דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - פרשת "כי תצא"- ח' אלול תשע"ט

8/09/2019

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת כי תצא תשע"ט  

נמסר ביום ראשון, ח' אלול תשע"ט (8.9.2019) | 8:30

 

"כי תצא למלחמה על אויביך ונתנו ה' אלוקיך בידך ושבית שביו" (דברים כא, י).

הקדוש-ברוך-הוא רוצה שהיוצאים למלחמה יהיו רק אנשים יראי שמיים, נאמנים, צדיקים, נקיים וטהורים, שכוח האמונה שלהם בקדוש-ברוך-הוא  חזק מאוד בגלל מיעוט הקליפות, ויהיה להם כח לעמוד בפני פיתוי של נשים נוכריות הנלקחות בשבי, ולא ליפול במלכודת ההתבוללות.

הקדוש-ברוך-הוא עשה ניסים ונפלאות לאבותינו אברהם יצחק ויעקב ונתן להם כוחות לעמוד בניסיונות הגדולים שהעמיד בפניהם כדי להוציא מהם את עם ישראל. אברהם אבינו, אבי האומה, הלך ממקום למקום כדי לזכות את הרבים, לפרסם את שמו של הקדוש-ברוך-הוא, להודיע שיש בורא לעולם שאותו צריך לעבוד ולא את השמש והירח, העצים והאבנים. זה גם תפקידו של עם ישראל. הקדוש-ברוך-הוא טרח מאוד כדי להוציא את העם המיוחד הזה מאברהם יצחק ויעקב, עם שיאיר את העולם, ומקנא לו מאוד, לא רוצה שהעם הזה יתבולל ויעלם. לקח לקדוש-ברוך-הוא שנים רבות לבנות את העם הזה, אלפי שנים בונה ובונה, שומר עליו ומגן, כדי שלא יתערבב, יתבולל בעמים וייכחד.

זו הסיבה שהקדוש-ברוך-הוא שונא זימה, שהזימה מביאה להתבוללות.

כל ההפרעות בעם ישראל במערכת הבחירות הזאת, הן בגלל ההתבוללות. במקום שיש התבוללות, יש בלבולים וסיבוכים. בורא עולם לא רוצה שהעם היהודי ייכחד, כי בזכות היהודים שגרים בארץ ישראל, העולם הזה חי וקיים ומקבל אור. היהודים עצמם לא מבינים כמה הם מאירים את העולם בלימוד התורה שלהם ובמעשים הטובים. לכן, כל אמא ואבא צריכים להיזהר על ילדיהם ולהזהיר אותם שלא יתבוללו. זה מרגיז מאוד מאוד את הקדוש-ברוך-הוא. אומנם הגויים נראים אותו דבר, אין כמעט שום שינוי, אבל הרוח והנשמה מתלבשים רק על יהודי טהור וקדוש ולא על גויים. אם יהודי או יהודייה חיים עם גויים, חס ושלום, הנשמה עוזבת, אין להם נשמה ויעברו שבע שנים אחרי הפסקת ההתבוללות, עד שתחזור אליהם הנשמה, אם בכלל. אומנם ילד שנולד ליהודייה וגוי הוא יהודי, אבל הוא יהודי שמלא בקליפות והחיים שלו קשים.

הקדוש-ברוך-הוא מקפיד ביותר על היהודים שיהיו זכים וטהורים, יזהרו בדיני נידה, יתקדשו ויטהרו ויעלו עוד ועוד במעלות הרוח והקדושה. העם היהודי הוא עם נבחר, הקדוש-ברוך-הוא בחר בו לכבודו ולכבוד כדור הארץ, כדי שכל שמונה מיליארד האנשים בעולם יוכלו לחיות, לנשום ולהתקיים, גם חיות, בהמות, דגים, עופות ורמשים.

העולם נמצא בתקופה שרוח ה' נושבת על כל פני כדור הארץ! רוח ה' מרחפת על כל כדור הארץ! גם נשמתו ורוחו של משיח מרחפת על פני כדור הארץ!

כל כדור הארץ לא יציב, יש בלבולים. איתני הטבע פעילים, יש רוחות קשות, סערות, רעידות אדמה, שיטפונות, חום, התפרצויות הרי געש, העולם לא נוהג כמנהגו, העולם לא ינהג כמנהגו. נגמרה התקופה של 'עולם כמנהגו נוהג' זה נגמר עד שייצא משיח לאור. כשייצא משיח בפרהסיה יהיה עולם אחר. כרגע העולם כולו מבולבל, במקום שחם – יהיה קר, במקום שאין גשם – יהיה גשם, במקום שיש גשם - לא יהיה גשם. הטיסות בכל העולם מתבלבלות, האוניות טועות ומתבלבלות, הזמנים מתבלבלים, לא יודעים מה יילד יום, לא יודעים מה יקרה בכל שניה, יהיו גשמים קשים וזועפים, שיטפונות, חום וקור, מזג אוויר ישתנה בכל מיני מקומות, סיבוכים וסכסוכים בין מדינות ובתוך עצמן, הים גועש ורועש והעולם נכנס לפחד. איתני הטבע משנים את פני כל כדור הארץ לפני גילוי משיח צדקנו בפרהסיה. אין לנו על מי להישען רק על אבינו שבשמיים! העולם כולו, כל כדור הארץ יהיה תוהו-ובוהו וגוג-ומגוג. אחרי שיתגלה מלך המשיח בפרהסיה, העולם יחזור להיות כמנהגו, כמו בזמן אדם הראשון לפני החטא.

הנשמה של כל יהודי ויהודי מרגישה עכשיו, בזמנים האלה, שמשהו טוב צריך לקרות בעם ישראל ובעולם. הרוח והנשמה מנווטים את האדם להבין שמשהו טוב יקרה בארץ ישראל. כל נשמה, יהודי דתי ולא דתי, ירגישו התחלה של גילוי משיח, לא זמן התגלות, אלא הרגשה שזה צריך לקרות בכל רגע! כולם ירגישו!  

הקדוש-ברוך-הוא הביא נָפָה ענקית, מנפה ומנקה את כל כדור הארץ. בתוך ארץ ישראל מנער הקדוש-ברוך-הוא כדי שהעם הנבחר לא יתבוללו, יקיימו את עשרת הדיברות, יתפללו וילמדו תורה. למה יש הרבה מפלגות והרבה דעות בכל המפלגות, בימין ובשמאל? בגלל ההתבוללות. הכל מתבלבל להם, לכן יש לשון הרע, שנאת חינם ומלחמה על הכיסאות והתקשורת. לא לכולם אכפת מאדמת הקודש.

מבקש הקדוש-ברוך-הוא מכל עם ישראל להתאחד. אומר הקדוש-ברוך-הוא: לא יעזור לאף אחד כלום, הימין ינצח! ירצו או לא ירצו. הקדוש-ברוך-הוא רוצה ימין, ורוצה את ההשתדלות של היהודים שיבחרו בימין. כשבוחרים בימין - בוחרים בקדוש-ברוך-הוא בכבודו ובעצמו! הקדוש-ברוך-הוא מכוון ומנווט את כל עם ישראל לימין ומי שבוחר בימין - הוא שעושה רצון ה' ונחת רוח לקדוש-ברוך-הוא. מי שמאמין בקדוש-ברוך-הוא - בוחר בימין.  

הקדוש-ברוך-הוא נותן מהלומות קשות ביותר לכל אלה שמדברים לשון הרע ומפיצים שנאת חינם, ומגלה אותם במערומיהם. אין צדיק שלא יחטא חוץ מצדיק יסוד עולם וכל יהודי שיעשה תשובה יתבטלו לו כל הבעיות והצרות. אם לא יעשה תשובה, ייתפס ויסתבך עם החוק. כל אנשי הזימה, הרמאות והנוכלות, השוחד, הגניבה ולשון הרע, כולם ייתפסו. יעשו תשובה - ירחם עליהם בורא עולם. אם לא, אומר להם הקדוש-ברוך-הוא: מבטיח לכם, אני אגלה אתכם במערומיכם בפרהסיה, את כולם, אחד אחד. הקדוש-ברוך-הוא לא מאריך-אף עוד.

העולם נכנס לדין כבד וקצת רחמים, כי הקדוש-ברוך-הוא רוצה להוציא משיח בפרהסיה. הקדוש-ברוך-הוא נכנס לפרק ולהרוס את הקליפה הקשה של הטומאה, הזימה והתאוות בכדור הארץ, כדי שמשיח יוכל לצאת לאור.

יהודים שגרים בחו"ל - באירופה, ארה"ב, אמריקה הדרומית והצפונית, אוסטרליה, אפריקה ואסיה, אל תחכו! אל תגידו 'לי זה לא יקרה', אל תגידו 'לא מכירים אותנו'. בורא עולם ייתן לגויים להכיר היטב היטב את היהודים, והגויים יעזרו לו לגרש את היהודים מחו"ל. זה מה שמאוד מעניין, הגויים בעולם יגרשו את היהודים מארצותיהם והיהודים יבואו לישראל עם ראש נפול ומבוישים. יותר טוב לבוא עכשיו, עם ראש מורם ומבורכים מפי עליון, מאשר לבוא מבוישים.

תוכנית טראמפ לא תצא לפועל. יכול לדבר ולדבר, לא יעזור כלום. טראמפ רוצה להוכיח לעולם שהוא יכול לעשות שלום.

הפלסטינים, החמאס והמוסלמים, רוצים למחוק ולהרוס את ישראל, הם לא רוצים שלום. והפלא הגדול שמדינת ישראל, ארץ ישראל הקדושה והיהודים שגרים בה, עולים ועולים, מתחזקים ועולים, כל יום יותר מאתמול.

איראן מתה, מתה מפחד מישראל. ישראל רצתה להיכנס לאיראן לפני שבוע פחות או יותר ועצרו - לא ביצעו את המשימות ולא נכנסו לאיראן. אם איראן תמשיך להפריע לישראל, ישראל לא תוותר לה.

חיזבאללה ונסראללה, נסראללה נמצא במרתף עמוק, הוא בנה לו מקלט בטון חזק. אין לו כוח ולא מוח ולא שכל. הוא נרקב במרתף. עושה רושם, גאווה, דיבורים וסיפורים כדי להראות לחייליו שהוא חזק, שהוא תקיף, שהוא עוד חי.

למרות הכל, צה"ל להיות ערניים ולשמור על גבולות ישראל בכל מקום ומקום. כשנמצאים בתפקיד - להיות ערניים.

מצרים, סיסי קשור מאוד לישראל. ישראל שומרת עליו, חלק גלוי וחלק מוסתר. סיסי חכם מכולם.

חמאס ממשיך עם המנהרות. למרות שצה"ל בנה חומות ועשה שכלולים, הם ממשיכים לחפור ולחפור, צריך להיזהר בגבולות.

מזרח ירושלים אין שקט, לא בחברון, לא בית לחם, לא שכם ולא ג'נין. צה"ל להיות ערניים עם בעלי תעודות זהות כחולות. אין שקט.

סוריה אין שליטה בהנהגה. סוריה בבלבול נוראי, לא יודעים מי נגד מי. אי אפשר לעשות שלום - גזירה משמיים! מי שיתערב - יגזרו אותו.

פוטין שולט בסוריה.

עיראק שמחה עד השמיים שצה"ל תוקף את האיראנים. זה מוריד מעליהם את הלחץ שהאיראנים ישלטו בהם.

ירדן, יום בא ויום הולך, יום בא ויום הולך והדייסה תופחת והכל נשאר כך.

תורכיה בלחץ אטומי, ארדואן בפחד וחרדות. הוא מאיים על אירופה שישחרר את כל הפליטים מתורכיה לאירופה. תורכיה מנוהלת על ידי דאע"ש, מוסלמים ומורדים. תורכיה היא הבאה בתור להיכנס להרס כמו סוריה ועיראק.

בישראל הקדושה והנפלאה והיפה ביותר בעולם, אמא ואבא של כל היהודים ושל כל העולם, הכל טוב והכלכלה הכי טובה!

נעבור את הבחירות בשלום. יהודים יקרים צריך להיזהר מלשון הרע ושנאת חינם. בדורנו, לפני גילוי מלך המשיח והגאולה, אסור שנאת חינם. כל חבר כנסת שרוצה להיבחר, שידבר טוב מה הוא מתכנן לעשות ויחשוב בליבו שהכל למען עם ישראל ולא בשביל התקשורת, הצלמים והכיסא.

משיח פועל ועובד עשרים וארבע שעות. אנחנו ומשיח צדקנו קדימה כל הזמן. כל יום שעובר עושה 'פלוס'. מתקרבים, מתקרבים ומתקרבים, כל יום שעובר - רווח נקי לגילוי משיח בפרהסיה!

 

 

  מסר הרב שליט"א לפרשת "כי תצא" להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד