דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - פרשת "ויחי"- ח' טבת תש"ף

5/01/2020

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת ויחי תש"ף

נמסר ביום ראשון, ח' טבת תש"ף (5.1.2020)

 

"ויחי יעקב בארץ מצרים שבע עשרה שנה ויהי ימי יעקב שני חייו שבע שנים וארבעים ומאת שנה" (בראשית מז, כח).

שבע-עשרה שנה שמח יעקב אבינו בבנו יוסף וטוב היה לו איתו כאילו שרחל איתו. חלומותיו של יוסף לא התחילו בחלום האלומות המשתחוות וחלום השמש הירח ואחד עשר הכוכבים, יוסף חלם חלומות מגיל מאוד צעיר. מגיל שלוש קיבל מתנה מהקדוש-ברוך-הוא את החלומות ורוח הקודש לפתור אותם ולדעת מה יקרה. כל לילה היה חולם ובבוקר היה מספר לאחיו את חלומו. הרבה חלומות חלם יוסף והיה מספר להם, על פי החלומות, מה יהיה באותו יום ומה יהיה למחרת וכל שאמר קרה בדיוק.

יעקב ידע שליוסף יש את היכולת לראות ברוח הקודש וכששלח אותו לראות את שלום אחיו, התכוון שיבדוק בכוחות רוח הקודש איפה הם נמצאים ומה קורה איתם, אבל יוסף הלך אליהם פיזית. הם היו עשרה בעלי עוצמה אדירה, הם לא היו צריכים שיוסף יבוא להציל אותם.

יוסף היה המשמש של אביו והמטפל בו, יד ימינו ועושה דברו, ויעקב היה בוכה כל יום ומתגעגע לאותן שבע-עשרה שנה שיוסף היה איתו. אמר הקדוש-ברוך-הוא ליעקב "ויוסף ישית ידו על עיניך" (שם מו, ד) ונתן לו עוד שבע-עשרה שנים אחרות במצרים של תענוגים, מעדנים, הנאות ומחמדים. זה שכתוב "ויחי יעקב בארץ מצרים שבע-עשרה שנה" ולמדנו שכל אותן שנים, שכינת כבודו של הקדוש-ברוך-הוא הייתה נמצאת עימו ולפיכך נקראו חיים, חיים טובים, שכתוב 'ויחי'. בשעה שמת יעקב נסתמו עיניהם של ישראל והתחיל השעבוד.

"ויקרבו ימי ישראל למות ויקרא לבנו ליוסף ויאמר לו אם נא מצאתי חן בעיניך שים נא ידך תחת ירכי ועשית עמדי חסד ואמת אל נא תקברני במצרים" (שם מז, כט). במה השביע יעקב את יוסף, שכתוב 'שים נא ידך תחת ירכי'? אלא השביעו באות ברית הקודש שהיה רשום בבשרו. השביע אותו שלא יקבור אותו בין הטמאים של מצרים.

יעקב הצדיק לא רצה להיקבר במצרים במקום שיש בו טומאה כי באדמה טמאה לא יהיה לו חיבור עם הקדוש-ברוך-הוא דרך הנשמה. כדי שיהיה חיבור עם הנשמה, צריך שורש אדמה קדוש וטהור. בארץ ישראל יש אדמת קודש ויש פתח שמיים. מחוץ לגבולות ישראל אין פתח שמיים. צדיקים רוצים להיקבר באדמה טהורה בארץ הקודש כי זה פתח השמיים ורואים ישר לשמיים. אם צדיקים, חס ושלום, קבורים באדמה טמאה, יש בעיה לנשמה לרדת ל'ציון'. מה עושה הקדוש-ברוך-הוא? החוליה שבעורף הצדיק, עצם הלוז, מתפרקת ומגיעה דרך מחילות לארץ ישראל אל מתחת למערת המכפלה. מאות אלפי צדיקים נמצאים מתחת למערת המכפלה, מאז אדם הראשון ועד עכשיו. מערת המכפלה זה פתח השמיים. אדם וחווה, אברהם יצחק ויעקב, שרה רבקה ולאה, קבורים שם, מקום קדוש, קודש קודשים שהנשמות משמיים יכולות לרדת ולהיות מחוברות בארץ ישראל הקדושה. כוחה של החוליה בעורף, עצם הלוז, כמו כוחו של כל הגוף. כשהנשמה יורדת לנפטר, היא יורדת לחוליה הזאת. עצם הלוז היא החוליה המקשרת בין הנשמה והרוח של האדם בשמיים ובארץ.

גם יוסף הצדיק השביע את אחיו שלא יקברו אותו עם מלכי מצרים אלא ישקיעו את ארונו בנילוס.

הבטיח הקדוש-ברוך-הוא לכל הצדיקים האמיתיים שנפטרו בחו"ל, שייתן כוח לחוליה המחברת אליה את הנשמה, להגיע דרך מחילות למערת המכפלה, ושנים-עשר חודש אחר פטירתם היא מגיעה אל מתחת למערת המכפלה. יהודי פשוט שנפטר בחו"ל, נשאר שם ויבוא בגלגול בארץ ישראל. כל חיילי צה"ל שנהרגו  בהגנה על אדמת הקודש במלחמות ישראל, נקראים בשמיים צדיקים ובתחיית המתים יקומו ראשונים  עם כל הצדיקים.

אם רוצים לבקר בקברי צדיקים, המקומות הנכונים הם מערת המכפלה, הכותל המערבי וקברי הצדיקים שבארץ ישראל בלבד. מי שחושב אחרת, טועה. כמו יעקב אבינו ויוסף שלא רצו להיקבר במצרים, כך כל הצדיקים שנולדו מהשבטים, נוהגים כמו יעקב סבא.

העולם, כדור הארץ נמצא בתקופה קשה מאוד. ישראל נמצאת בתקופה קשה מאוד, בין העולם החומרי לעולם הרוחני. העולם החומרי הוא הצורך להגן ולהתגונן בגבולות ישראל, והעולם הרוחני הוא עליית הימין בארץ ישראל כפי רצונו של הקדוש-ברוך-הוא. הקדוש-ברוך-הוא רוצה שהימין יעלה ויהיה אחראי על מדינת ישראל, לא מתבוללים, לא שמאל ולא מפלגות אחרות, הימין בלבד.

מבקש בורא עולם מכל המפלגות הימניות להתחבר כולן להתלכד ולהיות באגודה אחת. היו בעבר חברי כנסת שהתפלגו כדי להקים מפלגה קטנה חדשה ונפלו. ניסו ונפלו. ניסו ונפלו. ניסו ונפלו. אל תנסו את הקדוש-ברוך-הוא פעם נוספת, הוא יפיל אתכם פעם נוספת והפעם עם כאב. יש מלחמה גדולה מאוד בין הטומאה לטהרה בתוך מאה ועשרים חברי הכנסת, מלחמת עולם, שנאה, קנאה ותחרות על כלום. אולי לשני חברי כנסת אכפת באמת מאדמת הקודש והצלת עם ישראל, מהאברכים, מלימוד התורה ותפילות, העלאת יהודי העולם לארץ והקמת מקוואות, אולי שלושה. זה מה שכואב לקדוש-ברוך-הוא, שחשוב להם הגאווה, האגו, התקשורת והטיסה במטוס החדש, יותר מהצלת אדמת הקודש ועם ישראל היהודים שגרים בארץ הקודש.

ירצו או לא ירצו, בורא עולם הוא ימין. חבל לבזבז תחמושת, זמן ושנאת חינם, לא ייצא מזה כלום. ירצו או לא ירצו - הימין יעלה בארץ-ישראל. אם לא, יהיו שוב בחירות. למרות שזרועות תמנון מפריעות לימין לעלות, הקדוש-ברוך-הוא מלמעלה מכוון מא'-ת'. אנשים חושבים שהימין זה בנימין נתניהו, חס ושלום, טעות שלהם. יש חוק ובתי משפט והם יקבעו אם הוא זכאי או לא זכאי.

האיראנים הפריעו ופגעו באמריקאים בעיראק והאמריקאים יושבים עליהם. איראן רוצה להשתלט על כל מדינות ערב. ההפגנות באיראן גדלות ומתפתחות לכיוון מהפכה, רוצים להפיל את המשטר הישן והפרימיטיבי ולהקים משטר חדש ומודרני שאוהב את ישראל. האיראנים עשו בלאגן לאמריקאים בשגרירות בעיראק - נתן בורא עולם כוח להרוג את ראש הנחש למען יראו וישמעו כולם. אף אחד בעולם הזה לא יכול להפריע לקדוש-ברוך-הוא ולעם ישראל.

ארה"ב זו מעצמה, היא לא צריכה להגיע לאיראן במטוסים, יכולה גם להחריב אותה בטילים מהאוקיינוס. החיסול של ראש הנחש האיראני, הייתה עבודת ריגול חזקה ביותר ומוצלחת. רצו לחתוך את ראש הנחש כדי להרתיע את איראן.

האנטישמיות היא בעיה של היהודים שגרים בחו"ל. הם בחרו להישאר שם ולסבול ייסורים קשים משנאת הגויים. זו בעיה פרטית שלהם. השכינה עזבה את חוץ לארץ. יהודים, שהם יהודים אמיתיים צריכים לעלות לארץ ישראל, אין עוד הגנה בחו"ל. ההגנה הטובה ביותר בעולם לכל היהודים היא בארץ ישראל. הם גורמים לעצמם צרות צרורות, הבחירה בידיים שלהם, או לבוא לישראל ולהיות מוגנים מפי עליון, מפי הקדוש-ברוך-הוא, או להישאר בחו"ל עם צרות על גבי צרות. אין בחו"ל הגנה מהקדוש-ברוך-הוא, הם חשופים לכל דבר. אם הם אוהבים את הקדוש-ברוך-הוא שיבואו ויעלו לארץ הקודש. בארץ ישראל יש עבודה ופרנסה טובה לכל היהודים שיבואו לישראל, גם מאה מיליון. אומר הקדוש-ברוך-הוא: לא צריך להיות עשיר. תקופת העשירות מתה. עוד מעט לא יהיו עשירים בעולם. בארץ ישראל יחיו ברוח, מתפילות ולימוד תורה, בכבוד ופרנסה טובה.

מצרים סיסי חכם מאוד, ממש חכם ונבון, הוא יודע שרק ישראל תעזור לו וארה"ב. מקבל המון כסף מארה"ב.

חמאס מזויף כאילו רוצה שלום, לא רוצה שלום, רוצה רק כסף וכסף. ממשיכים לחפור מנהרות, ממשיכים לייצר נשק ותחמושת בחאן-יונס. אין שקט בגבולות עזה, השקט שקרן.

אבו-מאזן צועק, צורח ועושה רעש לישראל כדי שלא יעזבו אותו. הוא פוחד שאם ישראל תעזוב אותו ותלך עם החמאס, יגמר אבו-מאזן ויגמרו כל האנשים שלו.

פוטין מסתכל בשקט שלו, אל תיגע בי לא אגע בכם. מוכר תחמושת ונשק וחי בסדר.

טראמפ שמח וצוהל. לא מתעסקים עם ארה"ב.

המוסלמים אוכלים ומכרסמים את כל אירופה.

מהפכה בתורכיה ובאיראן – תהיה!

במזרח ירושלים ורמאללה מוסתרים תחמושת ונשק.

חאן-יונס מייצרים נשק ותחמושת.

בצפון אין מה לפחד וצה"ל יהיה בכוננות. הם מפחדים להפריע לישראל כי ארה"ב שפעלה בעיראק מול האיראנים, תיכנס בהם. הכל 'עסקת חבילה' אחת, רוצים להפריע לישראל אז ארה"ב צריכה להגן עליה כי זו אותה מלחמה. לא שישראל צריכה שמישהו יגן עליה, אבל ארה"ב תעשה את העבודה אם צריך, למרות שצה"ל לא מחכה.

נמצאים עכשיו בתקופה של ניפוי וזיכוך בני אדם מהמעשים הרעים והחטאים שלהם, מהזימה, גניבה, רמאות, ניאוף, חמדנות, שוחד, לעג וחיים על גב אחרים. הקדוש-ברוך-הוא מזכך ומנקה וכל החוטאים ייפלו. אם יעשו תשובה לא ייפלו.

כל מדינה ומדינה בעולם שתלך נגד ישראל תקבל מכה באותו יום. אם תפריע לחקלאות בארץ-ישראל באותו יום, באותו חודש, באותה שנה תקבל את המכה וגם החקלאות שלה תישרף. מידה כנגד מידה. מה שעשו נגד ישראל – יקבלו. מידה כנגד כנגד מידה לא פסקה מן העולם, כדי לתקן את מה שקלקלו. גם בני אדם, מה שקלקלו צריכים לתקן. אף אחד לא יכול לתקן אדם אחר, מה שקלקלת תתקן.

לשמור על הילדים והנערים שלכם מהימורים, שתיה חריפה, סמים והתבוללות.

תקופה קשה מאוד בעולם כולו, שיטפונות, התפרצויות הרי געש, רעידות אדמה, אש ושריפות, השלג נמס מהר, תקלות ותאונות באוניות, צוללות, מטוסים, אוטובוסים ורכבות, גשרים נופלים, דברים קשים קורים בעולם. העולם רוצה משיח! כדור הארץ רוצה משיח!

איתני הטבע לא יכולים לראות את בורא עולם כאוב על מה שקורה בישראל ובעולם כולו. הכוונה שאנשים צריכים להפסיק לשנוא זה את זה, להפסיק קנאה ותחרות ולקיים את עשרת הדיברות במלואן. כואב לבורא עולם שעושים הפוך, כואב לו בגלל בני אדם שלא מתנהגים בצורה יפה וטובה עם בני אדם אחרים. איתני הטבע לא יכולים לראות את הקדוש-ברוך-הוא כואב, אז הם מפרקים את העולם.

גשם ירד בארץ ישראל והרבה גשם!

למי שיש שפעת בארץ ישראל, ייזהר שלא להדביק אחרים. לטפל בזה מהרגע הראשון ולא לחכות עד שיהיה גרוע ביותר.

כל ה'בוץ' הזה בישראל וכל הסיבוכים והבלבולים בעולם כולו, המלחמות הפנימיות בארץ ישראל והמלחמות החיצוניות בעולם כולו, הסיבוכים בין מאה ועשרים חברי הכנסת, ההפרעות הקשות והייסורים שיש לכל אחד ואחד בארץ ישראל, לכולם, לעשיר ולעני, לחכם ולחסר השכלה, כולם סובלים. עוברים סובלים. זקנים סובלים. לכל אחד בעם ישראל יש חבילה של סבל והכל כדי שיצא משיח בן דוד לאור, לפעול ולהציל את היהודים ואת ארץ ישראל! להפוך את כל העולם לעולם חדש וטוב! זה בדור שלנו ובקרוב!

  מסר הרב שליט"א לפרשת "ויחי" תש"ף להורדה
הדפס
עבור לתוכן העמוד