דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - פרשת "עקב"- י"ז אב תשע"ט

18/08/2019

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת עקב תשע"ט

נמסר ביום ראשון, י"ז באב תשע"ט (18.8.2019)

 

"והיה עקב תשמעון את המשפטים האלה ושמרתם ועשיתם אותם" (דברים ז, יב), אומר שם רש"י 'את המצוות הקלות שאדם דש בעקביו תשמעון'.

אסור לאדם לזלזל במצוות וחטאים ולהגיד 'זו מצווה פשוטה וזה חטא קטן ולא משמעותי'. חטא ועוד חטא ועוד חטא הופכים בסוף לחטא גדול. אדם לא יודע מה ערכה של מצווה ומה ערכו של חטא, הוא לא יודע מה העוצמה שלהם ומה ערכם בשמיים, לכן אסור לו אדם לזלזל בהם, להוריד מערכם ולהגיד 'לא נורא, זה דבר פעוט וחסר ערך'. אף אחד לא יודע מה דרוג המצוות ומה דרוג החטאים. בשמיים אין דברים גדולים וקטנים, בשמיים יש ערך לכל דבר והערך נבדק לפי לב האדם. לכן אסור לזלזל באף ברכה, כי כל הברכות שמברך אדם הן לקדוש-ברוך-הוא. המברך בא להמשיך שפע חיים ממקור החיים והשפע חוזר אליו חזרה. לכן ראוי שתיבות הברכה ייצאו מפיו בכוונה. כשהברכות יוצאות מכוונת-הלב, יש להן פעולה בשמיים והן מפעילות להביא אור לעולם. גם המברך מתברך מפי עליון, נוטל חלקו מאותן הברכות תחילה, מהעולם שלמטה. כשאדם מברך מכל הלב, יורד ושורה החלק הראשון על ראשו של המברך ומה שנשאר - לכל עם ישראל. לכן אסור לזלזל באף ברכה, אם בתפילת שמונה-עשרה, בשבע ברכות, בברכות הנהנין על הלחם, על הפירות והירקות או בברכת 'אשר יצר', הברכות עושות פעולה למטה ולמעלה.

כשאדם לומד תורה, נותנת לו התורה עצות טובות להתנהלות בחיים. לתורה יש כוח לעזור לנפש האדם, לרוחו ונשמתו, ולעזור לו לתקן את אופיו. בזכות התורה היהודים מוצלחים, לכן הרבה עמים בעולם רוצים ללמוד תורה, אבל אסור לגוי ללמוד תורה.

אבא שבשמיים, הוא מנהיג את העולם ורוצה שבני-האדם יאהבו אותו בכל לבבם, ביצר הטוב וגם ביצר הרע, גם כשטוב להם וגם כשלא טוב, כי זה הפתרון לכל דבר. אין אדם בעולם הזה שסובל בטעות, אין טעויות אצל הקדוש-ברוך-הוא. אדם נהרג, חיה נטרפת, דג ניצוד, זבוב מת, עץ נופל, מכונית מתהפכת - הכל בהשגחתו של הקדוש-ברוך-הוא ישירות. בורא עולם אחראי לכל דבר בעולם. קשה להאמין כי זה נשגב מבינתנו וחוכמתנו. באמונה לא שואלים שאלות, מאמינים ושותקים.

הקדוש-ברוך-הוא עוזר כל הזמן לעם ישראל והם קשי-עורף. רומז להם הקדוש-ברוך-הוא שיש ערב-רב שרוצים לעשות נזקים בארץ ישראל וצריך להיזהר מהם. צריכים לבחור בימין כי הימין זה הקדוש-ברוך-הוא. הימין זה מי שתומך בישיבות ובלומדי תורה, בכוללים, מקוואות, בתי-כנסת ובתי-מדרש ובקיום עשרת הדיברות, פועל להעלות יהודים ארצה ומתנגד להתבוללות ולמסירת חלקים מארץ ישראל, ולו הקטן ביותר.

בורא עולם מזהיר: כל מי שמכפישים שמו של האדם, מכנים אותו בשמות, לועגים, מעליבים, מדברים לשון הרע, שקרים ודיבה, מפיצים שנאת-חינם ומסכסכים בין בני אדם, אם אלה חברי כנסת וסגנים, ראשי ערים או כל מועמד לבחירות - לא ייקח הרבה זמן שיכנס בהם השיגעון והם יתאשפזו בבית משוגעים. בורא עולם אומר: 'זהו! סוף, די! הגעתם למצב כזה שאין בליבכם אלוקים, כאילו העולם הפקרות ומותר, חס ושלום, לפגוע באנשים. פוגעים בילדים שלי!' הקדוש-ברוך-הוא לא ייתן לזה לקרות עוד. כל מי שימשיך בזה, יקרו לו דברים קשים ביותר.

הערב-רב עושה הפרעות קשות ביותר בעם ישראל. יבוא יום, וזה לא עוד הרבה זמן, שבורא עולם יפריד ביניהם לבין בני ישראל וכולם ידעו מי זה ערב-רב ומי זה ישראל.

בינתיים, ארץ ישראל בטלטלה גדולה מאוד. בגלל הבחירות, ההפרעות, השנאת חינם ולשון הרע, הלעג והסכסוכים, הולכים צדיקים ועולים לשמיים.

בורא עולם רוצה שהימין יעלה, והימין יעלה! כל חברי הכנסת הימניים - לעזור זה לזה ללא אינטרס לכיסאות, לעזור מכל הלב נטו לאדמת הקודש וליהודים שגרים באדמת הקודש. העיקר הוא לימוד תורה ותפילות, עזרה ליהודים לעלות לארץ ישראל והגנה ושמירה על כל סנטימטר בארץ ישראל הקדושה.

אין חזרה! הכל מתקדם לגאולה ומשיח! לשמור מהתבוללות. מי שחיים עם גויים, כדאי להם לעזוב אותם מהר או לגייר אותם, כי אחר כך אי אפשר יהיה לעשות כלום.

כחוט השערה, כהרף עין להתגלות משיח צדקנו! לא יודעים באיזו שנייה הוא יתגלה. לא יודעים מתי הקדוש-ברוך-הוא ימליך אותו בפרהסיה. הגאולה נמצאת, משיח בפתח והגאולה ממשיכה להיפתח. רוצה בורא עולם שכולם יהיו שותפים לביאת המשיח. למרות המצב הקשה ביותר והבלתי אפשרי בישראל, צריך להתמודד עם זה. הקדוש-ברוך-הוא רוצה שכולם יהיו מאוחדים ומלוכדים כמו ביציאת מצרים ויהיו כולם שותפים לגאולה ומשיח.

כל מה שקורה בארץ ישראל, הסיבוכים, הסכסוכים, לשון הרע, האנטישמיות וכל ההפרעות, משפיעים על כל שמונה מיליארד בני האדם בעולם. כל בני האדם, בעלי החיים והצמחים בעולם, מקבלים אור מהאנרגיה טובה של לימוד התורה בארץ ישראל. כשיש בארץ ישראל סכסוכים, דיבה והפרעות קשות, זה משפיע קשה בארץ ישראל, משפיע קשה בשמיים, משפיע קשה על כל שמונה מיליארד האנשים בעולם, על החיות והבהמות. זה גורם להם לא להאמין שיש לעולם בורא עולם, והעולם אין לו דין ואין דיין.

ישראל מוגנת ושמורה, הקדוש-ברוך-הוא שומר על עם ישראל. משיח שומר בלילה, וביום ועוזר לעם ישראל כמו בשר ודם רגיל. בלילה מתחבר מלך המשיח והקדוש-ברוך-הוא מכתיב לו מה לעשות בעשרים וארבע השעות הבאות.

במזרח ירושלים, חברון, רמאללה ושכם יש קנוניות של גויים בעלי תעודת זהות כחולה. יש איתם בעיה קשה, כי קשה לבדוק אותם.

החמאס ואבו מאזן לא להאמין להם. שניהם עובדים ביחד בצורה מיוחדת, הם כנופיה אחת, קנוניה אחת. בכל פיגוע הם אומרים חמאס, והנכון הוא שאבו מאזן עושה אותו.

חמאס ממשיך לחפור מנהרות. הם אוספים עוד תחמושת וטילים. הם רוצים להפתיע את עם ישראל ועדיין לא מספיק מוכנים. כשיהיו מוכנים, לא ישאלו אף אחד. אבל אבא שבשמיים יפתיע אותם לפני שיפתיעו אותנו.

איראן לא רוצה להתנגח עִם ישראל, כי ישראל מפציצה בעיראק ואיראן אומרת שישראל יכולה להגיע גם לכל מקום באיראן. האיראנים רוצים לשלוט בעיראק, בסוריה ובחיזבאללה. לא יעזור להם כלום.

עיראק משתפת פעולה עִם ארץ ישראל ומעבירה הרבה דיווחים מכל הכיוונים לעם ישראל. עיראק היא בעצם המרגלת של עַם ישראל, כי לא רוצה להיות תחת השליטה של איראנים כמו סוריה וחיזבאללה.

נסראללה וחיזבאללה מתנפח, הוא חושב שאיראן יכולה לתקוף את ישראל. חי באשליות. חי בדמיונות. איראן זה אפס אפסים, של אפסים, של אפסים! צבא-הגנה-לישראל יכול לגמור את החיזבאללה בזמן קצר ביותר.

בסוריה יימשך 'בית המשוגעים', יימשכו ההרג והרצח, סוריה הולכת ונמחקת מיום ליום עד שתכלה.

מצרים ממשיכה לקבל תקציב, אז טוב לה עם ארה"ב וישראל. סיסי איש חכם מאוד ונבון, מכלכל ומפרנס את מצרים.

ירדן מחכה לתוכנית 300...

תורכיה לפני תהום כלכלית ומדינית ומהפכה. דאע"ש שולט, תורכים שולטים, סורים שולטים, יש מפריעים, אין שקט. לארדואן קשה לנשום, פוחד שיפגעו בו.

רוסיה רוצה למכור תחמושת ונשק, זה מה שמעניין אותה. פוטין בקשר טוב מאוד עִם ארץ ישראל הקדושה, עם הממשלה.

בישראל מכירים כל טיל וטיל, איפה הם נמצאים וממה הם עשויים. הערבים שקונים את הטילים, לא מבינים איזה טילים אלה, אם זה טילי 400S, 500, 100 או 0. על הטיל אפשר לכתוב כל דבר, מה יש בפנים? אף אחד לא יודע, יכול להיות שיש בתוכם אבקת כביסה...

טראמפ מדבר על ישראל רק טוב, עושה שליחותו לבורא עולם בדרך הטובה ביותר בעולם. אין לו מה לדאוג, הקדוש-ברוך-הוא איתו וייתן לו את הטוב ביותר בעולם.

הקדוש-ברוך-הוא ממשיך לנפות ולנקות ולטהר את העולם, גם בתוך ארץ ישראל. כל אנשי הצווארון הלבן, הנוכלים, הרמאים, השקרנים, אנשי השוחד והזימה - נתפסים כולם. זה נקרא ניפוי משמיים. דרך הניפוי והניקיון מכין הקדוש-ברוך-הוא את עם ישראל ליום המיוחל המיועד שמחכים לו אלפי שנים להתגלות מלך המשיח בפרהסיה.

כל אסונות הטבע יהיו רק מחוץ לגבולות ארץ ישראל, יחיו הקנאים. יימשכו השיטפונות, התפרצויות הרי געש, אש, רוחות רעות, גופרית, רעידות אדמה, סיבוכים עם אוניות, מטוסים, רכבות יעופו מהמסילה, מכוניות, הפרעות, טעויות של אנשים לא מרוכזים, בקיצור מגדל בבל בעולם, לא מבינים זה את זה.

כל חברי הכנסת שמסכסכים, לועגים, מדברים לשון הרע וגורמים לשנאת חינם, יבואו לדין על ידי בורא עולם.

האנטישמיות בעולם גוברת וגוברת וגוברת, ועכשיו גם בגלוי מול כולם, מכים ומרביצים, מצלמים ומתעדים. והיהודים בחו"ל (לא כולם) מתעקשים לא לעלות לגור בארץ ישראל. בורא עולם אומר ליהודים בחו"ל, בארה"ב, אמריקה הדרומית והצפונית, אוסטרליה, אירופה, 'אתם רואים שהגויים יורים על גויים ופוגעים בהם, אני עשיתי את זה, אני כיוונתי. זה כדי להזהיר אתכם שיכולים להגיע גם אליכם! תברחו משם, אתם על הכוונת שלהם! שמונה מיליארד גויים בעולם נכנסו לטירוף הדעת!'

בורא עולם אוהב את היהודים שאמרו 'נעשה ונשמע'. בורא עולם רוצה להוציא מהעולם הישן הזה עולם חדש. נגמר התיקון של העולם הישן. נגמר התיקון של אדם הראשון וחווה. באותו זמן שמשיח ייצא בפרהסיה - אין מוות ליהודים, אין חולי ומחלות, יש חיים לעולמי עולמים! מי שלא מאמין הוא פרימיטיבי. מי שמאמין הוא מודרני והכי חכם בעולם. משיח בא לטהר את העולם! משיח בא להגיד לכולם להפסיק לרמות זה את זה, להפסיק עם הזימה והלכלוכים, להיות אנשים טובים - זה משיח. לעשות שלום בין אדם לחברו - זה משיח. להפסיק את הזימה וזוהמת הנחש - זה משיח. להפסיק לעשות רע לבני אדם - זה משיח. 'ואהבת לרעך כמוך' - זה משיח. 'דרך ארץ קדמה לתורה' - זה משיח.

כשמשיח ייצא לאור בפרהסיה הוא לא יירד מהשמיים, זה אדם רגיל. כשייצא לאור, כשיתפרסם מלמעלה שיגיע היום לצאת, יהיה שקט לחיילי צבא-הגנה-לישראל לעולמים. יהיו מעגלים מעגלים, מעגל ראשון עד שביעי. במעגל הראשון יכולים להיות גם חוזרים בתשובה. אף אחד לא אמר שבמעגל הראשון יהיו רק חרדים, יכול להיות שחלק מהם כן וחלק לא. הכל תלוי בתיקון המידות של האדם ובאמונה שלו בקדוש-ברוך-הוא ובמשיח עבדו!

 

באדיבות: אתר "תאיר נרי"

  מסר הרב שליט״א לפרשת ״עקב״ תשע״ט להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד