דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - פרשת נח תשע״ד

29/09/2013

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

לפרשת נֹחַ תשע"ד

 

אבא שבשמיים שמח בילדיו היהודים שהתפללו בחגים. הרבה יהודים חדשים נוספים, התחזקו ביראת שמיים ובאו להתפלל. שמח מאוד בורא עולם בילדיו ובשנה החדשה יְשַמַח אותם מאוד. יִשְמַח בורא עולם עוד יותר כשכל היהודים ימשיכו להידבק בו בתפילות, לימוד תורה, קיום עשרת הדיברות ותיקון המידות.

לא לחינם מדברים על החמאס בתקופה הזאת - זאת תקופת החמאס שהיה בזמן נֹחַ והמבול. בזמן נֹחַ מחק בורא עולם את כל החמאס מעל פני כדור הארץ, וגם היום בורא עולם מוחק וימחק את כל החמאס מעל פני כדור הארץ! יש בחמאס רוע והרס של הנחש, של קין.

ממשלת ישראל, אל תהיו יפי-נפש, תפסיקו להפריע לצבא מצרים לעשות 'ניקיון' בסיני. הקדוש-ברוך-הוא נתן במוחם של המצרים לנקות את כל מדבר סיני - זו עבודת ה', זה מהלך אלוקי! הם מנקים את החמאס וכל מיני מופרעים למיניהם, בסופו של דבר זו הגנה על אילת וגבולות ישראל מול מדבר סיני.

ארצות-הברית פוחדת מרוסיה, רוסיה הורידה את ארצות-הברית למטה. שני משפטים של הרוסים והאמריקאים התקפלו. הקדוש-ברוך-הוא מנהיג את העולם, הקדוש-ברוך-הוא נכנס במוחם של כל המנהיגים ומכוון אותם כמו בובות על חוטים, מושך שמאלה וימינה, אחורה וקדימה.

עם ישראל היהודים צריכים לעשות את רצון ה' ולהיות באגודה אחת, באחדות ובאהבת חינם, להרבות בתפילות ובלימוד תורה, כי לימוד התורה הוא חינוך האדם. לימוד התורה מכוון את היהודי לדרך הישרה והטובה - והקדוש-ברוך-הוא יגן על עם ישראל ומדינת ישראל כמו כיפת השמיים!

אמרנו שאסור לסמוך על הערבים, הקדוש-ברוך-הוא הראה לנו איך החייל נלקח למוות ונרצח. זה מדליק נורה אדומה לכל היהודים בארץ ישראל ובעולם - אין אמונה בגויים, אין להם נשמה ואין להם רחמים!

סוריה לא תשמיד שום דבר, לא פצצות כימיות ולא גז. הם צוחקים על כל העולם כי יש להם גיבוי מרוסיה והם ביחד עם הרוסים. עובדה, ארצות-הברית לא הציבה אולטימטום לסורים כי היא פוחדת להסתבך עם הרוסים. ארצות-הברית מעדיפה שלום ושלא יהיו לה מתנגדים. אובמה עושה שלום עם מדינות ערב, כי הוא פוחד שהם יעזבו את ארצות-הברית וילכו עם הרוסים. אובמה לא יודע שהקדוש-ברוך-הוא מגן על עם ישראל מארבע קצוות תבל - ידע לאט לאט.

ארצות-הברית התחילה להתחבר לאיראן, כי איראן היא כמעט מַעֲצָמָה בגלל האטום. ארצות-הברית מתכופפת בפני איראן, כביכול הם חברים טובים, אבל אובמה לא יודע שנשיא איראן הוא נחש מקיש ונרדם. כל החיוכים שלו זו נוכלות אחת גדולה, הוא עושה הכל כדי להמשיך לייצר אטום כי רוסיה תומכת בו. הקדוש-ברוך-הוא שקובע בעולם, שהעולם שלו, לא ייתן לאיראן לייצר אטום! הקדוש-ברוך-הוא רוצה להעיר את ארצות-הברית ואת אובמה שיאמינו בישראל.

הקדוש-ברוך-הוא מבקש מעם ישראל - מי לה' אליי! כשעם ישראל ידבקו בריבונו של עולם, מדינת ישראל תהיה מוגנת ושמורה מהכל!

ארצות-הברית רוצה את ישראל בגלל אינטרס שלה - כי ישראל היא מרכז העולם. רוסיה יכולה להילחם בכל מקום, ארצות-הברית צריכה בסיסים בכל מקום.

צריך לקרוא תהילים כדי שראש ממשלת ישראל לא יעשה שגיאות מול הפלסטינאים, שלא יטעה ויעשה שלום עם הפלסטינאים כי הם ממשיכים לעשות צחוק מממשלת ישראל ומדינת ישראל. ממשלת ישראל לפקוח עיניים חזק.

כל היהודים שגרים מחוץ לארץ ישראל, בורא עולם מבקש הפעם הרבה יותר חזק - לעלות לארץ ישראל דחוף, זה הבית של היהודים! היהודים שגרים מחוץ לארץ ישראל נקראים ילדים אבודים.

בשנה הזאת שנת תשע"ד, האנטישמיות תתגבר פי-אלף מאשר בשנת תשע"ג. יהודים שגרים מחוץ לארץ ישראל יגיעו עד לפת לחם אם לא יעלו לישראל - אל תבואו בטענות לבורא עולם.

ירדן חושבת שהכל בסדר במשא-ומתן בין הפלסטינאים לישראל, היא לא יודעת שהכל במבוי סתום. החמאס והפליטים בירדן נוגסים בה.

תורכיה מלאה פליטים שרוצים לשלוט בה.

במצרים החמאס יעשה מלכודות קשות שהם לא ישכחו אותם לעולם. הכלכלה תמשיך להיהרס ויהיה רעב גדול במצרים.

צריך למצוא פתרון דחוף וחוקי לסודנים והאריתראים, לא להיות יפי-נפש, הם רק הורסים ומקלקלים כל מה שהם נוגעים ומסתכלים. צריך להקים צוות מיוחד לטפל בהם חוקית. מי שמדבר - שייקח אותם אליו.

יהיו סופות ורוחות קשות ביותר, רעידות אדמה קשות ביותר, אש, גופרית וחום גם מהאדמה וגם מהשמיים, שיטפונות קשים ביותר, סיבוכים - כל מדינה והתסבוכות שלה - גם כלכלית גם חברתית וגם ילחמו זה נגד זה.

בארץ ישראל הקדושה יהיה חורף יפה ונעים ומלא מים. ימלא את הכנרת ומדינת ישראל במים, ליהודים הגרים בארץ ישראל תהיה שנה טובה ומבורכת.

אחרי החגים, יראו עין בעין את הפעולות שעושה מלך המשיח, להגנה ושמירה על ארץ ישראל הקדושה והיהודים. בקרוב הוא יומלך! עם ישראל צריך לבקש את המלכתו של מלך המשיח מבורא עולם! בשמיים הומלך, בארץ נמשח - צריך לבקש את המלכתו מריבונו של עולם! זה הזוי? קשה להאמין? - הגיע הזמן! במקום מלחמת עולם שלישית - בניית בית המקדש השלישי וחיים ושלום לעולמי עולמים!

  מסר הרב שליט"א לפרשת "נח" תשע"ד בברכה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד