דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - ויגש תשע"ב

באיראן, ימשיכו להתפוצץ בינם לבין עצמם. הקב"ה לא יתן להם את התענוג לפגוע בעם ישראל!
ממשלת ישראל צריכה לפקוח חזק את העיניים ולדאוג לילדי ישראל! דור שלם יכול להיהרס בגלל הסמים, שתיית יין ופשע. צריך לצאת במסעות הסברה ענקיים כדי להציל את ילדינו, בנינו ובנותינו! בזה תשקיעו את כל הכסף, את כל הכוחות והמשאבים - להצלת ילדי ישראל! לא להתעסק עם דברים אחרים.
רוצה הקב"ה לזכות את כל ישראל שיהיו במעגל הראשון בהתגלות מלך המשיח! תהיה שנאה ליהודים בכל מקום בעולם! יהודים מקומָם בארץ ישראל הקדושה! ריבונו של עולם מגרש את כל היהודים מהעולם כולו שיבואו לארץ ישראל הקדושה! לתת מעשר מהעסק ומהחשבון הפרטי. ככה תקבלו כפל כפליים, תהיה לכם הגנה ושמירה והעסק לא ייפול לעולמי עולמים!
לקריאת המסר המלא - הכנסו...
28/12/2011

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א - פרשת ויגש תשע"ב

 

מלך מלכי המלכים הקב"ה הוא מגן ושומר על כל עַם ישראל באהבה גדולה וברחמים גדולים! עַם ישראל זה עַם מלא אור, קדושה וטהרה! עַם ישראל זה עַם שבחר בו הקב"ה - עַם סגולה! הקב"ה מגן עליו מכל העמים מסביבו!

נסראללה ולבנון בפחד, לא עושים כלום - אין להם גב מסוריה כי אסד עסוק בעבודה יפה ונעימה - הוא יְכַלֶה את העם שלו! סוריה בתסבוכת עד אין-סוף ואסד לא מוכן לוותר על הכסא שלו. צבאות העולם לא נוגעים באסד כי יש לו טילים כימיים.

הקב"ה מושך את אסד בחוטים כמו בובה. הקב"ה רוצה להרוס את סוריה. רוצה להרוס את כל התוכניות של סוריה שהכוונה שלהן להרוס את ארץ ישראל הקדושה!

החיילים של ישראל "נחים", הקב"ה עושה את העבודה - כי הגיע זמן התגלות מלך המשיח! אף אחד לא יכול לפגוע בעם ישראל! לבנון לא תוכל לעשות כלום - חרבם תבוא בליבם. אסד רוצה להציל את עורו, הוא נלחם עד שיגמור את כולם - העיקר שישב בכסא שלו!

לבנון לא תוכל לעשות כלום, שום צעד, כי כל הזמן קיבלו גיבוי מסוריה ועכשיו נגמר!

סכסכתי מצרים בתוך מצרים שחרבם תבוא בליבם! כל הפלסטינאים הולכים ומתמוטטים מיום ליום, הם יאכלו אחד את השני, הם מפחדים מאוד כי אין להם גיבוי ממצרים. כשמצרים נלחמים זה בזה, אין מי שיתמוך בפלסטינאים. זה יתרון גדול לארץ ישראל הקדושה. באיראן, ימשיכו להתפוצץ בינם לבין עצמם. הקב"ה לא יתן להם את התענוג לפגוע בעם ישראל!

ממשלת ישראל וגדולי מנהיגי ישראל: תפסיקו להתעסק עם דברים שאין בהם שום ערך. בנים - בנות, ביחד או לא ביחד! לכו תראו ברגליכם ובמו עיניכם את הילדים של עַם ישראל מגיל שלוש ועד גיל שמונה עשרה או יותר, כמה מהם נהרסים במועדונים של סמים ושתיית יין עד לאובדן חושים! דור שלם יכול להיהרס בגלל הסמים, שתיית יין ופשע. על זה ממשלת ישראל צריכה לפקוח חזק את העיניים ולדאוג לילדי ישראל! לדאוג לחינוך שלהם, לסגור את כל המועדונים שהורסים אותם. המועדונים - זו השיטה השקטה והנעימה להרוס את ילדי ישראל! צריך לצאת במסעות הסברה ענקיים כדי להציל את ילדינו, בנינו ובנותינו! בזה תשקיעו את כל הכסף, את כל הכוחות והמשאבים - להצלת ילדי ישראל! לא להתעסק עם דברים אחרים, בנים - בנות, כי זה סתם מיותר.

עם ישראל: יש להתאחד ולהתלכד ולהיות בלב אחד! אסור לנו, עם ישראל, ללכת במנהג הגויים. יש לנו תורה ועשרת-דיברות ולפי זה צריכים כולנו להתנהל. זה החינוך שצריכים לחנך את כולם, כל עם ישראל!

לעם ישראל היהודים אסור להתבולל! עם ישראל זה עַם של אהבה, אחדות ונתינה! רוצה הקב"ה לזכות את כל ישראל שיהיו במעגל הראשון בהתגלות מלך המשיח! לכן הקב"ה ימשיך לכלות את העולם, את הרוע ואת השנאה בעולם כולו, ויביא את העולם למצב שכולם יהיו בענווה מוחלטת! לא יקום אדם ש"יצייץ ציוץ". כולם יהיו פה אחד ויגידו על הכל "ה' הוא האלוקים, ה' הוא אחד והוא הכל"!

התפרצויות הרי געש, שיטפונות, רעידות אדמה, רוחות, סופות, צונאמי, יימשכו פי כמה וכמה! אוניות יטבעו בים, מטוסים יפלו ותהיה תסבוכת לכל הגויים בעולם!

יהודים בחוץ-לארץ, ריבונו של עולם מזהיר אתכם: 'אל תגידו שלא אמרתי לכם!' תהיה שנאה ליהודים בכל מקום בעולם! יהודים מקומָם בארץ ישראל הקדושה! ריבונו של עולם מגרש את כל היהודים מהעולם כולו שיבואו לארץ ישראל הקדושה!

הכלכלה באירופה תמשיך ליפול וסין הבאה בתור, לא עוד הרבה זמן ותיפול גם היא, ברית המועצות, רוסיה, אמריקה הצפונית והדרומית! איפה שיש כסף יש יהודים ואיפה שיש יהודים בחו"ל יש כסף – לכן הקב"ה גומר את הכלכלה בעולם - כדי שהיהודים יעלו לארץ ישראל!

העשירים היהודים: צריך לתת מעשר מהעסק ומהחשבון הפרטי. ככה תקבלו כפל כפליים, תהיה לכם הגנה ושמירה והעסק לא ייפול לעולמי עולמים! לא תתנו מעשר, תישאו בתוצאות - תפלו ותתרסקו! זו אזהרה מרבונו של עולם. אל תתעסקו איתו - נתן לכם כדי לתת! לתת לעניים, לנזקקים, להקים מקוואות ובתי כנסת. הכל הכנה והנהגה של מלך מלכי המלכים הקב"ה לפני התגלות מלך המשיח בכל כוחותיו!

 

באדיבות אתר "תאיר נרי" www.tairneri.co.il

 

  מסר הרב ויגש ע"ב להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד