דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - האזינו תשע"ג

24/09/2012

בס"ד

 

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת האזינו תשע"ג

 

אבא שבשמיים הוא הרחמן הגדול ביותר בעולם! הוא מרחם באופן קבוע - כל הזמן! הוא מתייחס לכל יהודי, שהוא יהודי אמיתי, בדרך יפה, נעימה וטובה, כדי שישוב אליו! כדי להביא לארץ ישראל הקדושה, את כל היהודים שחיים מחוץ לארץ ישראל והיהודים שעזבו את ארץ ישראל! בורא עולם אמר והחליט - וכך יהיה! ישמעו כולם באוזניים ויראו בעיניים, את מיליוני היהודים שיגיעו לארץ ישראל. יש נהירה גדולה! העלייה תתגבר ותתגבר, לפי הֶסְפק הבנייה בארץ ישראל. אם יקצר הזמן, יגורו באוהלים וקרוואנים או בבתי מלון. יבוא זמן, שבתי המלון יהיו בתפוסה מלאה עשרים וארבע שעות!

עם ישראל, השנה הזאת, תשע"ג, תהיה שנה מבורכת וטובה מאוד בכל המובנים! הקדוש-ברוך-הוא מגן ושומר על עם ישראל, מרחיק את כל האויבים מעם ישראל, מסכסך ומסבך ביניהם, הם נלחמים עם עצמם כדי שיהיה שקט לעם ישראל. הקערה מתהפכת על פיה, חרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה ומנהיגיהם ימחקו את עמם. זאת הברכה של עם ישראל, שהגויים נלחמים בינם לבין עצמם, וימשיכו להלחם קשה מאוד בין המדינות ובתוך עצמן, עד שאין להם זמן להפריע לעם ישראל. כל פעם שהם רוצים להפריע לעם ישראל הקדוש, הקדוש-ברוך-הוא מביא עליהם מהלומה קשה של סיבוכים וסכסוכים בינם לבין עצמם!

נשיא ארצות-הברית לא עושה כלום, הוא 'פרווה', רוצה לזכות בקולות של היהודים והמוסלמים - תפסת מרובה לא תפסת כלום!

סוריה ממשיכה ותמשיך להשחית את עַמה, גם בגלוי וגם בסתר! הנשיא שלהם והלוחמים, לא יירגעו ולא ינוחו - עד שיגמרו זה את זה!

ירדן - נחש הקוברה, מבקשת לייצר אטום ל'צורך חיוני' ומבקשת את עזרת איראן - הכל הצגה כאילו תמימה - 'לייצר אטום לצורך חיוני'... הם רוצים שיהיה להם כוח להתמודד נגד ישראל.

איראן לא תעשה כלום, הם בפחד אימים! הם נמצאים לקראת מלחמה קשה בתוך איראן עצמה! תהיה באיראן מלחמה כמו בסוריה! אוזניים ישמעו ועיניים יראו, את נחת זרועו של בורא עולם שינחית על איראן! כל העולם יִרְאו ויִרַאו, מפני כבוד מלכותו של מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא.

מצרים בקרוב מאוד ילחמו בתוך עצמם! לא לתת להם להכניס תחמושת לסיני! הדיבור לבד והעשייה לבד! פיהם וליבם אינם שווים!

גם את ירדן - בורא עולם מסבך, גם את תורכיה - בורא עולם מסבך, גם את עזה - בורא עולם מסבך, גם את לבנון - בורא עולם מסבך וגם את איראן - יסבך הקדוש-ברוך-הוא. אף מדינה ערבית לא רוצה שלום עִם ישראל!

יהודים שחיים בצרפת - לברוח כמה שיותר מהר! צרפת 'על הכוונת' להימחק בהסתבכויות קשות ביותר!

התחילו בעולם קנאה ושנאה באופן גלוי מול היהודים! כל דרי עולם מקנאים בעם המובחר, המיוחד והקדוש! היהודים שחיים מחוץ לארץ ישראל, לא רוצים להודות שהם נרדפים על ידי הגויים. כדאי להם לעלות לישראל, כי הם יקבלו מכות קשות מהגויים! הקדוש-ברוך-הוא ציווה לעלות לארץ ישראל - והם יעלו!!! אם לא - רחמים עליהם! לא יהיה מי שירחם עליהם, מי שלא עושה רצון ה' - אף אחד לא יכול לרחם עליו, לא בארץ ולא בשמיים! יבואו לישראל - יהיו מלכים! כל יהודי שיבוא, יתקבל בשמחה גדולה בשמיים ובארץ! יהודים עברו דברים מאוד קשים, מבריאת העולם ועד עכשיו - הם למדו לשרוד!

אף אחד לא יכול לרמות את ממשלת ישראל - זה תהליך אלוקי! הקדוש-ברוך-הוא מכוון את ראש הממשלה והיועצים ונותן להם חוכמה, בינה ודעת! בממשלת ישראל יודעים לטפל יפה מאוד באיראן! שר בממשלת ישראל, או פקיד שמתחיל לזייף - הקדוש-ברוך-הוא מגלה אותו במערומיו! אז כדאי לכולם לעבוד בנאמנות - תנסו ותראו מה קורה! כשממשלת ישראל יהיו באגודה אחת, תהיה שנה נפלאה וטובה, לא יהיה פחד בעם ישראל כי יהיו הגנה ושמירה, פרנסה, אהבה ושלום מבורא עולם!

המסתננים, צריך להמשיך ולהוציא אותם מישראל, על פי החוק ולהחזירם לארצותיהם. יש להם מדינה, הם לא פליטים! הם רוצים דווקא לגור בישראל! טיפין טיפין הם רוצים להביא לכאן מיליונים! ממשלת ישראל תילחם בתופעה בצורה חוקית, דחוף ביותר בעולם!!!

הכלכלה של ישראל תצמח, תפרח ותגדל! זו הבטחה של אבא שבשמיים: לעולמי עולמים לא תיפול כלכלת ישראל! הקדוש-ברוך-הוא, בכבודו ובעצמו, מכוון את הכלכלנים וממשלת ישראל! כלכלת כל המדינות בעולם נופלת - ותמשיך ליפול ולהיגמר, כי הם עובדים באינטרס לעצמם בלבד! למה רק עכשיו? כי הקדוש-ברוך-הוא מחדש את העולם הזה והורס את העולם הישן לגמרי! אם אנשים לא יבינו - פשוט מאוד לא יהיו בעולם הזה, יבינו - יחיו לעולם! היהודים צריכים לקיים את עשרת הדיברות והגויים צריכים להפסיק לרמות זה את זה! זה הזוי לחשוב שיפסיקו!

צבא-הגנה-לישראל צריך להיות באגודה אחת ולא להכפיש אחד את השני. צריך לפרגן ולעזור אחד לשני ולהיות בדעה אחת, כי מטרתו של צבא-הגנה-לישראל לשמור ולהגן על עם ישראל!

בשנה הגועשת הזאת, תשע"ג, יהיה געש! הים יגעש, הרי הגעש יגעשו, האש, הרוחות הקשות והשיטפונות יתגברו מאוד! העולם, חוץ מארץ ישראל, יכנס לשיגעון! מה שקרה עם הסרט שיצר שנאה מול ארצות-הברית - זו טיפה בים מול מה שעומד לקרות בשנה הזאת! הים והאדמה, האש והרוח - ארבעת יסודות העולם, ישתוללו חזק מאוד, כמו לפני בריאת העולם. בכל העולם יהיה תוהו ובוהו ויהיה גם כמו שהיה בזמן נֹח והתיבה. ומדינת ישראל תהיה שמורה ומוגנת מכל התוהו ובוהו שיהיה בעולם.

הקדוש-ברוך-הוא רוצה כל תפילה, של כל יהודי ויהודי. הקדוש-ברוך-הוא רוצה, שכל יהודי ויהודי ישתחווה וייכנע למלך מלכי המלכים!

הגאולה התחילה! משיח פועל ועובד ומטפל יפה מאוד בכל המפריעים לארץ ישראל הקדושה! אין עוד הרבה זמן עד שמלך המשיח בן דוד יתגלה, כי העולם נכנס לקטסטרופה ואין מושיע לעולם הזה רק מלך מלכי המלכים שיגלה ויוציא את עבדו הנאמן - משיח בן דוד - לאור העולם, לעשות סדר בעולם!

  מסר הרב שליט"א לפרשת "האזינו" תשע"ג - להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד