דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - פרשת "מצורע"- ב' ניסן תשע"ט

7/04/2019

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

לפרשת מצורע תשע"ט

נמסר ביום ראשון, ב' ניסן תשע"ט (7.4.19) | 8:30

 

בפרשת מצורע מזהיר אותנו הקדוש-ברוך-הוא מלשון-הרע, רכילות ושנאת חינם. לשון-הרע שאמר הנחש לחווה, גרם שתיגזר מיתה על אדם וחווה ועל כל העולם. על לשון-הרע נאמר 'ולשונם חרב חדה'. לשון-הרע, רכילות, הכפשות ודיבה - כל מה שעברנו בחודשים האחרונים בגלל הבחירות, גורמים לשנאה בין בני אדם וזה לא יעזור בבחירות בכלום. כל מה שדיברו, הכפישו, לעגו ופגעו בבני אדם, פגעו בצלם אלוקים, פגעו בילדיו של הקדוש-ברוך-הוא, בבריאה - לא עזר כלום ולא ייצא מזה כלום לאף אחד. הקדוש-ברוך-הוא קובע מי יהיה חבר כנסת ומי יהיה שר בממשלת ישראל.

הקדוש-ברוך-הוא אמר למשה ולאהרון למנות את כל חלקי המשכן ולהודיע לעם ישראל כמה ואיך נבנו בדיוק על מנת שלא יהיו, חס ושלום, דיבורים של לשון-הרע, דיבה ורכילות על משה והאומנים בתהליך בניית המשכן וכדי שלא יחשדו חס ושלום במשה ובאומנים שלקחו זהב, נחושת וכסף המיועדים למשכן.

לשון-הרע והדיבה שהוציאו המרגלים על אדמת הקודש הביאו למותם של המרגלים במקום, ועם ישראל, כדי לתקן את החטא הזה, התעכבו במדבר ארבעים שנה. זה מכעיס מאוד את הקדוש-ברוך-הוא וזה מחזיר את העולם לאחור כמו בזמן חטא אדם וחווה.

על כל החטאים שבעולם הקדוש-ברוך-הוא מכפר בתשובה, חוץ מלשון-הרע והוצאת שם רע. כמו שנאמר "זאת תהיה תורת המצורע" (ויקרא יד, ב), זאת היא תורתו של המוציא שם רע ולא מתכפר בתשובה עד שלא מתמרק בייסורים קשים. כל המוציא שם רע, נטמאים כל איבריו וראוי לו להיות מצורע. לפי שהדיבור הרע עולה ומעורר את רוח הטומאה עליו והוא נטמא. הבא להיטמא מטמאין אותו. בדיבור של מטה מתעורר הסיטרא אחרא.

כשיש לאדם היהודי תקלות ובעיות, כשעניינים נעצרים לו ואינו יודע מה הסיבה לבעיות, שיבין שהוא אשם בכל. כל התקלות נגרמות ע"י המלאכים הרעים שנבראו על ידי חטאיו. המלאכים הרעים האלה, הם שמפריעים לו בעולם הזה, הם שעושים את כל התקלות, הבעיות והסיבוכים, לו, לאשתו ולילדיו. הוא עצמו גרם זאת לעצמו, לא להאשים את הקדוש-ברוך-הוא. הקדוש-ברוך-הוא טוב ומטיב ועושה רק טוב לילדיו. הבחירה בידי האדם לבחור בטוב או ברע ואומר לך הקדוש-ברוך-הוא: ובחרת בטוב, בברכה ובחיים.

את כל הבעיות שיש לאדם בעולם הזה, הוא הביא על עצמו כתוצאה מחטאיו. אם תהיה לאדם יראת ה', יבין שיש בורא לעולם ויראה אותו לנגדו תמיד, ביום ובלילה, זה יעזור לו לא לחטוא.

בתקופת הבחירות הזו, אומר הקדוש-ברוך-הוא שהמתמודדים לא מתווכחים עבור אדמת הקודש, כדי להגדיל תורה ולהאדירה, לקיים את עשרת הדיברות, להביא יהודים לארץ. לא נלחמים כדי שלא תהיה התבוללות, שלא ייקחו חלקים מארץ ישראל, לא על זה הם נלחמים. הם יוצרים שנאת חינם, קנאה, תחרות ולשון הרע בשביל הכסא. נקמה ונטירה מהעבר, סתם שנאת חינם. אומר הקדוש-ברוך-הוא, שנאת חינם - בשביל כסאות, לא כולם חס ושלום, רובם. בורא עולם בשמיים מחכה שאולי יקום חבר כנסת אחד, או שר, ויגיד מה הוא הולך לעשות בשביל עם ישראל, מה הולך לתקן בשביל עם ישראל, מה הולך להציל בעם ישראל, כלום. הכל מס שפתיים. הם חושבים שאם יכפישו זה את זה, ידברו לשון הרע, שנאת חינם, קנאה ותחרות אז הם ייבחרו? אומר הקדוש-ברוך-הוא 'אני בוחר את כל חברי הכנסת, השרים וגם את ראש הממשלה'. חבל על שנאת החינם, כי הכאבים הנוראיים האלה, שנגרמו בגלל הבחירות בחודשים האחרונים בארץ ישראל, לא נשכחים במהירות, זה כאב שיכול להישאר המון זמן.

בכל זאת אומר בורא עולם להרפות את כל הכאב, שנאת החינם זה מול זה, נקמה ונטירה. עם ישראל, אנחנו נמצאים בתקופה שהקדוש-ברוך-הוא מראה לנו את כל הטוב שנותן לנו. נותן לנו גשמים טובים, בריאים ונקיים שממלאים את הכנרת, את ים המלח, את האגמים והנהרות, משקים את הצמחייה ומנקים את האוויר. האוויר בארץ ישראל טוב ובריא, הכלכלה הכי טובה בעולם, החקלאות והירקות הכי טובים בעולם, הטכנולוגיה, המדע והסטארט-אפ הכי טובים בעולם, צה"ל הצבא הכי טוב בעולם, כל הדברים הכי טובים בעולם. בורא עולם איתנו, גר איתנו. 'ועשו לי משכן ושכנתי בתוכם'. בכל בית ובית שיש בו שלום בית, ששומרים בו שבת כהלכתה ומקיימים עשרת הדיברות במקסימום שיכולים לקיים, שוכן הקדוש-ברוך-הוא בבית הזה, בבית הכנסת הזה, בישיבות ובכוללים האלה. נותן בורא עולם שכל העולם כולו מתכופפים ומשתחווים לאדמת הקודש, ליהודים שגרים בארץ ישראל.

מראה לנו הקדוש-ברוך-הוא איך פוטין עִם עַם ישראל בגלוי. בתחילה היה בשקט ועכשיו בגלוי. פוטין אחראי על כל מדינות ערב, חצי עולם בידיים שלו. הרוסים ופוטין עצמו דאגו ועזרו להביא לארץ את החייל זכריה באומל הי"ד שנהרג לפני שלושים ושבע שנה. פוטין עשה כבוד לעם ישראל, לעם היהודי. כיבד את העם היהודי. פוטין בשיתוף פעולה עִם עַם ישראל.

טראמפ עוזר לעם ישראל, מטפח את ארץ ישראל, מגן ושומר.

אלה שליחי ה' שנשלחים בדרך לא דרך. כולם זקוקים לאדמת הקודש, לארץ ישראל, להיעזר ולקבל ממנה כוחות רוח, קדושה וטהרה, חוכמה, בינה ודעת.

הקדוש-ברוך-הוא מבקש מעם ישראל לקיים את עשרת הדיברות, שתהיה אהבת חינם, לשמור טהרה וכשרות והכל לטובתכם יהודים יקרים. בחרתי אתכם לעם סגולה. רוצה הקדוש-ברוך-הוא שעם ישראל יהיה מזוכך, קדוש וטהור. הקדוש-ברוך-הוא מנפה, מנפה ומנפה ומזכך את עם ישראל, עד שיגלה את מלך המשיח. הקדוש-ברוך-הוא לא מכריז על התגלות מלך המשיח כרגע, כי העם לא מוכן, אז הוא מעורר את עם ישראל, לראות מה שעושה עם איתני הטבע, לראות איך שמגן על אדמת הקודש, לראות איך שהעמים באים לעזור לעם ישראל, לראות את הגשם הטוב, את הברכה בעם ישראל, את השמחה בעם ישראל, כדי שיבינו שיש גאולה ויש משיח. הרבה אנשים לא יודעים מה זו גאולה ומה זה משיח, הם חיים את הרגע, אוכלים, שותים וישנים. בקרוב מאוד יכריז הקדוש-ברוך-הוא! לא חייב שכל היהודים יאמינו במשיח.

בבחירות הימין יעלה. אנשי 'כחול לבן' ומפלגות אחרות מנסים לעבוד מול העם בשיטה פסיכולוגית. לומר זה עולה וזה יורד, זה יורד וזה עולה, זו מלחמה פסיכולוגית. לא יעזור להם כלום. לשון-הרע, רכילות ושנאת חינם לא מתאים ליהודים, חבל. הקדוש-ברוך-הוא רוצה שהימין יעלה ועושה רמזים שהעם יבחר בימין. גם בבחירות בארה"ב 99% חשבו שהילרי קלינטון תעלה, בשתיים בלילה התהפך הכל וטראמפ עלה. 'ישועת ה' כהרף עין'. הקדוש-ברוך-הוא מעלה אותם, מעלה ומעלה, ובסוף מפיל למטה כדי שיכאב להם מאוד. הקדוש-ברוך-הוא רוצה שכולם יבחרו בימין. הקדוש-ברוך-הוא נותן הרבה סימנים. האזרחים חכמים מאוד ויודעים במי לבחור. הקדוש-ברוך-הוא לא רוצה שייקחו סנטימטר אחד מאדמת הקודש. הקדוש-ברוך-הוא רוצה שכל היהודים בעולם יעלו לארץ ישראל. הקדוש-ברוך-הוא רוצה לשמור על הכותל המערבי שיהיה זך, נקי וטהור לפי ההלכה בדיוק, כדי שיהיה מוכן לבניית בית המקדש השלישי.

ראש ממשלת ישראל מתון ולא רוצה מלחמה שבה ייפגעו, חס ושלום, חיילי צבא-הגנה-לישראל. כי מלחמה רגלית ברצועת עזה היא לא פתרון, ייפגעו ח"ו חיילים והכל יישאר אותו דבר, כמו הרבה מלחמות כאלה שהיו.

הקדוש-ברוך-הוא נתן שליחים לא יהודים, שישפיעו על העמים לטובת עם ישראל.

לחלק מהיהודים קשה להבין את רמזיו של הקדוש-ברוך-הוא.

איראן, הקדוש-ברוך-הוא מראה לנו כמה מכות היא מקבלת ותמשיך לקבל. הקדוש-ברוך-הוא מזהיר את איראן, מאיים ומזהיר: 'תפסיקו להפריע לעם היהודי שגר בישראל. אני אכה אתכם מכות קשות ביותר עם איתני הטבע, ומכה כלכלית ומדינית. את עשרת מכות מצרים אני אביא עליכם'.

תורכיה, הבחירות שלהם נגד ארדואן. ארדואן מנסה להפיל אותם. ארדואן פועל ביד קשה עם העם התורכי, אם ימשיך כך, העם התורכי יפיל אותו.

חמאס הבין שיש לו עסק לא רק עם ישראל, גם עם מדינות אחרות וחזקות שמאיימות עליו.

אבו מאזן, שלושה אנשים בתוך הבטן שלו, כל פעם הוא מדבר דיבור אחר. ממשיך לחמם את הגזרה, את עזה ואת מזרח ירושלים.

צבא-הגנה-לישראל להישמר מגויים בעלי תעודת זהות כחולה. להיות עירניים בשמירה ולא ייפגעו חיילי צה"ל. להיות תמיד דרוכים ועירניים עד שתגמר המשמרת ולא יפגע חייל צה"ל.

סוריה, רוסיה שולטת בה. נשיא סוריה הוא 'בובה', רוסיה מכוונת אותו. נשיא סוריה לא יכול לתפקד.

לעיראק אין שום תועלת.

ירדן מקבלת מהלומות מכל הכיוונים. ירדן שותקת מול ישראל, יש לה אינטרס.

לבנון מודרנית, לא רוצה מלחמות.

חיזבאללה ונסראללה, אם איראן לא שולחת לו תחמושת ונשק, הוא הולך ונגמר. אוגרים ואוגרים ואחר-כך צה"ל מפוצץ.

בישראל הכל טוב. חג הפסח יהיה חג טוב ומבורך, חיים טובים ושמחה ושלום בעם ישראל. מבקש בורא עולם מכל היהודים שרוצים לנסוע לפסח לחו"ל שיישארו בישראל, שיחגגו את ליל הסדר עם הקדוש-ברוך-הוא בארץ-ישראל. שיפסיקו להמציא לכם המצאות ולהציע כל מיני מקומות.

הקדוש-ברוך-הוא רוצה שהימין יעלה. הקדוש-ברוך-הוא מנווט את עם ישראל לכיוון הימין.

בעולם כולו הגשם מכה בשיטפונות, סערות ואסונות קשים. בישראל הגשם שמח עִם עַם ישראל, מדבר איתנו, משקה אותנו, ממלא את הכנרת ואת ים המלח, משקה את האדמה, מנקה את החיידקים והמחלות ומשמח את היהודים. הגשם בישראל הוא לא אותו גשם כמו מחוץ לישראל.

הקדוש-ברוך-הוא מקפיד על היהודים הדתיים, כי הם למדו תורה והלכות ויודעים מה זה עשרת הדיברות. הדתיים צריכים להיות דוגמה לאהבת חינם ולהבין שהכל מתחיל בקדוש-ברוך-הוא ומסתיים אצל הקדוש-ברוך-הוא.

כל היהודים שגרים בחו"ל, באירופה וארה"ב, לברוח משם! אל תחכו שיגרשו אתכם. תצאו בזמן עם רכוש גדול, אם יגרשו אתכם אתם תבואו עניים לארץ ישראל. אם לא תבואו עכשיו, עם הכסף שיש לכם, תצטרכו לבוא בכוח נגד רצונכם. תצטרכו לבוא לישראל מחוסר ברירה, עניים הנזקקים לעזרת ממשלת ישראל.

בורא עולם אומר לרכוש בתים בישראל. תמשיכו לבנות ולרכוש בתים אך ורק בישראל. עוד מעט יהיה מחסור בבתים בישראל. תמשיכו לבנות, לא לחכות, הכל יימכר.

בורא עולם מבקש מההורים לשמור על ילדיהם מהתבוללות, הימורים, סמים ושתייה חריפה. הדברים האלה הורסים את נפש האדם, הורסים את היהודי. מסכן האדם שמתעסק בזה, החיים שלו לא חיים. הוא נמצא בתוך כלא.

כל הניסים והנפלאות בעם ישראל - זה מתפילותיו של מלך המשיח. משיח חי וקיים, מגן ושומר וחי בדורנו. הדור הזה זכה. טיפין טיפין יתגלה, אין אחורה. משיח נמצא בישראל, חי וקיים מגן ושומר על ארץ-ישראל, עושה ניסים. דרכו ידבר בורא עולם לעם ישראל ולא דרך מלאך. חלק מהאנשים לא יודעים שבדורנו חי משיח. משיח בא להציל את ישראל והעולם כולו. הוא לא בא להיות ראש ממשלה, לא רב ראשי, לא נשיא המדינה ולא שום דבר אחר. משיח יציל כל אדם ואדם, כל יהודי ויהודייה, כל נשמה ונשמה, ואת כל הנשמות שנפלו בהפלות. משיח יירד לעם, יהיה עם העם למטה, הוא אבא של כולם וחבר של כולם. משיח רוצה להציל את כולם לחיים טובים. משיח הוא ענווה ותמימות, אהבת ישראל עד אין סוף, אוהב את כולם להציל אותם. חלק מהאנשים לא יודעים שבדורנו חי משיח וקיים, קשה להם להבין מה זה משיח.

משיח פתח את כל הקשרים של הסיטרא אחרא, פירק את כל הקשרים, פתח את כל הקשרים שחוסמים את הפתיחה לשער השביעי ופתח את השער השביעי! המשיח פתח את השער השביעי! כולם מחכים ומצפים בשמיים. בארץ עוד לא כל כך מבינים. משיח הסיר את הקשר החזק של הסיטרא אחרא, את הקליפות, הסיר את כל הקשרים, את הקשר החזק ביותר ואחר כך פתח את השער השביעי לגאולה ולהתגלות מלך המשיח בפרהסיה! משיח ייצא בסערה! ייצא בפתאומיות בסערה גדולה!

  מסר הרב שליט"א לפרשת "מצורע" תשע"ט להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד