דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - וישלח תשע"ב

יהיו ניסים טובים ומופלאים שכל יהודי ויהודי ירגיש בניסים המיוחדים האלה!
רבונו של עולם ייתן כסף למי שמעשר ולמי שנותן כסף ותרומות לנזקקים, עניים, לבתי כנסת, ללומדי תורה ולחולים!
רק כך העשירים בארץ לא יפלו מעסקיהם, יהיו חזקים ויתעשרו עוד יותר - נכון גם לגבי שכירים. לא יעשו את זה - יפלו בגדול!
על כל היהודים בעולם, לעזוב את חוץ לארץ ולהגיע דחוף לארץ ישראל. לקחת את ספרי התורה מבתי הכנסת וכל התכולה ולעלות את כל בתי הכנסת בעולם דחוף לארץ ישראל.
להמשך - כנסו...
7/12/2011

בס"ד

 

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת "וישלח" תשע"ב

 

מלך מלכי המלכים הקב"ה מגן, שומר ומסוכֵך, יחד עם השכינה, על ארץ הקודש, על עַם ישראל שנמצא בארץ הקודש, שיושב על אדמה טהורה.

קורים הרבה ניסים ליהודים ויקרו עוד הרבה ניסים ליהודים, במיוחד בחודש הזה! יהיו ניסים טובים ומופלאים שכל יהודי ויהודי ירגיש בניסים המיוחדים האלה!

כל ארצות עָרַב, חרבם תבוא בליבם כמו שהיה במגדל בבל. הם נלחמים עִם עצמם, כל תוכניותיהם נגד עַם ישראל הקדוש, יתהפכו עליהם - חרבם תבוא בליבם!

הם לא יצליחו לפגוע בעם ישראל. צבא-הגנה-לישראל, עובד במסירות נפש, עובד יפה מאוד וכל עם ישראל, ללא יוצא מן הכלל, שיכבדו, יתפללו, יברכו ויחזקו את כל חיילי צה"ל יום-יום!

העולם הולך ויורד לטימיון! הכלכלה באיטליה, יוון, ספרד ועוד מקומות באירופה - תרד לטימיון! אף אחד לא יכול לעזור להם. אין אחיזה, אין בסיס, אין להם במה להאחז! הם עצמם לא יודעים מה יקרה, כולם מבוהלים, מבולבלים, פוחדים שיבוא יום ואחד "יאכל" את השני. זה הפחד של העולם! זה כולל נפילת הכלכלה בארצות הברית, אמריקה הצפונית והדרומית.

הרבה יהודים, אמידים ולא אמידים, "בוכים" שאין להם מספיק כסף או הצלחה בעסקים ובפרנסה. תקשיבו טוב, תבינו טוב ותקראו טוב: רבונו של עולם ייתן כסף למי שמעשר ולמי שנותן כסף ותרומות לנזקקים, עניים, לבתי כנסת, ללומדי תורה ולחולים!

כל העשירים קיבלו עשירוּת, אך ורק בכדי שמהכסף הזה יתנו מַעֲשֵר ליהודים בארץ ישראל!

אין הבדל בין עשיר זה לעשיר אחר ובין עשיר לעני - כולם בניו של הקב"ה!

כמו שהקב"ה שולח שליח לעולם או שליחים, יש גם שליחים שהקב"ה נותן להם כסף וסומך עליהם שיעשו מַעֲשֵר ויתנו כסף ליהודים. הסיבה שהם נופלים היא בגלל שהם לא נותנים תרומות. הקב"ה לא יוותר לאף אחד!

עשו חסד, תנו מעשר, אני אחזיר לכם פי-עשר, וכשבורא עולם אומר 'ובחנוני נא בזאת', תְעַשֵר כדי שתתעשר - בורא עולם אומר ולא אדם!

צריך לתת מעשר ותרומות מהעסק ומהחשבון הפרטי של היהודי, רק כך העשירים בארץ לא יפלו מעסקיהם, יהיו חזקים ויתעשרו עוד יותר - נכון גם לגבי שכירים. לא יעשו את זה - יפלו בגדול!

בורא עולם לא רוצה שיהיו קמצנים, אלא שיפתחו לב רחב - עולם חסד ייבנה!

על כל היהודים בעולם, לעזוב את חוץ לארץ ולהגיע דחוף לארץ ישראל. לקחת את ספרי התורה מבתי הכנסת וכל התכולה ולעלות את כל בתי הכנסת בעולם דחוף לארץ ישראל. היהודים גמרו את תפקידם בעולם כולו! הגולה והגלות נגמרו! לא יצליח כלום לאף יהודי בחו"ל, כשהוא גר שם עִם משפחתו וילדיו - יפסיד הכל! כשיגור עם אשתו וילדיו בארץ ישראל, הוא יוכל לנסוע לסירוגין לעסקיו, ליומיים, שלושה או שבוע ולחזור לארץ ישראל הקדושה - אז יצליח!

צריך מנהיג לארץ ישראל ולעולם כולו. זה נקרא משיח! ובקרוב מאוד יהיה!

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד