דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסרים לעם ישראל בארץ ובעולם

יהודים בגלות: החיים חשובים יותר מכל חומר ומכל ממון שבעולם! כל יהודי שמטייל מחוץ לארץ ישראל, לוקח סיכון. יש אנטישמיות קשה ביותר נגד היהודים, ולישראלים המטיילים אורבות סכנות בכל מקום ומקום!
היהודים הם שגרמו לערבים להיות בביטחון ולזלזל במדינת ישראל. כשהיהודים מכבדים את עצמם ומקיימים את עשרת הדיברות - כל העולם מפחד מהם!
ממשלת ישראל צריכה לזעזע את היהודים בארץ ישראל נגד הסמים, השתייה החריפה וההימורים. הנוער שלנו נהרס!
היה כאב גדול לפני ליל-הסדר שנהרג קצין המשטרה סגן ניצב ברוך מזרחי הי"ד, כאב גדול בשמיים ובארץ!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
הפסח הזה הכל נפתח וימשיך להיפתח לגאולת עם ישראל, להכרזת ולהמלכת מלך המשיח בן דוד ברחמים!
אין ליהודים מקום אחר, צריך לשמור ולהגן על כל סנטימטר מאדמת ישראל!
יהיה לנו חג פסח של שמחה ושל חרות, של שמחה גדולה שהשיחות יכשלו סופית! זה התחיל בראש חודש ניסן וימשיך להסתבך הלאה כמו מגדל בבל!
בכדי לחגוג ולשמח את הקדוש-ברוך-הוא בליל-הסדר, העיקר זה דברי תורה ולהזכיר את מה שהיה לאבותינו, לבני ישראל במצרים.

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
בחודש ניסן, בפסח הזה, בשנה הזאת: יהודים יקרים - לא להשתכר! ליל הסדר זה עניין רוחני, כל היהודים שיהיו ערניים, יקראו וינהגו על-פי ההלכה, ירגישו דברים רוחניים גבוהים! ירגישו דברים נפלאים! ירגישו שותפות ביציאת מצרים! ירגישו את הגאולה של עכשיו ויבורכו מפי עליון!
כל אנשי הצווארון השחור והלבן, דתיים או לא דתיים, יתגלו כולם במערומיהם אחד אחרי השני, כדי שלא תהיה פאניקה. עיני ה' משוטטות בכל מקום ומקום!
יהודים יקרים, להרבות בתרומות גדולות לנזקקים לכבוד החג. כל העולם מאמין במשיח בן דוד וכולם פוחדים מהיום בו יתגלה מלך המשיח בן דוד.

לקריאת המסר המלא - היכנסו...

עם ישראל ייצא מכל הצער והכאב בחודש ניסן ויעבור מכאב לשמחה. כך יהיה במדינת ישראל, אחרי כל ההפרעות והבעיות - יהיה טוב לעם ישראל!
בהתבוללות עם הגויים אשמים ההורים שלא אכפת להם, הם 'כאילו' מודרניים ובליבם הם בוכים ומתפללים יום-יום שהילדים שלהם יחזרו למוטב.
ממשלת ישראל, תפסיקו לחיות באשליות שיהיה שלום עם הפלסטינאים, זו אשליה אחת גדולה. לא יהיה שלום, המטרה שלהם למחוק את מדינת ישראל.
יהודים יקרים, אם הגויים היו אוהבים אותנו - עם ישראל היה נכחד. בזכות זה שהגויים שונאים אותנו - עם ישראל חי וקיים לעולמי עולמים!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...


דיברנו מזמן על המנהרות ועכשיו גילו אחת! יש עוד מנהרות, לא אחת ולא שתיים, אלה זרועות של תמנון המכוונות כלפי ישראל. יש עוד מנהרות לכיוון הבסיס הגדול מול עזה ולעוד מקומות.
תפקחו עיניים ממשלת ישראל! תתעוררו מהתרדמת! כל מחבל משוחרר מכין לו כנופיה של 1,000 מחבלים מתאבדים, שרוצים לפגוע בארץ ישראל.
הגשמים יורדים בעיתם ובזמנם. התפילה שהייתה, עשתה המון בעם ישראל! להמשיך להתפלל בקבוצות ענקיות בארץ ישראל, להמשיך לעשות תפילות ולא הפגנות!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
העולם כולו לא רגוע, הכל מזועזע, יש ויהיו עוד רעידות אדמה קשות ומקרים קשים כמו מגדל בבל, כי פוגעים בכבודו של בורא עולם ופוגעים לו באדמת הקודש.
כל שיחות השלום עם הפלסטינאים זו אשליה אחת גדולה, בור בלי תחתית. צריך תפילה המונית בארץ ישראל לבטל את הגזירה שמרחפת על עם ישראל.
לא יהיה שקט בעולם כולו, עד שירפו ויפסיקו לעשות צחוק מארץ ישראל. הם רוצים למחוק את ארץ ישראל וממשלת ישראל צריכה להתעורר.

לקריאת המסר המלא - היכנסו...

כל תחמושת ונשק שיצאו מאיראן לכיוון החיזבאללה, רצועת עזה והחמאס - את הכל יגלו הקדוש-ברוך-הוא וצבא-הגנה-לישראל!
האנטישמיות עכשיו פועלת בגלוי מול היהודים, בורא עולם מראה להם בגלוי מה עושים האנטישמיים נגד היהודים.

ארץ ישראל היא טבור העולם! כשכל היהודים יגיעו לארץ ישראל, כל העולם יזדקק לישראל. כשהיהודים יעזבו את ארצות הגולה, הגויים ישתתקו, לא יהיו פטנטים, לא חידושים ולא רפואה, כלום לא יהיה להם - הכל יהיה בארץ ישראל הקדושה!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
בורא עולם מחליט מי יהיה על כדור הארץ. יש מדינות וארצות שמביא עליהן שיטפונות וצונאמי, יש מדינות וארצות שיש בהן רעידות אדמה ויש מדינות וארצות שמביא עליהן אש וגופרית.
מדינת ישראל, ממשלת ישראל - אין על מי לסמוך, רק על אבינו שבשמיים!
צבא-הגנה-לישראל צריך לגייס את הצעירים. לא בכוח, כי הכוח גורם למלחמת אחים.
הקדוש-ברוך-הוא כועס, כואב וזועק בשמיים ובארץ - איך לא מבינים שצריכים להתפלל על הגשמים?! איך לא מבינים שרוצים לקחת חלקים מארץ ישראל?! במקום זה הם מתעסקים עם מלחמה נגד ממשלת ישראל - זו הטעות!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
בורא עולם יכלה את כל הרוע, הגאווה, הזימה, הנוכלים, הרמאים, המושחתים והמשוחדים, יכלה את כולם מעל פני כדור הארץ. הכלכלה בעולם תמשיך להתדרדר, להסתבך ולבלבל את האנשים. כל הארצות והמדינות שמפריעות ורוצות את רעת ארץ ישראל ולפגוע בעם ישראל - הכל יתהפך עליהן לרעה, יהיו עסוקות עם עצמן, עד שישכחו להפריע לארץ ישראל.
ממשלת ישראל, תעשו שלום עם הפלסטינאים, בלי לתת חלקים מארץ ישראל! אסור לתת חלקים מארץ ישראל! לגויים יש לאן ללכת, ליהודים אין לאן ללכת!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
יש כעס שמיים נוראי על כל אלה שמסיטים את היהודים לא ליישב ולא לפתח את מדינת ישראל, הם יבואו לדין כולם בשנה הזאת!
הערבים סביבנו רוצים למחוק את מדינת ישראל - הקערה תתהפך על פיה וחרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה. הם מנצלים את החולשה של ארצות-הברית ורוצים למשוך במושכות.
הקדוש-ברוך-הוא מזהיר את איראן: אם תנסה לעשות משהו נגד מדינת ישראל, הקדוש-ברוך-הוא יפתח את האדמה, יבלע אותה פנימה ויהיה לה זעזוע לעולמי עולמים.
על צבא-הגנה-לישראל להיות ערני מרצועת עזה ועד אילת, יש שם חמאס ופלסטינאים שעושים מנהרות.

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
ממשלת ישראל, להתעורר עם עניין השלום הזה. השלום עם הפלסטינאים הוא גורל כל היהודים בארץ ובעולם. זה לא משחק, צריך זהירות ולא פזיזות, לא להאמין להם בכלום!
הסודנים והאריתראים עושים דברים קשים, פשע ובלאגן גדול בתוך ארץ ישראל - להוציא אותם דחוף וחוקית! תקשיבו טוב יהודים, יש בהם מחלות מלפני 100 שנה והם מפיצים אותן בישראל.
לכל המדינות והארצות בעולם יש מלאך מנהיג מהסטרא אחרא. את מדינת ישראל מנהיג מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא בכבודו ובעצמו!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
כל היהודים בגולה הבינו שבורא עולם רציני באזהרות שלו. חלק מהם החליטו לעלות דחוף לארץ ישראל, חלק מחכים ומהרהרים וחלק רוצים להתחפש לגויים. אלה שרוצים להתחפש לגויים בורא עולם בשבועה נשבע שיגלה אותם אחד-אחד לגויים - הם בסכנה!
חודש אדר יהיה 'ונהפוך הוא' על כל הגויים! ישראל תהיה בראש מורם והגויים מושפלים כמו המן הרשע.
כל הבנקים והשוק האירופי, אם ימשיכו ללכת נגד עם ישראל - יפלו!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...


  1. 10 
  2. לעמוד הבא
  3.  [11-12]

עבור לתוכן העמוד