דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

כנסים ברחבי הארץ תש"ע

כנס אחדות וגאולה כז אלול תש"ע ברעננה
רבים השתתפו כנס אחדות וגאולה שהתקיים בבית הכנסת "יד בנימין" ברענה לקראת הימים הנוראים. בכנס חיזק הרב ניר בן ארצי שליט"א את באי הכנס ועורר את ליבם לקראת ימי הרחמים והסליחות שלימים אלו יש משמעות מיוחדת בכל שנה ושנה ובמיוחד השנה ערה"ש תשע"א שכידוע הרב ניר בן ארצי צופה התפתחויות משמעותיות לקראת הזמנים שאחרי חג הסוכות ארועים מיוחדים בארץ ובעולם. שנה זו הבאה עלינו לשלום הינה שנה מיוחדת שנה שבא עם ישראל יתקרב לקב"ה והקב"ה אלינו.
כנס אחדות וגאולה כא' אלול תש"ע בהרצליה פיתוח
כנס אחדות וגאולה ח' אלול תש"ע באור עקיבא
הרב ניר בן ארצי שליט"א בכנס אחדות וגאולה ח' אלול תש"ע באור עקיבא
כנס אחדות וגאולה בבית כנסת "שבת אחים" ו' אלול תש"ע ברחובות
הרב ניר בן ארצי שליט"א בכנס אחדות וגאולה בבית כנסת "שבת אחים" ו' אלול תש"ע ברחובות
כנס אחדות וגאולה ב' אלול תש"ע בגינות שומרון
כנס ראשון בשומרון! כנס אחדות וגאולה התקיים ביום חמישי ב' אלול תש"ע בשכונת גינות שמרון שבקרני שומרון. את הכנס פתח הרב יצחק הלוי שליט"א מרא דאתרא בדברי תורה מענייני הפרשה ומיד אחריו דיבר הרב ניר בן ארצי שליט"א ועורר את הציבור לקראת הימים הגדולים שאנו עומדים בפיתחם ימים של רחמים וסליחות שבהן יש בידנו את האפשרות לבקש מהקב"ה את הגאולה.
כנס אחדות וגאולה יא' מנחם אב תש"ע גדרה
כנס אחדות וגאולה עם הרב ניר בן ארצי שליט"א התקיים ביום חמישי יא' מנחם אב תש"ע בבית הכנסת נוסח אחיד במושבה גדרה.
כנס אחדות וגאולה י' מנחם אב תש"ע בראשון לציון
כנס אחדות וגאולה עם מו"ר הרב ניר בן ארצי שליט"א התקיים ביום רביעי י' מנח אב תש"ע בבית הכנסת "כל ישראל חברים" במערב ראשון לציון בהשתתפות רבים מתושבי ראשון לציון. לפני תחילת הכנס ברך הרב ניר בן ארצי שליט"א את ילדי הקהילה שהתרגשו מאוד מברכתו של הרב.
עצרת התעוררות לזכרו של הרב מרדכי אליהו זצ"ל בטבריה
דבריו של מו"ר הרב ניר בן ארצי שליט"א בעצרת התעוררות לזכרו של מרן הראשון לציון הרב מרדכי אליהו זצ"ל. העצרת התקיימה בטבריה ביום רביעי ג מנחם אב תש"ע. בעצרת השתתפו רבנים רבים וחשובים בינהם המרא דאתרא הרב דוד פרץ שליט"א רבה של טבריה הרב שלמה דידי שליט"א מחשובי רבני טבריה והרב שמואל אליהו שליט"א רבה של העיר צפת בנו וממשיך דרכו של מו"ר אביו זצ"ל.
כנס אחדות וגאולה א' מנחם אב תש"ע רחובות
כנס אחדות וגאולה התקיים בבית כנסת "היובל הספרדי" ברחבות, ביום שני א' ר"ח מנחם אב תש"ע. במעמד הרה"ג הרב שמחה הכהן קוק שליט"א רבה הראשי של העיר רחובות, שחיזק וברך את מו"ר הרב ניר בן ארצי שליט"א. בכל פעולו ופעילותו למען קרוב עם ישראל לאבינו שבשמים.
כנס אחדות וגאולה  כה' תמוז תש"ע בכפר יונה
כנס אחדות וגאולה עם מו"ר הרב ניר בן ארצי שליט"א התקיים ביום רביעי כה' בתמוז תש"ע בבית כנסת "שער השמים" בכפר יונה. בכנס השתתפו רבים מתושבי המקום והסביבה, הרגישו התעלות רוחנית אדירה, התברכו והתחזכו מדבריו המחזקים של מו"ר הרב ניר בן ארצי שליט"א. הרב חזר ואמר שלא תהיה מלחמת גוג ומגוג, לא תהיה מלחמה כוללת יהודי העולם יעלו בזמן הקרוב לארץ ישראל הכלכלה בארץ ישראל תתחזק מיום ליום. עלנו להיות באחדות ולצפות להתגלות משיח שתהיה בקרוב.
כנס אחדות וגאולה יט' תמוז תש"ע חצור הגלילית
כנס אחדות וגאולה התקיים ביום חמישי יט' תמוז תש"ע בחצור הגלילית, בהשתתפות מאות רבות של תושבים מחצור ומהגליל. ציבור רב, שבא לשמוע את דבריו של הרב ניר בן ארצי שליט"א, שחיזק את הציבור ועודדם לקראת ההתרחשויות העתידים בארץ ובעולם כולו.
כנס אחדות וגאולה טז' תמוז תש"ע בשכונה יא עין חמד מבשרת ציון
כנס אחדות וגאולה עם הרב ניר בן ארצי שליט"א התקיים ביום שני טז' בתמוז תש"ע בבית הכנסת של שכונה יא' עין חמד שבמבשרת ציון. בכנס השתתפו רבים שבאו ממבשרת ציון ומירושלים הכנס היה מרומם ומחזק.

  1. לעמוד הבא

עבור לתוכן העמוד