דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - סוכות תשע״ד

15/09/2013

בס"ד

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

חוה"מ סוכות תשע"ד

 

ריבונו של עולם לא ייתן לאף ארץ או מדינה להפריע לו לחגוג עם ילדיו היהודים. ראש השנה עבר טוב מאוד בארץ ישראל, מאות אלפים חזרו בתשובה והתפללו. יום הכיפורים עבר חלק, שקט, טוב ומוצלח, לכל אלה שהיו בבית הכנסת, כל אלה שצמו וכל אלה שהיו בבתים ולא חיללו את החג. מדובר רק על ארץ ישראל הקדושה. כל אלה שלא הבינו מה זה יום כיפור, שה' ירחם עליהם ויחזרו בתשובה. אבא שבשמיים מבקש מעם ישראל להיות אגודה אחת, כמו שהיו בתפילות יום הכיפורים - אגודה אחת בכל בית כנסת בארץ ישראל הקדושה. אגודה אחת של היהודים בארץ ישראל, מגינה ושומרת על היהודים בארץ ישראל ופותחת שנה טובה לעם ישראל היהודים שגרים בארץ ישראל. צריך לשמור על האחדות והאגודה האחת!

צבא-הגנה-ישראל לא להיות בשאננות - אין אמונה בגויים. מאילת ועד מטולה הגבולות נמצאים בסכנה, צריך זהירות. הגויים שונאים את היהודים, לא להיות יפי-נפש. מדינת ישראל לא לשכוח את העבר. הם לא אוהבים את היהודים, כבר הפתיעו פעם במלחמת יום כיפור. הם יודעים שצבא-הגנה-לישראל נמצא בכוננות גבוהה וקבועה, אז הם באים בשיטה קרה, באלגנטיות ובנעימות, כאילו הם רוצים שלום - הם רוצים רק לקחת חלקים מארץ ישראל ולא יפסיקו לרצות לקחת חלקים, בגלל זה אסור להתחיל איתם בכלל! אם הם רוצים שלום - בלי לנגוע באדמת הקודש.

מצרים זה תהליך אלוקי. מורסי הפך את סִינַי למדינת חמאס, כדי להפתיע את עם ישראל דרך החמאס מסיני. צבא מצרים נלחם בחמאס, לא בגלל ישראל, הם פוחדים שהחמאס יעשה מרד גדול במצרים. החמאס מזרע עמלק. צבא מצרים מכיר אותם, הם מתנהגים כמו חיות ואי אפשר לאלף אותם - צבא מצרים מוחק אותם.

סוריה תמשיך לעשות צחוק מארצות-הברית, אירופה וכולם, בגלל שרוסיה, איראן וסין תומכות בה בגלוי. גם זה תהליך אלוקי. סוריה תעשה צחוק מהאו"ם ומהפקחים, בעניין הפצצות הכימיות והגז. מִדָבָר אחד הם לא יכולים לעשות צחוק - הם ימשיכו לחסל זה את זה. הקדוש-ברוך-הוא לא נותן להם להשתעמם, סוריה תימחק!

תורכיה, נשיא תורכיה מגונן על מה שקורה בסוריה, בגלל שלא רוצה שיבואו אליו עוד פליטים מסוריה. מעל מיליון פליטים יהיו בתורכיה, יכבשו את תורכיה ויעשו שמות בתוך תורכיה. בתורכיה לא רוצים אותם ותהיה שם מלחמה בין הפליטים לתורכים.

איראן שמחה שרוסיה מגינה בגלוי על סוריה ועל איראן כי הן שייכות לרוסיה. האטום, הפצצות הכימיות והגז, באים מהעזרה של רוסיה, לכן רוסיה מגינה על כל התהליך הזה.

ירדן מחכה לשיחות בין ישראל לפלסטינאים, כי הבטיחו להם הבטחות - לא יעזור להם כלום.

ארצות-הברית עושה שלום בין הערבים במזרח התיכון ועושה הכל שתהיה מדינה פלסטינאית, כדי לשלוט במדינות הערביות במזרח התיכון.

כל מי שרוצה לעשות נזק או לפגוע במדינת ישראל, האדמה תפתח את פיה ותיקח אותו עם כל המפעלים שלו. רוח קטנה ביותר של הקדוש-ברוך-הוא מחריבה עולמות!

יהודים יקרים, הורים, לשמור על ילדיכם במיוחד על בנות ישראל בזמן ההקפות בשמחת תורה. יש ערבים וסודנים שרוצים לחטוף בנות ישראל או לפתות אותן, כדי להדביק אותן בטומאה הקשה של ההתבוללות, להרוס להן את הזהות היהודית שלהן ואת החיים - עוד מלחמה קרה. ריבונו של עולם מצווה על ההורים להיות צמודים לילדים שלהם ולשמור עליהם מאוד. יהודים יקרים, לשמור על הגחלת היהודית, הקנאה מכרסמת בגויים מול ישראל והיהודים, כי ליהודים יש אבא שדואג ולגויים אין.

הכלכלה של ישראל פורחת ומסודרת, יש פרנסה לכולם ותהיה פרנסה לכל מי שרוצה עבודה באמת. הקדוש-ברוך-הוא נתן ליוסף הצדיק במצרים ברכה בתבואה, יוסף נתן לכל העולם והברכה נשארה אותו דבר. הקדוש-ברוך-הוא לא ייתן, לעולמי עולמים, לאף מדינה ואומה בעולם, להשפיל את עם ישראל ולזלזל בו - נגמר!

בין החילוניים והדתיים, החילוניים עושים מצוות בגשמיות והדתיים ברוחניות - כולם שווים אצל הקדוש-ברוך-הוא. כל אחד עושה את עבודתו ומי אנחנו שנשפוט מי זה דתי ומי זה לא דתי. לכן עם ישראל היהודים צריכים להיות מלוכדים ומאוחדים, דתיים וחילוניים ביחד!

כל אלה שנפגשים עם הפלסטינאים ש'כאילו' עושים איתנו שלום - שלא יתלהבו מהמצלמות והתקשורת. כי הם עשו קנוניה ורוצים לעשות הרס בתוך ישראל. יהודים יקרים, להיות מתונים ולא להתלהב, הם רוצים לקחת את כל מדינת ישראל. רוצים שלום - בלי אדמה!

איתני הטבע ימשיכו לפגוע בכל מקום בעולם, חוץ מארץ ישראל. שיטפונות קשים, אש וגופרית מהשמיים והארץ, רוחות קשות ועזות משברות הרים ואוניות בלב הים, בחוף הים ובמזח. יבואו רוחות קשות שישברו אוניות בתוך הנמל ויפרקו אותן. יהיו רעידות אדמה קשות. בשנה הזאת, איתני הטבע יפעלו בעוצמה פי-מאה מהשנה שעברה - רק שישדרו בתקשורת את כל מה שקורה בעולם... השנאה והאנטישמיות יתגברו בצורה מחרידה ומבהילה. כולם שונאים את היהודים ויגרשו את היהודים מארצות-הברית והסביבה, מאירופה ומכל מקום בעולם. זה תהליך אלוקי, להחזיר אותם לארץ הקודש, למקור הברכה, לשורשם - הם שייכים לשורש של ארץ הקודש! עברה שנה בה דיבר איתם בורא עולם בנועם - קצת 'נו נו נו', בשנה הזאת, ידבר איתם בכוח, אף אחד לא ניצח את הקדוש-ברוך-הוא. כולם מבינים, אבל היצר הרע, החומר והתאוות, מחזיקים אותם שם. גם יונה הנביא התעקש, עד שזרקו אותו מהאונייה והים שקט. בורא עולם לא ישקוט, לא ישתוק ולא יפסיק, עד שיביא את היהודים האמיתיים לארץ ישראל, בכוח - יתחיל אחרי סוכות!

לגויים מפריע שאין למוח היהודי מתחרים בעולם. כל פטנט - ממציא רק יהודי! פטנט שגוי המציא, אם יבדקו טוב, יגלו שהגוי הזה הוא יהודי והוא עצמו לא יודע.

אבא שבשמיים, ריבונו של עולם, מראה את מלכותו בכל העולם, שהוא המנהיג, הוא המגן והשומר על ארץ הקודש, על היהודים ועל אדמת הקודש. למרות הבחירה החופשית, מזהיר בורא עולם את כל הגויים סביבנו: כל מדינה, ארץ, נשיא או מנהיג, שירצו לפגוע בעם ישראל, בורא עולם יפְגע בהם ישירות, יסבך אותם בתוך עצמם ויסכסך ביניהם כלכלית, תרבותית וגם ילחמו ביניהם, זה יתחיל חזק משנת תשע"ד. עם ישראל חי לעולמי עולמים - לעד!

מלך המשיח בן דוד מגן ושומר על מדינת ישראל, ארץ הקודש והיהודים. הקדוש-ברוך-הוא מזרים הכל דרך מלך המשיח שיפרק את כל מדינות ערב סביבנו. משיח זה לטובת עם ישראל היהודים ולטובת כל העולם! ירצו או לא ירצו, יאמינו או לא יאמינו, זה תהליך אלוקי שחיכה לו הקדוש-ברוך-הוא אלפי שנים! הגיע הדור הזה, היהודים של הדור הזה, הגאולה, כל נשמות בני ישראל שהיו במדבר סיני, ובורא עולם לא הולך לעצור בתהליך הזה. ריבונו של עולם יהפוך עולמות ויהרוס עולמות, תהליך מלך המשיח - תהליך אלוקי! כל מי שהולך נגד מלך המשיח, הולך נגד ריבונו של עולם והוא ייפגע. כל מי שיאמין ולא יתמהמה בתהליך של מלך המשיח והמלכת מלך המשיח, יידבק בעניין של המשיח ויאמין מכל הלב - יחיה לעולמי עולמים. כל העולם נמצא בחורבן, הרס, טומאה ובהמוּת, לא יהיה עוד כמו בזמן נֹחַ. משיח יוצא לאור - עושה סדר. בזמן ההמלכה, ימשיך עם הסדר, העולם יהיה כולו טהור וקדוש והיהודים בארץ ישראל ישלטו על כל העולם ועל מי שיישאר מהגויים.

  מסר הרב שליט"א - סוכות תשע"ד - להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד