דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - וישלח תשע"ד

10/11/2013

בס"ד

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פר' וישלח תשע"ד

 

מלך מלכי המלכים הקדוש-ברוך-הוא, הוא מנהיג העולם! הוא אבא של היהודים! ארץ ישראל ואדמת הקודש - שלו ושל היהודים! אדמת הקודש היא חלק בלתי נפרד מעם ישראל ובורא עולם! הקדוש-ברוך-הוא עושה בדיוק כמו בזמן המבול, עושה בכל פעם במקום אחר שיטפונות, התפרצויות הרי געש, רעידות אדמה, רוחות וסופות קשות, בכדי להראות לעם ישראל את כוחו וגבורתו ולהראות שלכל מקום הוא יכול להגיע!

בקשה של בורא עולם ממדינת ישראל, מהיהודים בארץ ובעולם, לא לזלזל באדמת הקודש! לא להאמין לכל מילה שאומרים נציגים ממדינות חוץ ולא להאמין בשלום שחושבים שיהיה עם הפלסטינאים! עם הדיבור בא לגויים התיאבון. ארצות-הברית רוצה שארץ ישראל תהיה כפופה ותלויה בה, לכן נציג ארצות-הברית עושה הכל כדי שתקום מדינה פלסטינאית וישראל תהיה כפופה לארצות-הברית. הם רוצים לחנוק את ישראל כדי שארצות-הברית תשלוט במזרח התיכון. זה המצב וזו האמת!

חברי כנסת, שרים, ראש הממשלה ונשיא המדינה, תיזהרו מלמכור את מדינת ישראל! ליהודים אין לאן ללכת, לגויים יש. שלא יבוא יום ותגידו שלא הוזהרתם! כל הדיבורים על השלום הזה, הם אך ורק לטובת ארצות-הברית. תהיו ערניים ולא שאננים, אל תחשבו שיכתבו אתכם בהיסטוריה - לא יכתבו! כמו הפינוי שהיה בגוש קטיף, כך התוכניות שלהם גם עכשיו וזו כוונת הדיבור שלהם. התרת הבנייה היא הבל הבלים, נותנים לִבְנות כדי להשתיק ולסתום פיות, כדי שלא יעשו מהומות.

בורא עולם מצווה על ממשלת ישראל לעבוד ולפַתֵח את כל התשתיות, הכבישים והנדל"ן ממטולה, שומרון ועד אילת. לפתח את ארץ ישראל, לאזן את הכלכלה ולהכין את ארץ ישראל לעלייה המונית מחוץ לארץ. הסוכנות היהודית צריכה גם היא להתכונן. אם לא נדאג לעצמנו אף אחד לא ידאג לנו חוץ מאבינו שבשמיים שדואג לנו.

הקנאה מתקיימת מאז תחילת העולם, שונאים את היהודים בכל העולם, כמו קין שהרג את הבל, עשיו שרצה להרוג את יעקב ועד היום הזה. אסור לנו לסמוך על אף מדינה בעולם, לכן צריך דחוף לְאַחֵד, ללכד, ולאגד שמאל וימין בעם ישראל! כל היהודים, ללא יוצא מן הכלל, שיהיו מאוחדים ומלוכדים! כוחו של עם ישראל באחדות ואהבת חינם ביניהם, כי עם ישראל הוא עם סגולה שבחר בו בורא עולם, הם בני אדם שיש להם נשמה מריבונו של עולם, כמו מלאכים!

צריך להיזהר מהמסתננים, כי הם עושים תועבות ורוע בעם ישראל. הם לומדים מהחמאס לעשות מנהרות, כן, הם עושים מנהרות! צריך לפקוח עיניים באזור בו הם נמצאים ומתחבאים וצריך לעבוד קשה כדי לנטרל ולהוציא אותם חוקית מישראל. אף מדינה לא רוצה אנשים זרים כי כל מדינה יש לה את אזרחיה.

הקדוש-ברוך-הוא מראֶה לעולם כולו את פרצופה האמיתי של איראן, וארצות-הברית ממשיכה להיות ב'תרדמת' אחריה. בשורה טובה: באיראן ימשיכו המהפכה והבלאגן, חלק יהיו נגד חלק יהיו בעד ויהיה שם בדיוק כמו במצרים. בקרוב תִראו, תשמעו ותגידו: "מה רבו מעשיך ה' "!

במצרים מעלימים את האנשים שהם 'ראשי הנפץ' של ההפגנות כדי שלא יקומו ויעשו הפגנות, מעלימים אחד - קמים עשרה.

סוריה נמצאת בתוך בועה, שקועה עמוק בבוץ - זה 'צונאמי יבשתי'.

בתורכיה הכל סיבוכים, הם עובדים בשקט כי ארדואן לא אוהב בושות, הוא מאוד ביישן. ארדואן עומד להתפוצץ מהכמויות האדירות של הפליטים שבאים לתורכיה. הוא עוזר למוסד ולישראל אך ורק למען האינטרס שלו.

ירדן מחכה ל'חתן', מצפה לשלום – שלא תזכה! בסוף ירדן תקבל עוד מאות אלפי פליטים ובלאגן גדול.

בלבנון, נסראללה כפוף ושפוף, מחכה לתוצאות באיראן, הם ניזונים מאיראן, סוריה הפסיקה לעזור להם.

צבא -הגנה-לישראל לא צריך להיות מעורב בשום דבר! צריך רק להיות מוגן ושמור, ערני ודרוך, אין אמונה באף מדינה של הגויים!

ימשיכו להיות שיטפונות קשים, צונאמי ורעידות אדמה קשות, רוחות וסופות קשות, גשמים, אש ושריפות, סיבוכים ותאונות במטוסים ורכבות, יהיו אסונות קשים ביותר.

יהודים שהם יהודים אמיתיים שגרים מחוץ לארץ ישראל, אנא מכם, בורא עולם מבקש: תיקחו את כל ספרי התורה מבתי הכנסת בעולם ותביאו אותם לארץ ישראל הקדושה! כדאי לכם! תאמינו! תאמינו! עומד להיות חורבן! השנאה ליהודים מתפשטת כמו אש בשדה קוצים ונכנסה לתנופה שאף חוק לא יכול לעצור אותה! הזדמנות, תבואו לארץ ישראל בכספיכם, מרצונכם ומרוצים, מאשר יזרקו אתכם מבתיכם ותבואו לארץ ישראל בלי אגורה בכיס.

שִשה שערים של הגאולה נפתחו בעם ישראל, בארץ ישראל. נשאר לשער השביעי של המשיח להתגלות! האור הגנוז מחכה בפתח השער השביעי, מחכה להמלכת מלך המשיח בארץ ישראל, בכדי שעם ישראל לא יינזק ויהיה מוגן ושמור! זו בעצם הבקשה של בורא עולם שיהודים יבקשו את המלכת מלך המשיח דחוף! בורא עולם ישמע להם!

  מסר הרב שליט"א לפרשת "וישלח" תשע"ד להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד