דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - פרשת האזינו תשע״ד

1/09/2013

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת האזינו - ראש השנה תשע"ד

 

ריבונו של עולם הראה לעולם כולו, לארץ ישראל הקדושה והטהורה וליהודים בארץ ומחוץ לארץ, שהוא מנהיג את העולם וכל מהלך ומהלך שקורה בעולם - הכל מתחיל בריבונו של עולם ומסתיים או נעצר מריבונו של עולם. אבא שבשמיים רחום וחנון, רצה לְנַעֵר ולעורר את היהודים בארץ ישראל ובעולם, כדי שיחזרו בתשובה, יידבקו בריבונו של עולם, ויאמינו בקדוש-ברוך-הוא ובמשיח עבדו!

היהודים יחגגו את ראש השנה בשמחה ויורידו מליבם כל חרדה ופחד כי הקדוש-ברוך-הוא מוביל כל מהלך שקורה בעולם מקטן ועד גדול ולא יכאיב לשום יהודי, שהוא יהודי אמיתי ולאף אמא יהודייה! כל היהודים צריכים להיות בראש השנה כמו טבעת נישואין, דתיים וחילוניים, להיות בקריאה אחת לבורא עולם ולקרוא תהילים. בראש השנה צריך לנקות את כל הבלי העולם, לחדש ולהתחדש במצוות וברצון לקדוש-ברוך-הוא. עם ישראל מוגן ושמור כמו כיפת השמיים.

ארצות-הברית וכל מדינות בריתה, לא ממהרות לבוא להתקפה נגד סוריה, הם רק רוצות לאיים עליה מרחוק. שלא נשכח, יש גם את רוסיה שתופסת מקום במזרח התיכון. רוסיה מגינה על סוריה וארצות-הברית מגינה על עוד מדינות במזרח התיכון, לא רק על ישראל. ישראל לא צריכה את ההגנה שלה, זאת הפגנת כוח של האמריקאים זה הכל, לא מעבר לזה! הם קיבלו כוויה ומכה קשה במלחמה נגד עיראק, נהרגו שם הרבה חיילים אמריקאים ואף אזרח של ארצות-הברית לא רוצה שילדיו ייהרגו לחינם.

סוריה תימחק, אף אחד לא יכול 'להפריע' לחורבן שיש בסוריה. אין לסוריה זמן להתעסק עם מדינת ישראל, היא יודעת שישראל אוהבת שלום. סוריה כל כולה מתגוננת נגד ארצות-הברית. כשסוריה תקשיב לרוסיה, תרכז את כל החומר הכימי ותבטיח שלא תשתמש בו - ארצות-הברית לא תתקוף. אם חס ושלום תתקוף ארצות-הברית, היא לא תתקוף את הטילים הכימיים והגז, היא תטיל פצצות הפחדה במדבר סוריה. ארצות-הברית צריכה להבליט את עצמה למען יראו וייראו.

לבנון, נסראללה וחיזבאללה, לא יכולים לעשות כלום כי כוחם בא מסוריה ואיראן. צבא-הגנה-לישראל עוצר את הקו שמחמש את נסראללה וחיזבאללה מאיראן וסוריה.

תורכיה, הנשיא שלהם עומד להשתגע, הפליטים מסוריה שוטפים את תורכיה והוא כולו רועד ומשקשק מפחד שתהיה לו מהפכה - וכן, תהיה לו מהפכה בתורכיה, סבלנות!

ירדן כמו שהיא שקטה, היא סופגת ושותקת. מעל 2 מיליון פליטים נמצאים בירדן ועושים שם שָמות. ירדן מחכה, חס ושלום, לשלום עם הפלסטינאים, כדי שהחמאס ילכו לעזה ולגדה המערבית ויעזבו אותה.

עזה והחמאס לא יעשו כלום, כי הם פוחדים מארצות-הברית 'שתרד' מהשלום. ארצות-הברית הבטיחה להם הרבה דברים והם מתאפקים ולא עושים כלום. אולי יהיה ירי של פגזים מאזור עזה, יש שם קבוצות נגד השלום, טיל פה טיל שם, לא יותר מזה.

מצרים גם היא בוערת על אש קטנה, אבל שורפת. תקשיבו טוב, שום ממשלה לא תקום במצרים, כי אזרחי מצרים רוצים לאכול חינם ולא רוצים לעבוד. לא יודעים שיש שמונים וחמישה מיליון בני אדם שצריכים לאכול. המהפכה תמשיך בסתר ובגלוי.

איראן, לקדוש-ברוך-הוא יש סבלנות לאיראן. הקדוש-ברוך-הוא זוכר להם חסד על אסתר המלכה, אחשוורוש וכל מה שקרה בזמנו. אם הם ימשיכו עם השקרים, האיומים, הנוכלות שלהם ועניין האטום, הקדוש-ברוך-הוא יישכח את כל החסד שעשה אחשוורוש עִם העם היהודי וימחק את איראן כליל. הכל מבעבע מתחת לאדמת איראן. מעל אדמת איראן אנשים מתחילים להתפכח ולהתעורר וממשיכים עם התוכנית של המהפכה באיראן. לקדוש-ברוך-הוא יש את הסבלנות והזמן מתי לפגוע ולהרוס את איראן.

האנטישמיות תתגבר עד אין-סוף ותהיה רכבת אווירית של עולים חדשים לארץ ישראל, בזמן הקרוב ביותר.

ישראל צריכה להיות בכוננות, מאילת עד מטולה ורמת הגולן. למרות שהקדוש-ברוך-הוא מגן ושומר, יש גם בחירה חופשית של האדם. כפי שאמרנו: תפילות, תחנונים וקריאת תהילים, דתיים וחילוניים, מבטלים גזרות רעות מעל עם ישראל ועם ישראל מוגן ושמור כמו כיפת השמיים!

עוד פעם, ישראל שמורה ומוגנת, למרות שארצות ערב לא אוהבים את עם ישראל כי הם מקנאים בעם ישראל מזמן אברהם, יצחק ויעקב אבותינו. שלא נשכח שהקדוש-ברוך-הוא עשה ברית אבות עם העם היהודי. אנחנו היהודים צריכים להודות לבורא עולם ולהכיר תודה על כל מה שהוא נותן לעם היהודי: פרנסה, כלכלה, דעת, בינה, בריאות, הגנה ושמירה. צריכים להישען ולבטוח רק על אבינו שבשמיים ועל השליחים שלו שנמצאים בארץ ישראל!

תקשיבו טוב יהודים! הקדוש-ברוך-הוא רוצה שכל יהודי באשר הוא, דתי יכבד חילוני, וחילוני יכבד דתי! אין הבדל אצל הקדוש-ברוך-הוא בין חילוני לדתי שהם יהודים. לכל אחד יש את התיקון שלו בעולם ומי אנחנו שנעביר ביקורת על אחינו?! אפשר להסביר, לשכנע - לא בכוח ולא באיומים, כל אחד ייעודו ותיקונו. צריך לכבד איש את רעהו ואז מבטיח הקדוש-ברוך-הוא שתהיה לנו שנה טובה, מבורכת ומוצלחת. אם יהודים יכבדו אחד את השני, אף אחד בעולם לא יוכל לפגוע בעם ישראל!

מלך המשיח הומלך בשמיים! בארץ ישראל, חצי כבר יודעים שהוא קיים, עובד ופועל ופוחדים לדבר כי זה יחייב אותם. אנשים מטבעם פוחדים להיות מחויבים, לא מעכלים שהוא נמצא כי החומר מבלבל אותם. כדי שיהיה להם יותר קל: כמו משה רבנו משיח ראשון, אותו אדם במדויק משיח אחרון! כשיהיה חיבור שמיים וארץ ויהודים בארץ יבקשו שימליכו את מלך המשיח - בורא עולם ימליך אותו במקום! בהפתעה יגיע יום ההכרזה על ההמלכה!

 

  מסר הרב שליט"א לפרשת "האזינו" תשע"ד בברכה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד