דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - ויחי תשע"ב

4/01/2012

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א - ויחי תשע"ב

 

יד אלוקים בכל ארצות עָרַב ובכל מה שקורה בעולם כולו! יד אלוקים מסבכת את כל ארצות עָרַב ומסכסכת בינם לבין עצמם, מתחילה במדינה אחת ועוברת למדינה אחרת, סוגרת מדינה אחת - פותחת סיבוכים במדינה אחרת. יד אלוקים לא תעזוב אותם ולא את העולם כולו, עד שתכלה את כל הרוע מהעולם!

יד אלוקים לא תעזוב את איתני הטבע עד שייהרס הרוע בעולם! יד אלוקים תהרוס את הכלכלה באמריקה, בסין, ברוסיה ובסביבתה ובאירופה, תהרוס את הרוע בעולם באמצעות איתני הטבע - כדי שהיהודים היקרים של הקב"ה יעלו לארץ ישראל הקדושה והטהורה!

יד אלוקים נותנת עשר מכות שחוזרות על עצמן, עד שתכלה את כל הרוע מהעולם!

יהודים יקרים: אל תהיו בספק, אל תתמהמהו ואל "תשחקו" עם יד אלוקים! כל אדם שילעג - לא ירחמו עליו - יד אלוקים היא דין והיא מתגלית ברחמים, אך יש גבול - והגבול עומד להיגמר!

השיטפונות, רעידות האדמה, הרוחות, החום והתפרצויות הרי הגעש - יתנו מכות קשות מאוד בעולם, שעין אדם לא ראתה עדיין! כולם יהיו בהלם מוחלט כשיראו זאת בתקשורת.

כל היהודים יקיימו את עשרת הדיברות! עדיף עכשיו כשיש עזרת שמיים.

העולם הערבי נמצא בתוהו ובוהו וכל העולם פוחד מהטילים הכימיים של סוריה - אסד מטורף ומסוגל לעשות הכל! הקב"ה גורם לארצות עָרַב שחרבם תבוא בליבם, כדי שיעזבו את היהודים.

במדינת ישראל - במקום להתעסק באהבת חינם, קירוב לבבות, חינוך הנוער ופתרונות פרנסה לכולם - מתעסקים עם חרדים ולא חרדים. הממשלה צריכה לעשות ולא לדבר!

התקשורת עושה הפרעות! ריבונו של עולם מבקש מהתקשורת - אם כבר יש תקשורת - לא "לנפח", לדבר רק אמת! כשמדברים אמת - יש פיתרון, כשמדברים שקר - מלחמת אחים.

אין בסיס חינוכי ותרבותי בעם ישראל, מזיזים הצִידה את תקציב החינוך ותקציב הנזקקים - חבל מאוד!

הקב"ה מבקש מכל מנהיג בעם ישראל, לאסוף את קהילתו ולתת להם מוסר - דרך ארץ קדמה לתורה! ואהבת לרעך כמוך - זו כל התורה!

ויכוחים ולשון הרע בין אחים, נובעים מתוך גאווה וטיפוח ה"אני" ויוצרים בעיות קשות. אם היו כל עם ישראל בענווה - לא היו מריבות על שטויות, כמו הדרת נשים.

בורא עולם אוהב את כל היהודים שהם יהודים, מיהודי שלא שומר תורה ומצוות עד זה ששומר - את כולם אוהב הקב"ה, כל יהודי בזמן ובייעוד שלו בעולם הזה.

יהודים אמיתיים: הקב"ה מבקש להפסיק להילחם איש באחיו, זה מכעיס ומרגיז את הקב"ה!

יהודים יקרים: תפסיקו מיד להרגיז את הקב"ה ולהכאיב לו! זו לא הדרך הטובה שרוצה בה הקב"ה!

יש פרנסה לכל היהודים בארץ ישראל הקדושה - כל עבודה מכבדת את בעליה! אדם שעובד בעשר אצבעותיו, בניקיון כפיים - תשרה עליו הברכה עד אין סוף!

כל השקרים, התאוות והזימה - יצופו וייצאו כדי שאנשים יפחדו, תהיה להם יראה ה' ויחזרו בתשובה שלמה!

יהודים יקרים: לא להתפתות לדברי מנהיגי תוניס ולוב ולא לעזוב את הארץ! היזהרו, זו מלכודת שתתחרטו אם תתפתו לה! לא יהיה מענה ולא יהיה מי שיושיט יד - זוהי אזהרה חמורה!

יהודים יקרים בחו"ל: הקב"ה מתחנן שתעלו לארץ ישראל הקדושה - עכשיו! אל תאמינו לסיפורים שהכלכלה משתפרת - אלה רק דיבורים - ההפך הוא הנכון! כל תחנות החלל בעולם השולחות חלליות - יפלו זו אחר זו ויתרסקו. בורא עולם אומר להם "סוף - תפסיקו לשחק עם השמיים!" לווינים יש עדיין - אבל רק בינתיים!

מדינת ישראל היא המדינה החזקה ביותר בעולם! המקום הכי מוגן ושמור - ארץ ישראל! יש לחבק ולברך את חיילי צבא-הגנה-לישראל יום יום! קרובה ישועתו של הקב"ה והתגלות מלך המשיח בן דוד ברחמים!

  מסר הרב לפרשת "ויחי" תשע"ב להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד