דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - תולדות תשע"ד

28/10/2013

בס"ד

 

מאמר מפי הרב ניר שליט"א

פרשת תולדות תשע"ד

 

ריבונו של עולם ממשיך ללא מעצור, מגביר ומגביר את הלחץ על העולם כולו, כדי להפוך אותו מעולם טמא ורע, של שנאה ואכזריות - לעולם חדש של אחדות, אהבת חינם, רחמים וקיום עשרת הדיברות במלואן. כל העולם רועש וגועש, אם זה איתני הטבע אש, מים, אדמה ורוח, ואם זה כלל האנושות ובני האדם על פני כדור הארץ, החיות, הבהמות והעופות וכל אחד עם עצמו. אנשים בכל העולם, ללא יוצא מן הכלל, מבולבלים, מסובכים ולא יודעים מה יילד יום. האנטישמיות כפי שאמרנו, מתחילה כבר בסתר והיום התחילה בגלוי, בלי בושה ועם עזות, אכזריות ושנאת יהודים. זו התראה ליהודים לעלות לארץ ישראל! כל עוד נפשם בם - לרוץ לארץ ישראל הקדושה! אוי ואבוי לאלה שבורחים מהארץ, אוי ואבוי לאלה שעוזבים את תורכיה ואירופה לארצות-הברית, אוי ואבוי!

יהודים יקרים, לא להיכנע ולא להשתכנע לראשי ממשלות בעולם שמשכנעים ומפתים לעשות עסקים בעולם, הם רוצים זאת מתוך אינטרס. הם יודעים שהיהודים הם הכי חכמים בעולם והכי מפולפלים בעסקים. הם רוצים שהיהודים יעשו להם כסף וביחד עם זה יפילו את היהודים.

יהודים, להשקיע רק בארץ ישראל! מיליונרים, טייקונים וגם היהודי הכי פשוט - להשקיע בארץ ישראל! רק אם יש טייקונים שיש להם עסקים מיוחדים ויש אחריות ובטחונות על כספם, יכולים להשקיע ולהתעסק בארצות חוץ. רק אם יש עסקים מיוחדים של טייקונים שיש להם אחריות ובטחון על כספם יכולים להשקיע ולהתעסק בחו"ל. נחוצה מחשבה גדולה לעניין.

חבל שמשחררים מחבלים! כל מחבל אוסף לו עוד אלף איש איתו. שיפסיקו לשקר לאנשים שמאפשרים בנייה תמורת שחרור מחבלים. בשנייה אחת יכול הכל להתהפך כמו שהיה בגוש קטיף. מטרתם 'להרדים' את התושבים כמו שהיה בגוש קטיף, עד הרגע האחרון המשיכו לִבְנות בתים בגוש קטיף והאמינו שאם ממשיכים לִבְנות רגיל - הממשלה לא תוציא אותם. ופתאום הכל התהפך, באמצע הבנייה או בסיום הבנייה - סילקו אותם, גירשו אותם מבתיהם! גם עכשיו אותה תוכנית, מרגיעים את התושבים על ידי בנייה, זוכים לשקט כי כאילו לא נותנים חלקים של ארץ ישראל ומצד שני, ממשיכים עם 'השלום' ועם שחרור המחבלים. כל העסק הזה לא נקי! הפלסטינאים שקרנים אין להם מטרת שלום.

ממשלת ישראל, לא ליפול בפח של ארצות-הברית, כל זה הוא אינטרס שלה בלבד. אם חס ושלום יהיה הסדר עם הפלסטינאים, יִקרה בדיוק כמו שהיה בגוש קטיף - יזרקו את היהודים מבתיהם!

חברי כנסת ושרים לחשוב כמה פעמים על כל צעד שעושים, נבחרתם ואתם משחקים בחיי אדם ובגורל ארץ ישראל הקדושה - ארץ היהודים! אין ליהודים לאן ללכת! לגויים סביבנו יש לאן ללכת, ליהודים אין. תחשבו על ההרס, הכאב והצער שיהיה, חס ושלום, אחרי שיבצעו את תוכנית השלום בין שני העמים - שלא יהיה ולא יתקיים! הם ימשיכו עם הפיגועים ללא הרף, פי מאה יותר גרוע ממה שהיה קודם, כי עם האוכל בא התיאבון.

סוריה, כמו שאמרנו, הקדוש-ברוך-הוא מוחק אותה עם תחמושת ומלחמה זה מול זה. כשהם ינוחו מהמלחמה ביניהם, כשתחלש המלחמה, נשמע על מחלות קשות בסוריה. גם המחלות הן מלחמתו של בורא עולם נגד סוריה. זה רצונו של הקדוש-ברוך-הוא, שמיליונים רבים של פליטים ימשיכו לברוח מסוריה וייקחו איתם את הלכלוך, הזוהמה, האכזריות, הרוע, חוסר החוק, השנאה והצימאון לדם, ידביקו ויחברו אותם לירדן, תורכיה, לבנון ולעמים אחרים.

מדינת ישראל צריכה להיות קשוחה עם כל מי שלא מתנהג בדרך-ארץ, אסור לפחד מהם ולא לוותר להם, ישראל זו מדינת היהודים. מדינת ישראל צריכה להיות נקייה מכל השחיתות, השוחד, הרמאות, הנוכלות, מעשי הזימה, הגניבות ושנאת החינם, כי היהודים הם עם נבחר ולא צריכים להתנהג בצורה כזאת - זה ההבדל בינינו לבין הגויים!

רעידות האדמה המופיעות פה ושם בארץ ישראל - לא צריכים תקציבים, פקחים ושום דבר. עושה זאת בורא עולם כדי לייצב כל יהודי ולעורר אותו לפשפש במעשיו ולתקנם. המקיים את עשרת הדיברות לא יאונה לו כל רע, ההיפך - תהיה לו ברכה והצלחה בכל מעשיו ובגופו!

לצבא-הגנה-לישראל אסור להיות בשאננות, לא להאמין לאף מדינת חוץ, אם אין אני לי - מי לי!

החמאס נמצא כרגע בהלם, על שצה"ל מגלה את המנהרות. החמאס עבר לתוכנית חדשה, כדי להרוס את השלווה של מדינת ישראל - מדינת היהודים. לכן, לא צריכה ממשלת ישראל להתערב במלחמה שבין מצרים לחמאס.

במצרים, שוב פעם, זה השקט שלפני הסערה, דומם ואחר כך מתעורר פי כמה וכמה ממה שהיה – מצרים תהיה כמו סוריה.

ירדן פקעת עצבים כי הפליטים מסוריה כובשים אותה, תהיה הסלמה בירדן. המלך סומך על ישראל שתעזור לו - זה לא יקרה! מה שיקרה זו הסלמה – זה מהלך אלוקי!

איראן, אמרנו שרוב האזרחים נגד הנשיא והמשטר – התחילו כבר וזה ימשיך בגדול! חסן רוחאני שקרן גדול, הוא משקר חופשי, הפנים שלו מטעות את העולם והוא משקר לכל העולם.

ארצות-הברית הולכת עם איראן, כדי שאיראן לא תלך עם הרוסים.

הקדוש-ברוך-הוא ילחץ שיימשך הבלאגן בסוריה ושהפליטים יתפזרו כמו סרטן בארצות ערב! שחרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה! הם יהיו עסוקים עם הפליטים ולא יהיה להם זמן להתעסק עם ישראל. כל מדינה וארץ שמפריעה למדינת ישראל, בורא עולם מסבך אותה עם עצמה כדי שתניח לעם ישראל.

דוגמא: הבלאגן היום בעולם על האזנות של האמריקאים לכל המדינות. עוד דוגמא: הכלכלה באמריקה מתפרקת לרסיסים והם מטייחים ואומרים שהכל בסדר. אירופה מתפרקת, מדינה אחת תיפול ותפיל בשרשרת מדינה אחרי מדינה, כמו מגדל דומינו.

כל היהודים שמתגרשים - זה מבחירה שלהם אישית כי הם לא רוצים לוותר, זה לא מריבונו של עולם, זה כואב לריבונו של עולם. אם היו מקיימים את עשרת הדיברות היו חיים כמו מלכים.

הקדוש-ברוך-הוא כועס ובוכה שלא תהיה התבוללות בישראל ובעולם, כי כך עוזרים לגויים להרוס את מדינת ישראל. באמצעות ההתבוללות, מפרקים את היהלום שבחר בו הקדוש-ברוך-הוא. ההתבוללות מפוררת את היהלום ואחר כך אי אפשר להדביק אותו. הקדוש-ברוך-הוא מתחנן ובוכה: יהודים ויהודיות, הורים, אבות ואמהות: שלא תהיה התבוללות! לא חסר זיווגים לנישואין יהודיים! הקדוש-ברוך-הוא מזווג זיווגים - יש לכולם!

יהודים שתהיה בהם אמונה תמימה וחזקה בבורא עולם, יצליחו לעבור ולשרוד ולהיות במעגל הגאולה הראשון! אין לנו על מי להישען רק על אבינו שבשמיים ואין לנו מה להפסיד אם נישען על אבינו שבשמיים! לא נשענים – נענשים אוטומטית! מלך המשיח נסתר וגלוי, נסתר וגלוי, עד שיופיע בשיא הדרו, בהפתעה, ליום ההמלכה בכדור הארץ!

 

  מסר הרב שליט"א לפרשת "תולדות" תשע"ד להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד