקו להתסיס את העם, תנו לממשלת ישראל לעשות עבודתה בשקט! צריך להקשיב לממשלת ישראל, לא להילחם בה ולא לבזות אותה.
צריך להתנער מהחומר ולטוס לארץ ישראל הקדושה! אף אחד לא ניצח את הקדוש-ברוך-הוא!

לקריאת המסר המלא - היכנסו..
תהליך הבחירות לנשיאות מיותר. הוצאות ענקיות וכבדות של כסף, תחרות על הכבוד ולא יותר מזה. בסופו של דבר, הממשלה קובעת. אם היהודים ילכו לפי חוקותיו של בורא עולם - ישראל לא תיפגע לעולם!
האפיפיור שקבע תפילה, רצה להראות שעשה משהו - לא יעזור לו כלום, הכל לחינם.
האנטישמיות גוברת וגוברת, השנאה בגויים היא כמו הארס של הנחש, הם שונאים את היהודים שנאת מוות.
יהודים יקרים, תיזהרו להישאר בתורכיה אפילו יום אחד - הנה הוזהרתם!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
בעלי חיים ועופות בים וביבשה, ימשיכו להשתגע ולפגוע בבני אדם. כשבני אדם יתנהגו כמו בעלי חיים - בעלי החיים יפגעו בהם.
שבעת מיליארדי האנשים בעולם צריכים לדעת בוודאות שבלי מדינת ישראל, מדינת היהודים - אין קיום לעולם! אין קיום לעולם! העולם חי בזכות מדינת ישראל והיהודים שגרים בה!
האנטישמיות בעולם גוברת וגוברת, רק חמישה אחוזים מפרסמים.
חג השבועות יהיה חג נפלא! חג מתן תורה זה הדבר הכי יפה וטוב שבורא עולם מחכה לו, שבניו יקבלו את התורה! לשמוח המון בספר התורה בשבועות.

לקריאת המסר מלא - היכנסו...


ריבונו של עולם מודיע ובכעס נוראי: האנטישמיות לא תיפסק, רק תתגבר מיום ליום והיהודים נמצאים בסכנת חיים. התקשורת לא מספרת את כל האמת, מספרת אולי 5% ממה שקורה ליהודים בעולם.
צבא-הגנה-לישראל צריך להיות ערני ורציני מאוד, כי בגבולות שלנו עומדות להיות הפרעות קשות, מתחיל בגדה המערבית ורצועת עזה. צבא-הגנה-לישראל צריך להיות דרוך וערני!
כל בעלי הצווארון הלבן והשחור ימשיכו להתגלות, במיוחד הבכירים. כל המשוחדים, אנשי הזימה, הפרוטקציה, ה'שמור לי ואשמור לך' - הקדוש-ברוך-הוא יגלה את כולם, הקדוש-ברוך-הוא מזכך ומטהר את עם ישראל.

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
ממשלת ישראל חייבת לאשר דחוף תקציבים, לעידוד יהודים להגיע לישראל ולקליטתם. יהיה כסף לכל העניין הזה בלי סוף.
בנות ישראל, בבקשה מכן, תשמרו על עצמכן! אתן יהודיות, אסור לכן להתבולל עם הגויים, קחו אחריות!
ימשיכו להתגלות אנשים בכירים במשק, מהדתיים והלא דתיים, מהצבא, ממשרד החינוך, בקיצור כל הבכירים של מדינת ישראל יתגלו כולם במערומיהם. המשחדים והמשוחדים, הרמאים, הגנבים, בעלי הזימה והבוגדים, מהצווארון הלבן והצווארון השחור, אנשים בתפקידים בכירים.
צריך להמשיך להתפלל בכל רגע ולבקש את משיח בן דוד ברחמים!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
כל אדם שעובד ביושר, באמת ובניקיון כפיים ונותן מעשרות - רכושו, הונו ופרנסתו יהיו מוגנים.
יהודים יקרים, יש גאולה של עם ישראל, משיח בדרך להמלכה, בורא עולם ירד בכבודו ובעצמו לכדור הארץ, לא על ידי מלאכים. בורא עולם מטפל בכדור הארץ עם פינצטה והרבה סבלנות לכל אחד ואחד.
מדינת ישראל, תפסיקו להאמין שאם הפתח, החמאס והפלסטינאים יעשו אגודה אחת, אז יהיה עם מי לדבר - הם אגודה אחת כבר עשרות שנים!
רצח הילדה שלי דדון ז"ל, צריך לעורר את עם ישראל שיפסיקו להיות תמימים, יש עוד הרבה כנופיות כאלו במדינת ישראל שרוצים לפגוע דרך הסמים, דרך האלכוהול, דרך ההתבוללות וההסתה, שמסיתים את הגויים במדינת ישראל.

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
אסור לנו לשכוח לרגע אחד את חיילי צבא-הגנה-לישראל שנפלו במילוי תפקידם! בזכותם אנחנו חיים בביטחון! עם ישראל צריך להרכין ראש לכל חיילי צבא-הגנה-לישראל!
ממשלת ישראל והיהודים, צריכים לתת גיבוי לכל חיילי צבא-הגנה-לישראל, כדי שידעו שיש על מי להישען! ראשית על הקדוש-ברוך-הוא ואחר כך על ממשלת ישראל ועם ישראל!
האנטישמיות תתגבר מיום ליום. יהודים שגרים מחוץ לארץ ישראל, תיזהרו מאוד מאוד! כדאי לכם לברוח כל עוד נפשכם בכם ולהגיע דחוף לארץ ישראל כדי ליישב את אדמת הקודש.
יהודים, לצאת מהשאננות ולבקש מבורא עולם את המלכת מלך המשיח בן דוד, כי רק זה יכול להציל את המצב של מדינת ישראל ושל כל היהודים בעולם!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...

  1. 10 
  2. לעמוד הבא
  3.  [11-13]

עבור לתוכן העמוד