דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר לעם ישראל בארץ ובעולם פרשת חיי-שרה תשע"ב - מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

16/11/2011

מסר הרב שליט"א - לפרשת חיי שרה תשע"ב

 

מלך מלכי המלכים, הקב"ה, מְחַזֵק ומעֲצים את פעילות איתני הטבע בכל שבוע - כדי לכלות את הרוע מהעולם כולו.

מיום ליום יתגברו הגשמים, הסופות, השלגים ויתגברו רעידות האדמה. גם אם יגידו ליצני-הדור, ש"רק בניינים ריקים נהרסו" - אלו אזהרות. הקב"ה שופך חמתו על עצים ואבנים, אם לא יבינו - יגיעו פגיעות קשות יותר.

באמצעות פעילות איתני הטבע, עושה הקב"ה ניקיון בעולם ובארץ ישראל, כהכנה לגאולה ולהתגלות מלך המשיח - בן דוד - ברחמים.

ראשי כל הממשלות בעולם מסובכים ומבולבלים, לא יודעים מה יילד יום, פעם הם בעד ופעם נגד ולא יכולים להגיע להחלטה סופית בשום עניין. ממשלות מעבירות מסרים מבולבלים, סותרים ומְטוייחים - כמו שהיה במגדל בבל - עד שהכל יתמוטט.

עברות השוחד, הגנבות והאינטרסים - הכל יתגלה!

אנו נמצאים בתהליך שיכַלה את הרוע מהעולם, כדי שתהיה גאולה ברחמים.

בורא עולם מטפל קודם כל במדינות שיש בהן יהודים, כדי שהיהודים יבואו דחוף לארץ ישראל. הקב"ה יפרק את הכלכלה, בכדי שהיהודים - שהסיבה שהם נמצאים בחו"ל היא חומר וכסף - יבואו כולם לארץ ישראל הקדושה. את הקב"ה לא "קונים" בכסף, זהב ויהלומים!

זה לא מהיום, שקיימת שנאה קשה מאוד ליהודים בארה"ב, קנדה, אמריקה הצפונית והדרומית, אירופה ורוסיה - היא תלך ותתגבר מיום ליום!

על כל הקהילות בעולם כולו "להתקפל", לאסוף את תכולת בתי-הכנסת ולבוא לארץ ישראל דחוף! ההתנכלות לבתי-הכנסת תתגבר גם היא מיום ליום!

למרות ההאטה - שהיתה כדי שעם ישראל והנדל"ן יתאזנו - ימשיכו הנדל"ן, המפעלים, התשתיות והכבישים, להתפתח ולפרוץ דרך, כדי שיהיה למאות אלפי היהודים שיגיעו לארץ ישראל, בקרוב מאוד, שטח ובית משלהם בארץ ישראל - המקום המוגן, השמור והקדוש ביותר בעולם!

אין פחד מאף מדינה מסביבנו - חרבם תבוא בליבם! בורא עולם והשכינה - מגינים על עַם ישראל!

אנו נמצאים בתקופה קשה מאוד, בה הסטרא אחרא מפריע מאוד בעם ישראל. הורים צריכים להיזהר שלא ישפיעו כאבם וכעסם על ילדיהם. לא לכעוס ולא להכות, לא הילדים אשמים - אשמים ההורים.

מהחרדה, הילדים מפוחדים ונסגרים וקשה להם ללמוד. הורים יהודים צריכים לחנך קודם את עצמם ואחר כך את ילדיהם. לא להכניס הביתה את הדברים הלא-נעימים מבחוץ. כשהבית הוא קדוש והשולחן - מזבח, שוֹרִים שלווה, הגנה ושמירה בבית היהודי.

באמצעות הסימנים שהוא עושה, מתחנן בורא עולם, בכל לשון של בקשה: יהודים, תעלו לארץ ישראל עכשיו! נגמרה הגלות, אני צריך אתכם בארץ ישראל! יש גאולה של עם ישראל!

יהודים יקרים: יש להידבק בסימנים וברמזים של בורא עולם. נגמר עולם הגאווה והשקר! גאולה התחילה! אורו של משיח נמצא! משיח בדרך לתת פקודות לניהול העולם!

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד