דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר לעם ישראל בארץ ובעולם פרשת ויצא תשע"ב - מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

30/11/2011

בס"ד

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת ויצא תשע"ב

 

מלך מלכי המלכים הקב"ה מכוון את כל העולם לכיוון אחד - סילוק הרוע והחומר מהעולם. מְכַוון לעולם חדש, של אהבה ושלום - לא תהיה צרה לְעולם! הקב"ה מנהיג את העולם לגאולה של העם היהודי, של התגלות מלך המשיח!

המצב בעולם הולך ומסתבך, כל יום נעשה יותר קשה ויותר גרוע מאתמול. הכלכלה בעולם תמשיך ליפול ולהתרסק, באירופה, אמריקה הדרומית והצפונית, רוסיה, סין ועוד מדינות וארצות בעולם יקרסו.

כל היהודים שבעולם יצטרכו לעלות דחוף לארץ ישראל הקדושה! היהודים בעולם בארה"ב, אירופה וכל הארצות: לעלות לארץ ישראל דחוף! עד אז: לקנות נכסים, בתים או מגרשים בארץ ישראל הקדושה! אל תתעכבו! אל תחמיצו ואל תפסידו את ההזדמנות הזאת! אל תבואו אחר כך, חס ושלום, בטענות לריבונו של עולם - לא ישמע אתכם! תעזבו את עולם החומר והכסף! כסף הולך ובא, בא והולך!

הקב"ה מסבך מבלבל ומסכסך בין ובתוך כל מדינות ערב סביב ישראל, לא יעזור להם כלום - זה לא ייפסק עד שֶיְכַלֶה עד היסוד! כמו שהיה במגדל בבל! הקב"ה עושה כל זאת, כדי שיתעסקו עם עצמם ויעזבו את עם ישראל להדבק כל כולו בקב"ה!

עם ישראל: לא להיות שאננים, לקחת את ההזדמנות הזאת ולהיות מלוכדים, מאוחדים ולחזור כולם בתשובה!

הנדל"ן בארץ ישראל ימשיך להתפתח. תהיה עבודה לכל היהודים בעולם שיגיעו לארץ ישראל. אין פחד בארץ ישראל, הקב"ה שומר ומגן על עַם ישראל. הפיצוצים שהיו בלבנון ואירן, יד ה' הייתה בדבר - חרבם תבוא בליבם! זו רק התחלה! יהיה להם עוד הרבה "חרבם תבוא בליבם"! גם הסיבוכים והסכסוכים זה "חרבם תבוא בליבם"!

צבא הגנה לישראל - חיילי צה"ל, עושים עבודתם מכל הלב! הם מגנים על עם ישראל והקב"ה מגן עליהם! על כל היהודים, ללא יוצא מן הכלל, לכבד ולברך אותם ולהתפלל עליהם שיצליחו בכל מעשיהם!

ב"ה, צה"ל עובד ופועל בשקט וביעילות, עושה עבודת קודש. עַם ישראל צריך ללכת בראש זקוף, להפסיק להתכנס ולהינעל בתוך עצמו ולהיות בחרדות ופחדים - זה אסור! צריך להיות בביטחון באהבה ובאחדות, להישען ולסמוך על מלך מלכי המלכים הקב"ה!

הקב"ה מבקש מעַם ישראל היהודים, מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר, לפעול ולעבוד לאחדות ואהבת חינם, לסלוח זה לזה ולאהוב זה את זה!

כל גדולי התורה וכל מנהיגי ישראל: צריך ללכת לדרך חדשה של אחדות והתלכדות, לאהוב זה את זה - יהודי יאהב יהודי ולהיות בלב אחד - אתם "הַמַרְאָה" של כל היהודים בארץ ובעולם! ואיך שהגדולים יתנהגו כך הקטנים יתנהגו - הכל בידיכם! אחד ועוד אחד, בסופו של דבר ייאסף לאחדות של לב אחד כולם!

צריך לעודד את צה"ל וחייליו, לתת בהם אמון - הם ילדינו, הם יעשו הטוב ביותר והכי טוב למען ארץ ישראל הקדושה!

כל העולם יתמוטט כלכלית וארץ ישראל הקדושה תהיה עשירה בכל! זה הזמן! זה דור אחרון של גאולה של עַם ישראל ברחמים! הדור הזה זכה שיתגלה בו מלך המשיח!

  מסר הרב ויצא ע"ב להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד