דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - וישב תשע"ב

14/12/2011

בס"ד

 

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת וישב תשע"ב

 

אבא שבשמיים מבקש מכל היהודים שיהיו מאוחדים ומלוכדים כי זו ההגנה שלהם, זה הכוח שלהם וזו ההצלחה שלהם!

כשעם ישראל מאוחדים ומלוכדים, עושים חסד, אוהבים זה את זה ועוזרים זה לזה בלי שום אינטרס - אף אומה בעולם ואף אדם בעולם לא יוכלו לפגוע בהם!

הקב"ה מגן ומסוכך על ארץ ישראל הקדושה! קורים ניסים רבים, וכשעַם ישראל באחדות, באגודה אחת, מלוכדים ועושים חסד - הקב"ה מגן ומסוכך על עַם ישראל חזק מאוד! רואים את הניסים, נשלחים טילים מלבנון ומעזה ובורא עולם מגן על ארץ ישראל הקדושה - ורק על היהודים שנמצאים בארץ ישראל הקדושה!

אין שום פחד, לא מאירן, לא מסוריה, לא מלבנון ולא מעזה בורא עולם יהפוך הכל על פניהם! בורא עולם יגן על עַם ישראל! כל תוכניותיהם הרעות על עַם ישראל יתהפכו עליהם - חרבם תבוא בליבם!

אבא שבשמיים מבקש מהיהודים שנמצאים באמריקה הדרומית והצפונית, באירופה ובכל מקום בעולם, מבקש ומתחנן בכל לשון של בקשה: תעלו דחוף דחוף לארץ ישראל הקדושה, כי פה מְקום מגוריכם!

הקב"ה עושה סימנים בכל מיני מקומות בעולם: רעידות אדמה, התפרצויות הרי געש, שיטפונות, רוחות עזות ומסכסך מדינות בתוך עצמן - מדינה אחרי מדינה. משתמש באיתני הטבע לסלק את הרוע מהעולם ולהראות ליהודים שנמצאים בחו"ל, שהוא יכול להגיע לכל מקום! פגע ביפן - וימשיך לפגוע ביפן כדי להראות ליהודים מרחוק מה הוא יכול לעשות!

לא להתעסק עם רמזיו של ריבונו של עולם! אם לא תבואו עכשיו לארץ ישראל הקדושה, אל תבואו אליו בטענות, הוא לא ישמע שום טענה שלכם!

לעזוב את עולם החומר והכסף, הבתים והאדמה הטמאה שאין בה שום ערך - ולעלות דחוף לארץ ישראל! פה אתם מוגנים ושמורים! בחו"ל נגמרה ההגנה על היהודים! מי שלא מאמין יראה בעיניים שלו - שאין ליהודים עוד הגנה בחו"ל! בימים הקרובים, בתוך שבועות אחדים, יראו היהודים כמה שהם לא מוגנים בחו"ל ויבינו שהקב"ה רציני מאוד! הם יברחו בהמוניהם ויעלו לארץ ישראל הקדושה!

כל היהודים שיגורו בארץ ישראל הקדושה, הם נשותיהם וילדיהם ויִרְצו לעבוד בחו"ל, ייצאו לגיחות קצרות ויחזרו לארץ, יכולים להצליח בעסקיהם! היהודים שנמצאים בחו"ל יראו במו עיניהם איך גוזלים מהם!

העולם כולו בערבוביה, חברי פרלמנט הולכים מכות ביניהם! מה שמראים בטלוויזיה - זה מעט מאוד ממה שבאמת קורה בעולם!

כל הנשיאים בעולם וראשי ממשלות דואגים לכהונה שלהם והקב"ה מנווט אותם לפי רצונו!

עם ישראל שלא יהיה שאנן! למרות הגנתו של בורא עולם על עַם ישראל, מצפה הקב"ה שעַם ישראל יהיו באגודה אחת, באהבה ובאחדות!

חיילי צבא הגנה לישראל - הם הילדים שלנו! הם מגינים ושומרים על ארץ ישראל הקדושה ומשרתים את מדינת ישראל ביושר ובאמת!

אנא מכם, תדברו עליהם רק טוב, תברכו אותם כל רגע ורגע, תחבקו אותם ותאהבו אותם! כשיש עשייה של שמירה והגנה על היהודים בארץ - פה למטה - מגינים גם מלמעלה! צריך לכבד כל חיילי צה"ל - הקב"ה קורא לחיילי צה"ל כולם צדיקים ללא יוצא מן הכלל! ואם הקב"ה אוהב אותם - אוי ואבוי למי שלא!

"חזק וברוך" גדול, לקבוצה גדולה מאוד של רבנים שהתקבצו, התאחדו והתלכדו לעזרה לעַם ישראל! זו שמחתו של ריבונו של עולם! הִצְלחתם לשמח אותו! כך ימשיכו עוד הרבה רבנים וגדולי ישראל באחדות ובאהבה וזה יקדם מאוד מאוד את התגלות מלך המשיח ברחמים!

 

  מסר הרב וישב ע"ב להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד