תאיר נרי > שיעורים שבועיים > שיעור | ט"ו כסלו תשפ"ד 28.11.23

שיעור מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א ט"ו כסלו תשפ"ד 28.11.23

מתוך דברי הרב ניר בן ארצי שליט"א (בוקר של יום שלישי 28.11.23):

בורא עולם אומר…….. לכל היהודים בעולם ולכל העולם כולו, אף אחד לא יכול להפחיד את בורא עולם, ואף אחד לא יכול לעצור את המהלכים של הקב״ה! אנשים נכנסים לגאווה וחושבים שהם יכולים לעשות הכל, הבעיה אצל בני האדם שכאשר הם מרגישים בריאים ושלמים, הם מרגישים גיבורים גדולים, שניה אחריי זה הוא חולה, פתאום מתחנן לבורא עולם.

בורא עולם שונא את הגאווה…….. אדם כשהוא בריא, ויש לו כסף, או נמצא בעמדת מפתח, חושב שהוא מלך העולם! אומר בורא עולם, אל כל הגאוותנים שמרגישים בטחון ושררה, וחושבים שמדינת ישראל חייה על הגב שלהם, או בזכותם, אתם עושים טעות גדולה, אוליי במותכם תדעו מי זה בורא עולם.

בורא עולם מזהיר……. את כל חבריי הממשלה, והקבינט והבכירים, לא לתעתע בבניו של הקב״ה ולא לפגוע בילדיו החיילים בצבא! אם משהו מכם, חושב לעשות החלטות מתוך שיקולים זרים למען פוליטיקה אישית, הוא מסכן את בניי החיילים, הוא ישלם מחיר כבד. אותו האדם, גם אם הוא בכיר בקבינט, אין לו אלוהים, בושה על מי שהולך נגד הממשלה הזמן הזה.

אומר בורא עולם……. אם לא הייתה פורצת המלחמה הזו, אז עשרות אלפי אנשים היו מגיעים לבתים הקברות, ובסיסיי צה״ל בדרום היו נשרפים! בורא עולם ויתר על שמחת תורה, כדיי להציל אותכם מאסון הרבה יותר גדול. עם ישראל נרדף אלפיי שנים ואף אחד לא יכול לנצח אותו, ואף אחד לא יכול לנצח את ממשלת הימין.

אומר בורא עולם……. לחבריי ממשלת הימין, תזהרו לכם מלנסות לתכנן מהלכים מאחוריי הגב, כדיי להוריד את בנימין נתניהו! תנו יד אחד לשני, ותדעו שאלו שהצתרפו לממשלה בשל מצב החרום,הצתרפו מתוך אינטרס אישי ולא מכאב על חיילי צבא הגנה לישראל, אומר בורא עולם שיתבישו להם, בורא עולם יגיע לבנים שלכם ולנכדים שלכם.

בורא עולם יושב במרומים……. רואה אותכם, ובוכה על מה שקורה בעם ישראל, על ההפגנות ושנאת החינם, על הרדיפה אחריי מי שנבחר להיות ראש ממשלה, ועל כל לשון הרע! במקום להתאחד ולהתלכד השמאל עם הימין, אתם ממשיכים להלחם בימין, ושוכחים שיש עוד כ-30 אלף חיילי קומנדו של חמאס, מחכים לכם, וגם עכשיו הם מתכננים להכנס שוב לישראל, ולעשות כמו שעשו בקיבוצים ב-7 באוקטובר.

החמאס משחק איתכם, על כל יום ויום, כדיי למשוך כל הזמן כמה שיותר, במטרה לייאש את ממשלת ישראל ואת הצבא! הם גם מושכים זמן, כדיי לעשות קואליציה עם מדינות ערב, כדיי שישפיעו על כל העולם, ללחוץ על ישראל להפסקת הלחימה!

הקב״ה אומר……. הסכנה בגבולות לא חלפה! אחריי שהחמאס ושאר האירגונים חבלה, טעמו את טעם של כיבוש ישובים וקיבוצים בישראל, ורצחו יהודים ללא הבחנה, הם קבלו תאבון לעוד. לא לשכוח שהמרחם על אכזרים סופו שיתאכזרו עליו פי כמה וכמה.

ממשלת ישראל…… לאחר סיום המלחמה, יש לעשות בדק בית יסודי בצה״ל, וכל מי שעשה כישלון בכוונה, יבוא לדין! אזרחיי מדינת ישראל, להיות זהירים בבתים שלכם, לסגור דלתות ולא לפתוח לאנשים זרים, להחמאס שבתוך ישראל, יש תוכניות זדוניות, להכנס לבתים ולפגוע במשפחות.

אומר בורא עולם…….. לכל החטופים שחזרו לביתם, להמעיט בסיפורים! לא לספר לתקשורת, זה עושה הרבה הפרעות לחטופים שעדיין נמצאים ברצועת עזה . זה מקלקל את התוכניות עבודה של צה״ל, לגביי החטופים, אחריי שתסתיים המלחמה תועלו לספר התקשורת.

בפרשת השבוע, יעקב אבינו, שולח מלאכים לעשיו אחיו, שהולך לקראתו להלחם בו! יעקב ובניו היו לוחמים חזקים מאוד, אז שואלים למה יעקב לא בחר להרוג את עשיו…? התשובה היא שבזמנו עשיו היה השמאל, ויעקב היה הימין, ובורא עולם רצה שיעקב ישפיע על השמאל שיחזור בתשובה, לכן היה צריך לעשות שלום בינהם, אבל זה לא עבד, עשיו נשאר בדרכו הרעה.

ריבונו של עולם אומר…….. כל אלו שהולכים כבר שנים נגד הימין ונגד ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, במטרה להפיל אותו, הם יפלו מפלה שעוד לא חלמו עליה, מאז האדם הראשון, הכל יתהפך עליהם לרעתם.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות