דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - וישלח תשע"ג

28/11/2012

בס"ד

 

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת וישלח תשע"ג

 

מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא בכבודו, מנהל את העולם הזה. הכל מתחיל ממנו ומסתיים ממנו! הבחירה - בידי האדם!

צבא-הגנה-לישראל יצא בזמן מעזה! אם לא היו עושים הפסקת-אש עם החמאס, היה צבא-הגנה-לישראל מכניס את חֵילות הרגלִים להילחם מבית לבית בתוך הבוץ, היו נכנסים, חס ושלום, למלכודת שלא תתואר והיה יכול להיגרם חלילה, נזק כבד של הרבה הרוגים ופצועים. להם אין מה להפסיד - זה הבית שלהם, הם הכינו הכל מראש. החמאס של לפני ארבע ועשר שנים, הוא לא אותו חמאס של היום, יש להם הרבה מדענים ואנשים מכל העולם שעוזרים להם ומפעילים את הטילים והתחמושת.

אף אמא יהודיה לא הייתה רוצה שחייל ייהרג או יפצע - זהו טבעם של היהודים. זו הייתה יכולה להיות שנה של מלחמה, עם פצועים והרוגים רבים לחינם, כי חודשיים אחרי שצבא-הגנה-לישראל היה עוזב את עזה, היה הכל חוזר לקדמותו ורצועת עזה הייתה מתמלאת מחדש בתחמושת כמו שהיה - ואפילו יותר. זה יכול היה לגרור את לבנון, סוריה, איראן, ירדן ומצרים למלחמה מול עם ישראל. בשבילם זו הייתה הזדמנות להוריד את זעמם, כעסם ושנאתם על עם ישראל. אם צבא-הגנה-לישראל היה נכנס לעזה, היו נערכות הפגנות קשות ביותר נגד ישראל בעולם כולו. ברוך ה' שהקדוש-ברוך-הוא ניהל את המלחמה ועצר את המלחמה! כל טיל שנורה מ'כיפת הברזל', שבשמיים נקראת 'כיפת יהלום', היה בהשגחת הקדוש-ברוך-הוא בעצמו! כל הטילים שהתעופפו מעל ישראל, כוונו על ידי הקדוש-ברוך-הוא! איזה טיל יפול בשטח פתוח, איזה טיל ייורט על ידי 'כיפת היהלום', איזה יפול בתוך עזה ואיזה בתוך שכונה או בניין! אף אחד בעולם לא מאמין שכל הירי הזה של הטילים לא עשה כלום! היו ניסים גדולים! פלאי פלאים! כולם מרגישים ואומרים שיש השגחה עליונה!

לא להאשים את ממשלת ישראל ולא את המטה הכללי של צבא-הגנה-לישראל, על שעצרו את המלחמה - הם יצאו בכבוד גדול! חיל-האוויר וחיל-הים, הרסו ברצועת עזה 70% מהתשתיות והתחמושת! גם חיל-הרגלים היו בפנים, אבל בסתר. זו הייתה הדרך הנכונה והטובה ביותר, הזמן הנכון והטוב ביותר להסכים לנצור נשק, להפסיק את המלחמה בחמאס. זו מנהיגות! זו גבורה! זה הטוב ביותר לעם ישראל!

שלא נשכח, הקדוש-ברוך-הוא הוא שניהל את המלחמה, הוא התחיל והוא סגר! בני ישראל צריכים להמשיך להתנהל בטבע, להמשיך להודות לבורא עולם, להמשיך בקריאת תהילים בכל בתי הכנסת בארץ, להמשיך במעשי חסד בארץ ישראל עִם היהודים, ולשמוח שמחה גדולה על 'שהרווחנו' חיי אדם - המון, וחיילים בריאים ושלמים! אנא מכם עם ישראל, זו לא בושה, זו גבורה! החמאס קיבל מכה קשה ביותר - וחיילי צבא-הגנה-לישראל בריאים ושלמים!

ארצות-הברית שהתערבה במהלך הפסקת האש - רוצה לשמור על מקומה במזרח התיכון.

מצרים כביכול עזרה למהלך, אבל ממשיכה להכניס נשק ותחמושת לרצועת עזה - נתנו לחתול לשמור על החלב. מצרים עשתה כביכול צעד גלוי לעזור בהפסקת האש, אבל זה צעד לא נקי. מצרים רוצה להילחם נגד ישראל והקדוש-ברוך-הוא סיבך את מורסי עם עמו! במצרים תהיה מהפכה שעוד לא הייתה כמוה מעולם!

איראן עקבה אחרי הטילים שהחמאס שיגר לישראל, רצתה לדעת מה פעולתם כדי להכין את עצמה למקרה שתתקל מול ישראל - קיבלה הכל הפוך! איראן מתה מפחד ממדינת היהודים, יודעת שהיא המדינה הכי חזקה בעולם! הפסקת האש לא אומרת כלום, מדינת היהודים הרוויחה ממנה בגדול מאוד!

נשיא תורכיה בוכה בדמעות של תנין! אין לו כאב על זה שסוריה נמחקת, הוא בוכה כביכול על החמאס - 'תרגיל מסריח' שלו! מה שכואב לו זה שמצרים לקחה את 'ההצגה' והוא לא היה מעורב.

סוריה תמשיך להימחק. אם אסאד או בלי אסאד - תמשיך להימחק!

בממלכת ירדן מתים מפחד. הם פוחדים שהחמאס, הפלסטינאים והפליטים שבאים מסוריה יקחו את השלטון ויפילו את ירדן - זה עומד לקרות, סבלנות.

נסראללה - עוד מעט יגיע אליו הקדוש-ברוך-הוא, שלא ידאג!

את המסתננים הסודנים צריך להחזיר לארצם! זו מלחמה קרה של הגויים שמטרתה להרוס את עם ישראל, כמו הסמים והשתייה החריפה.

יש כנופיה גדולה מאוד של ערבים בתוך ארץ ישראל, שרוצים לחטוף חיילים! חיילי צבא-הגנה-לישראל, תיזהרו!

כל המפלגות צריכות להתאחד! אסור שיהיו יפי-נפש כי הגויים לא מבדילים בין הימין לשמאל, הם רוצים למחוק את כולם מן העולם.

הכלכלה בעולם תמשיך ליפול וליפול!

יהיו בעיות קשות באיתני הטבע, התפרצויות הרי געש, שריפות, שיטפונות, גשמים עזים, רעידות אדמה ורוחות קשות. השנאה והאנטישמיות מול כל היהודים בעולם, יתגברו ויתגברו כדי לגרש אותם מהגולה לארץ ישראל הקדושה, ירצו או לא ירצו, לא יעזור להם - זה מהלך אלוקי!

הכלכלה בארץ היהודים לא תיפול לעולמי עולמים, רק תעלה ותעלה!

כל הרבנים צריכים להתלכד ולהתאחד, לא משנה אשכנזים, ספרדים או חרדים! כולם צריכים לצאת לעם ישראל בזעקה גדולה! צריכים לְזַכות את הרבים ולהחזיר את עם ישראל לאבינו שבשמיים, להדבק ולהאמין בו! תעברו ממקום למקום, על מנת להציל את היהודים! כדאי לכם שתהיה לכם זכות אצל הקדוש-ברוך-הוא על שהצלתם יהודים לפני התגלות מלך המשיח בן דוד!

כל יהודי ויהודיה שעברו עבירות, או עשו דברים לא נקיים, כולם יתגלו אחד אחרי השני, מא' ועד ת' - סבלנות.

כל יהודי שעושה מצווה אחת קטנה - שווה מיליונים, בשמיים ובארץ!

קיימו את עשרת הדיברות! זה הסוד הגדול והכוח של עם ישראל - 'הקול קול יעקב'!

התגלות מלך המשיח לא נעצרה, ההפך - היא דוהרת!

העולם נמצא על 'שרטון' וצריך משיח כדי להושיע את עם ישראל היהודים ואת העולם כולו - מי שיישאר!

  מסר הרב שליט"א לפרשת וישלח תשע"ג - להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד