דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - יום כיפור תשע״ד

9/09/2013

בס"ד

 

מסר יום כיפור תשע"ד

מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

 

ריבונו של עולם הביא את האמריקאים, לפני ראש השנה, לאיים על סוריה, כדי להכניס יִרְאָה בלב היהודים בארץ ישראל, שישובו אליו. הייתה הצלחה גדולה לריבונו של עולם להשיב אליו מאות אלפי יהודים ויותר, בתפילות ראש השנה.

ראש השנה עבר טוב, הרבה טוב לכל עם ישראל. הקדוש-ברוך-הוא כותב מה יהיה גורלו של כל אדם, בכל מדינה ומדינה, מראש השנה עד ראש השנה. בראש השנה ובעשרת ימי תשובה, הקדוש-ברוך-הוא מחכה וממתין ליהודי כדי להמתיק את דינו. הקדוש-ברוך-הוא בעשרת ימי תשובה וביום הכיפורים, נותן חנינה לילדיו היהודים כי אי אפשר בעשרה ימים לחזור בתשובה שלמה. רואה הקדוש-ברוך-הוא את המחשבה והרצון להידבק בריבונו של עולם, חונן אותם חנינה גדולה ומקבל אותם אליו. לא להפסיד זאת יהודים יקרים!

כיבוד הורים מכל הלב האמיתי, זו מצווה גדולה מאוד. הזכות נשמרת ליהודי ויהיו לו חיי אושר, עושר, שלווה וביטחון.

ספר תורה, כשקורא החזן בבית הכנסת בספר התורה, יש שמחה גדולה מאוד בשמיים. מי שמאזין ומקשיב לקריאה בספר התורה, הקדוש-ברוך-הוא מתלבש עליו ומוריד ממנו קליפות של חטאים. קריאת תהילים ושמיעת התורה מפי החזן, זהו המפתח של כל יהודי להידבק בריבונו של עולם. ההבדל בין חילוניים ודתיים יהודים הוא שהחילוניים עושים את המצוות בגשמיות והדתיים ברוחניות. הדתיים עובדים בקדושה את הקדוש-ברוך-הוא והחילוניים נותנים מעשר, עושים חסד, עוזרים לזולת ומצילים את עם ישראל. לכן צריכים החילוניים והדתיים להיות מלוכדים כולם בטבעת אחת. מי שחוזר בתשובה, מגיע עד כסא הכבוד, מקום שצדיקים לא מגיעים, אז כל עם ישראל שווים לפני הקדוש-ברוך-הוא!

מצרים, צבא מצרים נלחם במדבר סיני, מנקה משם את המחבלים - מה שמורסי בנה, עשה והכין במשך שנה שלמה. מורסי חימש את החמאס, הוא רצה להקים מדינה של החמאס במדבר סיני כדי לתקוף את ישראל. עכשיו הצבא המצרי (כביכול מודרני), מחסל אותם. הם פוחדים שהחמאס ייקח את השלטון במצרים, נלחמים ומוחקים אותם כדי שלא תהיה להם דרך להילחם במצרים, הם פוחדים שהחמאס ילחם במצרים. שוב פעם הקדוש-ברוך-הוא עושה עבודה נפלאה, נתן למורסי שנה אחת של שלטון כדי שהכל יתהפך עליהם והם בעצמם יחסלו וינקו את החמאס. החמאס לא יוותר, הם יעשו חבלות במים ובחשמל, תהיה מערבולת גדולה ותסבוכת במצרים - יד ה' בדבר!

ארצות-הברית, אובמה וקרי לא מתלהבים להילחם נגד סוריה. בגלל הכבוד, אובמה לא יודע איך 'לרדת מהעץ' כי רוסיה מגינה על סוריה ועושה 'קיר' בין ארצות-הברית לסוריה. אובמה אומר שאם הם לא יֵצְאו למבצע, ערכה של ארצות-הברית ירד - עדיף שהכבוד ירד מעצמו ולא יפילו להם את הכבוד. הצעה לאובמה וקרי: תעזבו את סוריה לעצמה, יגיע הזמן שגם הפצצות הכימיות יתפרקו.

סוריה תמשיך להימחק, יד ה' בדבר. למורדים נפתח פתח גדול יותר להילחם בצבא סוריה. הפליטים ימשיכו לברוח בהמוניהם לירדן, תורכיה, לבנון וגם לכיוון עזה.

ירדן מחכה למדינה הפלסטינאית, חס ושלום שלא תקום. מתכננת שהחמאס ילך לגדה המערבית ולעזה, מחכה לארצות-הברית שתקיים את הבטחתה.

עזה והפלסטינאים מחכים לארצות-הברית, לא יֵצֵא להם כלום בעזרת ה', חרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה ותוכניותיהם יתהפכו עליהם לרעה.

צבא-הגנה-לישראל בכוננות גדולה, ישראל לא רוצה את התערבותה של ארצות-הברית בסוריה. ישראל ארץ זבת חלב ודבש ושלום!

חיזבאללה ונסראללה לא עושים כלום, אין מי שיתמוך בהם, לא בסוריה ולא באיראן.

השרים בממשלת ישראל צריכים להיות רציניים, בוגרים וחזקים ולא להתמהמה ולחפש שיכתבו אותם בספרי ההיסטוריה. לא יכתבו אותם באף ספר, כי אין אמונה באף גוי בעולם, רק בריבונו של עולם ורק ביהודים הגרים בישראל.

צבא-הגנה-לישראל, הוא הצבא החזק ביותר בעולם, כי צבא השמיים מחובר אליו והקדוש-ברוך-הוא מגן על חיילי צבא-הגנה-לישראל. חיילי צבא-הגנה-לישראל יעשו השתדלות להגן על עצמם - להיזהר מלעלות על טרמפים.

איראן, אם לא תשנה את דבריה ואת המשך בניית האטום, הקדוש-ברוך-הוא ימחק לה את כל זכויותיה מזמן אחשוורוש ואסתר המלכה, ועוד מעט ובזמן קצר מאוד יתחיל לטפל בה כראוי, הדין יֵרֵד עליהם ולא יעצור עד הסוף. זה הקדוש-ברוך-הוא, מחושב גם לפני אלפי שנים עד הרגע הזה!

תורכיה מקבלת את הפליטים מסוריה, עוד מעט יאכלו אותה חיה. הפליטים הגיעו כבר למיליון ויעשו שם מהפכה.

יום-יומיים לפני צום יום הכיפורים, מי שיכול, ישתה הרבה מים ויאכל ענבים, ויהיה לו צום קל ונעים ביום הכיפורים, כדי שיוכל להתפלל עם עוצמה.

שופרו של משיח זה לא התקיעות בראש השנה בבית הכנסת, בראש השנה התקיעות הן של האדם. התקיעות של שופרו של משיח באות מהשמיים ומהדהדות בכל ארץ ישראל והעולם כולו. הקדוש-ברוך-הוא מאחל לכל יהודי ויהודי, שיזכה להיות במעגל הראשון בזמן המלכת מלך המשיח צִדקנו!

שנה מבורכת למדינת ישראל והעם היהודי שגרים בארץ ישראל! עומדת להיפתח עלייה גדולה מאוד מכל מדינות העולם לארץ ישראל הקדושה, ימלאו את הנגב, הצפון, בנימין והשומרון. הנגב זקוק ליהודים דחוף. בורא עולם - הכל מתחיל ממנו ומסתיים ממנו.

משיח בן דוד עובד ופועל ומגן על עם ישראל וארץ ישראל וקרוב היום בו תהיה הפתעה בכל ארץ ישראל והעולם כולו - המלכת מלך המשיח!

  מסר הרב ניר בן ארצי שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - יום כיפור תשע״ד - להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד