דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - תולדות תשע"ג

14/11/2012

בס"ד                                                                                                                                     

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת תולדות תשע"ג

 

ריבונו של עולם מעורר את היהודים, שהם יהודים אמיתיים, מהשגרה והתרדמת. הקדוש-ברוך-הוא אומר להם 'קומו יהודים, הגיע זמן גאולתכם! אין עוד זמן! הזמן הזה, עכשיו, כשיש שִבעה מיליארד אנשים בעולם, זה הזמן הקשה ביותר שהיה בעולם אי-פעם, מאז תחילת העולם! בורא עולם נכנס להילוך גבוה מאוד, לדין קשה בעולם, על מנת לסלק את כל הטומאה, כל הרשע וכל המפריעים! זה זמן התגלות מלך המשיח, זמן לעולם חדש!

הגויים סביבנו מתכננים לשלוח הרבה מזל"טים, כדי להכין נקודות לפגיעה בארץ ישראל. המכ"מים וכל מי שאחראי על הגבולות האוויריים של מדינת ישראל, חייבים לפקוח עיניים! ישלחו עשרות מזל"טים ולא יפסיקו, חיל האוויר חייב לשלוח מטוסי-סיור ולפוצץ אותם.

האיראנים שמחים, רוקדים וצוהלים על שאובמה נבחר. הם לא יודעים שגם זו תוכנית של הקדוש-ברוך-הוא והכל לטובת עם ישראל.

מבחינה פנימית, אובמה וכל ארצות-הברית, שומרים ומגינים על עם ישראל. ארצות-הברית זקוקה למדינת ישראל, כי היא המפתח במזרח התיכון לכל העולם. לפני הבחירות, אובמה 'כאילו' לא התערב במשבר עם איראן, כדי לזכות בקולות של כולם, גם יהודים וגם מוסלמים. עכשיו, כשנבחר לנשיאות לארבע שנים נוספות, ילך עם עַם ישראל, בעיניים עצומות, במטרה לפרק את איראן! ה' בחר אותו כדי שיגרש את היהודים מאמריקה ויעזור ליהודים בארץ ישראל - זה תפקידו!

ירדן שותקת, לא עושה רעש. כל סוגי המחבלים נמצאים בירדן. הירדנים פוחדים שיהפכו את ירדן למדינת החמאס.

אנשי ארגון החמאס שונאים את אבו מאזן. לא מעניין אותם כלום, הם רוצים להיות בשלטון, להרוס, להלחם ולהתנכל לעם ישראל.

לבנון והחיזבאללה מסובכים קשה, לא יכולים 'לצייץ', מחכים להוראות מאיראן וסוריה.

סוריה תמשיך למחוק את עצמה בתוך עצמה. הקדוש-ברוך-הוא עושה זאת כדי שלא יפריעו למנוחתם של עם ישראל.

צריך זהירות גדולה עִם מצרים, הם פועלים נגד ישראל בשקט ובהרבה תחכומים, הם רוצים לפגוע ולהלחם בישראל - הצגה אחת גדולה!

אסור להאמין למנהיגי הגויים הערבים סביבנו! צריך לבדוק טוב טוב כל מילה שלהם, כל ההצעות שלהם הן מתוך אינטרס אישי.

עם ישראל, צריכים להתפלל לשלום חיילי צבא-הגנה-לישראל 24 שעות ביממה, כדי שיהיו מוגנים ושמורים! צבא-הגנה-לישראל צריך להיות ערני, חיילי צבא-הגנה-לישראל צריכים לשמוע רק למפקדיהם! לא לעלות על טרמפים בשום מחיר! יש לאויבים ארגון, בתוך ארץ ישראל, שעוסק בתכנון חטיפות חיילים.

כל ההפגנות במחסומים נגד חיילי צבא-הגנה-לישראל, נעשות במימון ארצות-חוץ, על מנת לעשות 'הצגות' לכל העולם וללעוג לצבא-הגנה-לישראל. הם פועלים בדיוק כמו ה"שיטה הסודנית" - מלחמה קרה, בלי נשק. הם 'מתמסכנים' מול כל העולם - הכל הצגה אחת גדולה!

יימשכו רעידות האדמה הקשות, השיטפונות הקשים, שריפות, סופות ורוחות קשות. אמריקה תְצַפה לעוד סופה בקרוב - רוח קשה ביותר. הסופה שעברה, פגעה באבנים ועצים, הסופה הבאה תפגע בבני אדם! יהודים, תברחו משם מהר, אך ורק לארץ ישראל!

העולם כולו בתוהו ובוהו, העולם לא יציב. הכלכלה נופלת בכל מקום, לא משנה מי מוליך אותה. מדינת ישראל נשארת עם כלכלה יציבה וטובה! לא להיכנס לפאניקה מעליית המחירים, צריך לעשות חישוב כלכלי נכון ולהימנע מהשחתת אוכל מתוך גאווה.

יהודים, שהם יהודים אמיתיים, בכל העולם, לעלות לארץ ישראל! כשיתגברו הבעיות והאסונות בעולם, לא יהיה מי שיעזור לכם! בורא עולם מזהיר שנים רבות, נגמר הזמן! כשתפסיקו להתעסק עם החומר וה'עגל', יהיה לכם זמן לחשוב על הקדוש-ברוך-הוא ולהבין את רמזיו!

כל המפלגות הדתיות, אם חבריהן דתיים באמת ואוהבים את הקדוש-ברוך-הוא מהלב ולא הצגה, צריכות דחוף להתלכד ולהתאחד כדי להגן על כל פיסת אדמה של מדינת ישראל! צריכים להיות מאוחדים ומלוכדים, ללא אינטרס אישי - אך ורק כדי לתרום למדינת ישראל!

כל יהודי, איש או אישה, עשיר או עני, שירצה לרמות או לעשות כל מעשה רע אחר, יתגלה במערומיו! אם יעשה תשובה אמיתית מהלב - יעזרו לו משמיים!

יהודים יקרים, בניו של הקדוש-ברוך-הוא: הקדוש-ברוך-הוא מבקש מכל אמא יהודיה להרבות בילודה - חוץ ממקרים של פיקוח נפש. כל ילד נולד עם הברכה שלו! כל נשמה שיורדת לעם ישראל, מוסיפה כוח וניצוץ קדוש לעם ישראל!

כל היהודים שהסתבכו והתבוללו עם הגויים, יש להם עוד הזדמנות להתגייר, לחזור בתשובה ולבוא לארץ ישראל - הבסיס העיקרי של העולם!

אנשים פוחדים ומתביישים להגיד שרוצים שיתגלה מלך המשיח, ירצו או לא ירצו - יתגלה בקרוב ויפתור כהרף-עין את כל הבעיות בארץ ישראל בדרך שלו!

נבין כולנו, תחיית המתים של היהודים תהיה בהדרגה. קודם כל יתגלה מלך המשיח, אחר כך יבנה בית המקדש - ארמון ענק של מלך מלכי המלכים הקדוש-ברוך-הוא. אנשים שלא יהיו נקיים, לא יוכלו להתקרב למדרגות בית המקדש, אחר כך תחיית המתים. הכל יהיה בשלבים, מה שמחליטים למעלה - יהיה למטה! הקדוש-ברוך-הוא מנהיג את כל המלאכים והאנשים בעולם, ויש לו זמן עד בלי די!

הקדוש-ברוך-הוא לא ירפה מהתוהו ובוהו בעולם, עד שאחרון היהודים יהיה בארץ ישראל ויתגלה מלך המשיח בן דוד ברחמים!

  מסר הרב שליט"א לפרשת תולדות תשע"ג להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד